• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-07 14:42)
    Jak PiS doszedlby do wladzy,
    to wiara w zamach smolenski stanie sie obowiazujacym prawem,
    a niewierzacy beda mieli szanse rehabilitacji jako skazani
    przy budowie niezliczonych pomnikow Wielkich Braci.
    Problem wyborow zostanie tez na dlugo rozwiazany.

    Ja nie mam ochoty co dwa kroki wpadac na pomnik kaczynskich !!!
  • ~Komedia
    (2013-06-07 14:37)
    Taki sobie Jarosław Kaczyński bez zdawania EGZAMINÓW MATURALNYCH , bez Świadectwa Dojrzałości TYTUŁUJE SIĘ DOKTOREM I PRAWA ADMINISTRACYJNEGO.
  • ~1963
    (2013-06-07 14:43)
    Jest jeszcze jedna, liczna grupa zawodowa - złodzieje. POzdrawiam.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-07 14:23)
    Podly PIS...!
    Dla PiS wiarygodnym byl Andrzej Kryze , prokurator Prokuratury Generalnej w rzadzie PiS,
    sam wielce zasluzony w tepieniu ruchów niepodleglosciowych. ( ma emeryture z PIS -16 000 zl miesiecznie )
    Syn Romana Kryze sedziego aparatu terroru PRL, który min. skazal na kare smierci
    rotmistrza Witolda Pileckiego. Znany byl z bezwzglednosci wobec polskich patriotów,
    sluzalczy wobec aparatu terroru Zwiazku Sowieckiego.
  • ~hihih
    (2013-06-07 14:32)
    Wiesiek znow szaleje.;) widocznie najadl sie kilogramow sfermentowanych mirabelek razem ze stefanem
  • ~mamzajady
    (2016-03-01 16:24)
    chciałbyś mieć takie wykształcenie jak J. Kaczyński ! ALE ZROZUM , PO PROSTU BYŁEŚ ZA GŁUPI !
  • ~emeryt
    (2013-06-11 09:44)
    PiSowscy senatorowie to weterynioz PEK kolejoz KOGUT to prawdziwi "Fachowcy, inz. Sniadek ratowal z Rydzykiem STOCZNIE tak skutecznie ze z SOLIDARNOSCIA je stoczyli. acyrk sejm, to juz tylko siasc i albo modly, albo wyc do ksiezyca. Nie darmo polska byla najweselszym barakiem w DEMOLUDACH. Wysolo szkolonym te nauki zdrowo namieszaly. jak dwojka uczonych wydaje opinie to tylko plakac, bandyci nie siedza, zato wsadza sie KALEKOW UMYSLOWYCH. bo statystyki ,prok. sady sa bardzo szybkie. Tam tez uczeni zasiadala.
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-06-08 18:11)
    Nie wykluczał bym inżynierów, techników informatyków, czy innych umysłów ścisłych, bo oni umieją myśleć logicznie. Nie można przypisać tych umiejętności POlimatołkom w osobach: historyk sztuki, koszykarz, piłkarz, historyk - jak Tusk, politolog, nie mówiąc już o pedagogach, fizjoterapełtach, czy lekarzach. Ci ludzie są odmiennego mózgowia i pozbawieni jakiejkolwiek logiki. Nie chciałbym ich obrażać, ale niech każdy robi to co potrafi najlepiej i do czego został wyuczony.
  • ~Nie ma kompletu!
    (2013-06-07 15:33)
    Do kompletu brakuje tylko Kiszczaka i Jaruzelskiego w Prezydium!
    Kopacz w tym egzotycznym prezydialnym tercecie w charakterze flecistki!

    A sędzia z tortem zamiast mózgu na szefa straży marszałkowskiej!
    Porządek musi być!
  • ~satyr
    (2013-06-07 16:48)
    Do składu drużyny, brakuje tylko "konia" Kaliguli.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Incitatus
    Może być posłem, nie musi być senatorem ani konsulem (wszystko popsuł cesarz Klaudiusz).