• ~mizgaj
    (2013-04-24 11:49)
    Do Jura ; Ty musisz natychmiast udac się do dobrego specjalisty od psychiki i poprawnego myślenia.To co piszesz jest rozumowaniem na poziomie jednokomórkowca.
  • ~żenła
    (2013-04-24 12:15)
    DER Dziennik jakoś ciągle ryje POdPRogowo...
  • ~ŻAL
    (2013-05-03 14:12)
    A tak niewiele potrzeba , tylko wyprowadzic na zewnątrz, odebrac przywileje , rozliczyc . Rozgonic to bezkarne towarzystwo aferzystów, sprzedawczyków OJCZYZNY..
    Rozgonic to podłe towarzystwo na usługach , które pozbawiło POLSKĘ przemysłu , POLAKÓW pracy .
    Rozgonic to podłe towarzystwo , które sprzedało POLSKĘ i obojętnie patrzy na los POLAKÓW grzebiących w śmietnikach.

    ROZGONIC to podłe towarzystwo na usługach , które zniszczyło POLSKĄ MŁODZIEŻ.!!!
    ROZGONIC TO PODŁE TOWARZYSTWO NA USŁUGACH , KTÓRE ZGOTOWAŁO PRZYSZŁOŚC NASZYCH DZIECI W NOCLEGOWNIACH ,

    ZNISZCZONY PRZEMYSŁ , ROZGRABIONA OJCZYZNA , ROZKRADZIONE TECHNOLOGIE PRODUKCYJNE
    POLACY BEZROBOTNI NA BRUKU , MŁODZIEŻ POLSKA BEZ PRZYSZŁOSCI .!!! ROZGONIC TO TOWARZYSTWO PODŁE NIE SŁUŻĄCE DOBRU OJCZYZNY I POLAKÓW .!!!
    CZY CZŁOWIEK , POLAK MOŻE SPRZEDAC OJCZYZNĘ - NIE .!!!
    ZRUJNOWAC PODSTAWE BYTU
    JAKIM JEST PRZEMYSŁ , POZBAWIC
    LUDZI PRACY , UPOKORZYC ICH -
    NIE.!!!
    TO POTRAFI TYLKO BEZ AMBICJI , HONORU , OGRANICZONA GRUPA LUDZI NA USŁUGACH .!!!

    BÓG , HONOR , OJCZYZNA .!!!
    JAK DŁUGO POLSKO MUSISZ CZEKAC , ABY KTOŚ STANĄŁ W OBRONIE TWEJ GODNOŚCI ,
  • ~Tofik
    (2013-04-24 18:49)
    Cenzorzy z Der Dziennika znowu wykasowali parę setek wpisów.
  • ~daxi
    (2013-04-24 18:23)
    Do rtek- Ciekawi mnie skąd wiedziałeś o czyim ryju napisałem?
  • ~generał TU-polej
    (2013-04-24 17:21)
    Rozumiem posłów PO przecież żaden z nich nie twierdzi że jest największym patriotą w kraju, ale posłowie PiS jak tak można oszukiwać ukochaną ojczyznę.
  • ~CO?
    (2013-04-24 14:45)
    Jeśli np. Kalisz przesiaduje w sejmowej restauracji na niekończącym się obiedzie, zamiast w sali obrad, to ma obecność zaliczoną, czy nie?
  • ~media głównego ścieku
    (2013-04-24 13:31)
    Rzeczywiście, poseł pracuje TYLKO na posiedzeniach i głosowaniach, nie ma obowiązku byc w Biurze POSELSKIM, nie ma żadnych innych obowiązków...
    Wspaniały artykuł, w sam raz dla lemingów !!!
  • ~emigrant patriota
    (2013-04-24 13:26)
    Nalezaloby sprawdzic, czy nieobecnosci wdowy Gosiewskiej pokrywaja sie z nieobecnosciami naczelnego zwiadowcy Antka. W takim przypadku nie mozna byloby wykluczyc, powtarzam wykluczyc pokrywania w szerszym slowa tego znaczeniu. Proponuje powolanie zespolu parlamentarnego do wyjasnienia tej sprawy.
    Czuwaj!
  • ~Bożena
    (2013-04-24 13:09)
    Jarmuziewicz w tamtej kadencji też był najwiekszym obibokiem w sejmie i kajał się, że sie poprawi. Oj wy durnowaci wyborcy - głosujecie z głupoty, a nie z mądrości i doświadczenia. Przecież to człowiek Tuska, no to trzeba go kochać. A że nic nie robi ?
    A kogo to ovbchodzi ? Na pewno nie durnych wyborców.