• ~wesoły
  (2013-07-30 07:23)
  Ale palant!
 • ~libe
  (2013-07-30 04:30)
  ***** czlowiek bez wstydu. Platfus z Teflonu.

  Kategoryczny sprzeciw demonstruje... WSTRZYMANIEM SIE OD GLOSU.

  co za szmaciarz.
 • ~ewak
  (2013-07-29 18:11)
  Żałosny, chodzi i skarży się jak małe dziecko. Na dodatek zdrajca.
 • ~o. Onufry
  (2013-07-29 21:21)
  w koncu tyle lat w habicie i sutannie- kleryk gowin odpornym jest
 • ~martad
  (2013-07-29 21:42)
  Pomysl tak jak by amerykanski ,tylko ze ci amerykanscy to ubieraja sie stosownie do klimatu i pogody.Pan Gowin jak przystalo na prawdziwego polaka idzie do kosciola mimo uplu w garniturze czyli w pelnej gali..
 • ~PolacyNicSięNieStało!
  (2013-07-29 22:20)
  JAK TUSK OSOBIŚCIE SPAPRAŁ SPRAWĘ PAKIETU KLIMATYCZNEGO

  Czerwiec 2012. Sejm głosami koalicji PO - PSL, wspieranej przez Ruch Palikota, odrzucił wniosek PiS o zarządzenie ogólnopolskiego referendum w sprawie renegocjacji pakietu klimatyczno-energetycznego

  Za przyjęciem wniosku w sprawie przeprowadzenia referendum głosowało 148 posłów (PiS i SP), 264 było przeciwnych (PO, PSL, RP i część SLD), a 17 wstrzymało się od głosu (SLD).

  Prezydent Kaczyński rzeczywiście wcześniej wyraził zgodę na przyjęcie pakietu, ALE NA INNYCH WARUNKACH. Rokiem bazowym, od którego miało się liczyć obniżenie emisji CO2, był wtedy rok 1988. Od tego czasu Polska obniżyła emisję CO2 o ponad 30 procent. A więc z nadmiarem spełniła warunki, które były stawiane. W grudniu 2008 r. TUSK NIE ZAWETOWAŁ ZMIANY POLEGAJĄCEJ NA PRZYJĘCIU INNEGO ROKU BAZOWEGO: ROKU 2005, A WIĘC ROKU, PO KTÓRYM MUSIELIBYŚMY DOKONYWAĆ KOLEJNEJ OBNIŻKI CO2. I NA TYM BŁĄD POLEGA.

  To właśnie brak weta Tuska w 2008 r. ściągnie na Polskę podwyżki cen energii. Według posłów opozycji obecna narracja rządu wskazująca na sukces w sprawie pakietu świadczy o tym, że premier nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co wynika z podpisanego zobowiązania.

  POLSKA, PRZYJMUJĄC ZAPISY ZMIENIAJĄCE DUCHA KONWENCJI KLIMATYCZNEJ I PROTOKOŁU Z KIOTO, POMIJAJĄCE OSIĄGNIĘCIA POLSKI W ZAKRESIE REDUKCJI EMISJI GAZÓW CIEPLARNIANYCH, NARAŻA SIĘ NA DRASTYCZNY WZROST CEN ENERGII. To zaś może doprowadzić do zapaści gospodarczej kraju, blokady rodzimych zasobów energetycznych i uzależniać Polskę od obcych technologii i obcych źródeł energii.

  Stąd też opozycja domagała się renegocjacji pakietu klimatyczno-energetycznego przyjętego przez rząd PO - PSL. W ocenie PiS, nowy pakiet należy zbudować na bazie i w duchu ustaleń z Kioto. PiS sprawę chciało rozstrzygnąć w referendum, w którym obywatele mieli odpowiedzieć, czy zgodnie z wynegocjowanym przez rząd PO - PSL pakietem klimatyczno-energetycznym są "za podziemnym składowaniem dwutlenku węgla, przy kosztach dochodzących do 100 euro za tonę, co musi skutkować wzrostem cen energii i może blokować nasze rodzime zasoby energetyczne jak węgiel kamienny, węgiel brunatny, gaz łupkowy i unikatowe zasoby geotermalne, uzależniając równocześnie Polskę od obcych technologii i obcych źródeł energii".

  Obywatele pytani byliby też o to, czy zgadzają się na to, by "wbrew ratyfikowanej przez Polskę Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (UNFCCC) i ratyfikowanemu protokołowi z Kioto do Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu nie wykorzystywać polskich Lasów Państwowych do pochłaniania dwutlenku węgla, co eliminuje polskie szanse na obniżenie cen energii, obniża rangę gospodarczą polskich Lasów Państwowych, stymuluje bezrobocie w terenach przemysłowych oraz wiejskich i jest sprzeczne z ochroną bioróżnorodności".
 • ~osa
  (2013-07-29 22:27)
  Ta dziwka musiała wsiąść komunię.
 • ~st.ryj fu.jar ( podsmoleński )
  (2013-07-29 22:34)
  Następny fu.JAR ( podsmoleński w stylu ) w opozycji do władzy ? całkiem pasuje tymi gajerkami do grobowych strojów pisiorków. Niby człowiek - a kameleon. U rasowych pisiorków taki strój w kurorcie to jest wynik braku kobiety w domu, ale czy tutaj też ? Być może kobieta wolała zostać w Krakowie, co się będzie w upale telepać między ciemnym ludem, z czego spora ilość to asystenci posła na rozdrożu...
  Jak to jest możliwe prowadzić logicznie kampanię w PO, odwracając się plecami do tej partii ??? Panie Jarku... Fu.Jarku... Odlot ?
 • ~MANNEKEN PIS to juz leje gdzie popadnie
  (2013-07-29 22:47)
  RE~PolacyNicSięNieStało!2013-07-29 22:20
  PISzesz, bo kazali i nie czytając, gdzie PISzesz ? Jakie to pięknie PISSpartyjne - gratulacje za ciężką pracę dla PISparty, chociaż rozum na wakacjach.
  Czy inne artykuły też oPISiałeś swoim pisem ?
 • ~STAN
  (2013-07-29 22:54)
  BRAWO PANIE POSLE . TAK TRZYMAĆ TO JEDEN Z NAJUCZCIWSZYCH POSŁOW PLATFORMY .JESTEM ZA PANEM
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.