• ~zina
  (2013-04-29 18:56)
  na Śląskuy mówią o takich jak Gowin "stary durny ciul..."
 • ~buk
  (2013-04-30 08:47)
  Odszedl najlepszy minister w rzadzie.On namacalnie cos robil.Prace jego nad ulepszeniem wymiaru sprawiedliwosci byly widoczne.Nierob Tusk klamczuch i manipulator nie wytrzymal skali porownawcze miedzy nim a Gowinem, bo Gowin gorowal nad nim calkowicie tak intelektem jak i pracowitoscia, a szczegolnie prawdomownoscia.Ruda kreatura dalej rzadzi i usiluje pokazac jaki to on silny.Moze to jeszcze troche potrwa, ale narod Tuska rozliczy.
 • ~JULEK
  (2013-04-29 19:00)
  GOWIN SPOKO JEST
 • ~Polon
  (2013-04-29 19:52)
  Szacunek dla Gowina...
  Szacunek dla Tuska.

  Jakis pisior mowil dzisiaj w radiu, ze Tusk nie zwolni Gowina i podawal tam jakies bzdurowate argumenty. Jak zwykle pisiorowi sie nie udala analiza.

  Boze chron Polske przed pisdzielstwem!
 • ~NIEMCY
  (2013-04-29 19:56)
  MY NIEMCY DOMAGAMY SIE STRAJKU NATYCHMIASTOWEGO W CAŁEJ POLSCE NA WIOSNĘ W WARSZAWIE
 • ~NARODOWCE
  (2013-04-29 19:58)
  KTO JEST KOLEJNY DO ROZBURKI RZADU!
 • ~Patriotka
  (2013-04-29 21:06)
  no i tusk ojciec chrzestny pozbyl sie ostatniego czlowieka ktory stal mu na drodze do kompletnego wyprzedania i zniszczenia Polski. Gowin głowa do gory zrobiles co trzeba bylo, postapiles honorowo mimo ze wiedziales jakie to konsekwencje dla ciebie przeniesie! Trzymaj sie Gowin nie zapomnimy!
 • ~ocenzurowany ślązak
  (2013-04-29 23:05)
  RE:~replik2013-04-29 18:42 Tym wpisem pokazałeś jak bardzo jesteś głupi.Gowin jest jednym z odważniejszych polityków, który nie pozwoli sobie dmuchać w kaszę, nie dyga przed Tuskiem ze strachu o stołek jak pozostali, ani też nie nie będzie sługusem POpaprańców. Ma swój honor i zdanie.
 • ~Olszewskij
  (2013-04-30 09:46)
  Instrukcja Nr 357. Wobec rosnącej popularności Jarosława Kaczyńskiego, we wszystkich publicznych i prywatnych mediach powtarzać nieustannie, że największym atutem Donalda Tuska oraz Platformy jest właśnie "niewybieralny" Jarosław Kaczyński, który w ten sposób szkodzi swojej własnej partii. Pomoże to maksymalnie zniechęcać wyborców niezdecydowanych oraz powstrzymywać tych, którzy są zniechęcani naszymi niepowodzeniami.

  Instrukcja Nr 358. We wszystkich publicznych i prywatnych mediach natychmiast reagować na wszelkie krytyczne artykuły pojawiające się w nowym czasopiśmie "W Sieci", które niestety zyskuje coraz więcej czytelników młodych i zaczyna grozić naszemu "Newsweek"-owi.

  Instrukcja Nr 359. Bezwzględnie kontynuować próby dzielenia Kościoła za pomocą haseł "kościół otwarty" i "kościół zamknięty". Wyśmiewać ks. Tadeusza Rydzyka jako faktycznego polskiego prymasa.

  Instrukcja Nr 360. Wobec niepowodzenia aktualnych prób narzucania wiarygodnej "alternatywy" dla PiSu (Korwin, Palikot i nowe partie / frakcje "prawicowe"), w sondażach i w naszych mediach reaktywować SLD jako ratunek przed przejęciem władzy przez PiS. Rozmowy z SLD idą w dobrym kierunku. W naszych mediach możemy też zagrać kartą "konserwatywnego" Gowina.

  Instrukcja Nr 361. We wszystkich publicznych i prywatnych mediach bezwzględnie usuwać takie wypowiedzi, jak:

  "Komercjalizacja szpitali doprowadzi do modelu pani Sawickiej, w którym pewna grupa doi publiczne pieniądze" lub

  "Wprowadzający reformę OFE wiedzieli, że nic z tego nie wyjdzie" lub

  "Najkrótsza droga do ruiny Polski prowadzi przez wspólną walutę" lub

  "Nad Tuskiem są ci, którzy mają pieniądze i są uwiązani w kontakty z państwami zewnętrznymi" lub

  "Pewne siły dążą do zmniejszania naszej populacji"
 • ~obserwator
  (2013-04-29 18:56)
  to był najlepszy minister w tym rządzie,. jedyny sprawiedliwy pośród wszystkich.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.