• ~carlos
    (2013-07-19 18:47)
    No cóż, nic bardziej nie oszpeci kobiety niż polityka.
  • ~zimny lech
    (2013-07-19 23:12)
    czas na sesję w ESPN dla Sobeckiej , Scypinskiej ,Pawlowicz i prezesa Jarosława
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-29 14:28)
    "Poczet aniołków z Wiejskiej! W polityce im nie wyszło."
    O Matko, i co tu znęcać się nad aniołkami, że jem nie wyszło, jak POLITYKOM też nie wychodzi, kuervas ! McDonaldowi to najlepiej WYSZŁY włosy, a Jarkowycz to na tej polityce zjadł zęby i co - a no nic, gołym okiem widać, że dupa blada !
    Hej !-
  • ~utah
    (2013-07-24 17:28)
    dziewczyny są super !! najbardziej wybiła sie pani Sandra - jest nie do podrobienia. AKlata tylko była nadanym ministrem. A panie Błochowiak i Pusz z partii 40% komunistycznej, nic dziwnego, że się dostały. Przyszłość jeszcze nalezy do tych pań ! Nawet jedna będzie premierem ! Kwestia czasu.
  • ~cyna
    (2013-07-24 17:25)
    a Bochowiak i Pusz komu lachę robią, że je odgrzebano ?? Swojemu czasu Pusz dawała Millerowi w aucie. Błochowiak jak Piekarska pół Sejmu zruchały, ale w SLD jeszcze ruda taka była, ****** sie gdzie szło.
  • ~Kokol
    (2013-07-21 12:08)
    Może niech spróbują w burdelach może tam im wyjdzie. A praca w zasadzie taka sama jak polityce też trzeba dawać dupy.
  • ~satyryk
    (2013-07-21 20:17)
    taaaa.wystarczy pokazać gołą dupę przepasaną sznurkiem i już się jest na forum.
  • ~dziadek
    (2013-07-20 00:37)
    Wybiła się - dla mnie - Kalata; reszta mnie przybiła
  • ~obserwator polityczny
    (2013-07-19 18:20)
    Jedna piekność już gotuje w teleqwizji ( MIss Wachowicz). Druga ładna, ale te nogi ją szpecą, też bierze się za żywienie. Dlaczego instytut, a nie Kuchnia Dietetyczna?
    Jeszcze jedna "piękność" miała gotować w TV PIła. ale jej nic z tego nie wyszło.
    Rece opadają, JAK SŁUCHAM tych bzdur.
  • ~hanut
    (2013-07-19 18:08)
    Kalata jak została ministrem to zaraz dostała parę baniek z niby ugody z PZU, którą wówczas rządził niejaki mecenas naumann. Dziwne to było bo sprawa odszkodowawcza pani ministry od dobrych kilku lat ciągnęła się już przed sądem i mogła się różnie skończyć. Tak czy inaczej za tą kasiorę pani kalata zmieniła męża i przez kilka dobrych lat bawiła się jeżdżąc po świecie. A teraz proszę - rżnie wielką celebrytkę. Czyżby kasiora się skończyła?