• ~ślązak
    (2013-10-29 11:52)
    CO GŁOSILI KACZYŃSKI Z MACIEREWICZEM I ICH PAPUGI: PREMIER, PREZYDENT I PUTIN ZAMORDOWALI PREZYDENTA. KACZYŃSKIEGO I 95 OSÓB..ABY WYWOŁAĆ KATASTROFĘ ROSJANIE ZASTOSOWALI SZTUCZNĄ MGŁĘ, ROZPYLILI HEL. ZASTOSOWALI PROMIENIE ŚMIERCI,TAJNA BROŃ BYŁA UKRYTA POD ŚNIEGIEM, BYŁA BOMBA, POTEM DWIE BOMBY, ROSJANIE DOBIJALI RANNYCH- SĄ ŚWIADKOWIE, TRZY OSOBY PRZEŻYŁY I ZOSTAŁY WYWIEZIONE - SĄ TWARDE DOWODY, SAMOLOT NIE ZSZEDŁ PONIŻEJ 100 METRÓW ,WIĘC NIE MÓGŁ ZACZEPIĆ SIĘ O BRZOZĘ- okazało się kkłamstwem, BRZOZY WOGÓLE NIE BYŁO..A okazało się ,że specjaliśći kłamali, zamach dokumentowali: przy pomocy parówki i plastykowej butelki, gwarantowali swoim doświadczeniem zawodowym,bo w młodości kleili samolociki z papieru,lub,że wiadomości prawdziwe uzyskiwali z ,,pustego wiadra."Oto ,,komisja parlamentarna" złożona z członków PISU!!!. JAK SEJM MOŻE POZWALAĆ NA OŚMIESZANIE SIĘ W OCZACH ŚWIATA???
  • ~avatar
    (2013-10-29 00:08)
    Jak długo Antoni będzie to ciąnął?

    Są dwie opcje- albo, dopóki prezes go nie zwolni z obowiązku bredzenia.

    Albo druga- dopóki prezes nie uzna, że Antka można zamienić na innego gorliwego wyznawcę kaczyzmu.
  • ~motek
    (2013-10-28 23:44)
    "Kopacz sprawdzała, czy można zamknąć zespół smoleński?"
    Hehehe... w wariatowie, czy w kiciu?
  • ~gerry5
    (2013-10-29 00:00)
    można Macierewicza nie znosic
    ale gdzie jest wrak?
    jesli to bylo katastrofa czemu media ciągle zmienialy wersje a rosjanie kombinowali
    dla mnie to morderstwo z premedytycja podchodzi pod zamach stanu
    czemu jest winny polski i rosyjski rząd tusk komorowski i wielu innych
  • ~gustek
    (2013-10-29 00:02)
    Elegia o wypadku tu154 lub Reduta nowa - manusprypt znaleziony w sieci

    Nam lecieć nie kazano, wszedłem do kokpita
    i spojrzałem na pole...trzeba brata spytać,
    jak przekonać pilota w mglistej atmosferze,
    by odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę,
    z której Moskal przez radio próbuje dyktować
    Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować.

    Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty,
    co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty.
    I z czystym sercem powie, że mgły tej przyczyna
    tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina.
    Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska;
    już widzę, jak się cieszy pewna morda świńska.

    Lecz ja się nie ulęknę broniąc racji stanu;
    już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu.
    Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli
    jak Tusk, kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli.
    A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku!
    Przynajmniej cały naród nabierze szacunku.

    I aby nie mówili "Lechu-Kamikadze",
    najlepiej, jeśli jeszcze brata się poradzę.
    "Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko,
    Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"!
    "Ależ to oczywista przecież oczywistość,
    że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość!
    Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach,
    bo przecież to samolot na bazie bombowca.
    Nawet gdy walnie w ziemię, to się nie rozwali,
    powiedz wieży, że stoi, gdzie zomowcy stali.

    Będziemy postępować tak jak było w planie,
    wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie!
    A Błasik niech tam dobrze przypilnuje!
    Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz.
    By Ci dodać otuchy - odmówię paciora,
    I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora".
    Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci,
    że, by władzę odzyskać, trzeba czasem stracić.
    "Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika,
    cały naród Cię uczci jako męczennika".
  • ~narta
    (2013-10-29 00:06)
    18 października o godz. 1:43
    Dowod, ze ?zamach? to brednia. Uzyję metody sprowadzenia do sprzecznosci w dziesieciu krokach.
    1. Załozmy, ze zamach miał miejsce.
    .
    2. Jesli był zamach, to byli zamachowcy.
    .
    3. Zamachowcy byli bardzo potęzni: dysponowali wielkimi mozliwosciami technicznymi (bomby, impuls elektromagnetyczny, hel), potrafili przeniknąc na teren strzezonej jednostki wojskowej, i pozostawic w samolocie materiały wybuchowe, ktorych przed lotem nie wywąchał tresowany pies. (Była taka kontrola.)
    .
    4. Zamachowcy byli okrutni i nie mieli zadnych skrupułow. Zamordowali 96 niewinnych osob, w tym byc moze swoich przyjacioł.
    .
    5. Dzielni ludzie (Kaczynski, Macierewicz, Binienda, i paru innych) odkryli zamach i dostarczyli dowody, ze on sie odbył. Zapowiedzieli sprawiedliwosc, gdy tylko będzie to mozliwe.
    .
    6. Zamachowcy powinni sie bac. Jesli zostaną złapani, to czekają ich wysokie wyroki i ruina ich planow.
    .
    7. Z #6 wynika, ze dzielni ludzie stworzyli ogromne zagrozenie dla zamachowcow.
    .
    8. Z punktow #7 (zagrozenie), #3 (wielkie mozliwosci) oraz #4 (brak skrupułow) wynika, ze dzielni ludzie powinni byc zlikwidowani dawno temu, gdy tylko wielkie zagrozenie stało się jasne dla zamachowcow.
    .
    9. Ale dzielni ludzie nie znikneli. Działają w najlepsze i bez zadnych przeszkod.
    .
    10. Sprzecznosc. Z tego wynika, ze pierwotne załozenie #1 nie mogło byc prawdziwe.

    .
  • ~ciemnyludd
    (2013-10-29 00:07)
    Parówka przy wybuchu trotylu pęka "w szerz", a przy wybuchu C4 pęka "wzdłuż"..

    .Co wskazuje na możliwe zamieszanie w zamach również CIA...
  • ~aniechich
    (2013-10-29 00:07)
    II Sobór Smoleński przez aklamację przyjął nowy dogmat :

    "Ruska puszka z hot-dogami wleciała w brzezinę i w jakiejś części z niej wyleciała"
  • ~mackowaci2010
    (2013-10-29 00:10)
    Jakby ilustrował krzyżowanie wafelkiem i kieliszkiem wina to by się pani Kim nie naśmiewała?

    Czyżby religia smoleńska była jakaś gorsza?

    Trochę tolerancji dla innowierców!
  • ~Mariusz
    (2013-10-28 23:35)
    Rosjanie w trakcie podchodzenia do ladowania samolotu w Smolensku rozpylili Azot !!! Piloci niemieli szans by wyjsc z tego calo !!!
    Jestem po zawodowce I wiem ze byl to w 100 % zamach. !!!
    Sama logika na to wskazuje !!!