• ~AZNAR
    (2014-01-27 14:04)
    stada nawiedzonych psychopatów w tym kraju są dość duże. aż strach pomyśleć że w XXI wieku ciemnogród ma tylu zwolenników. jak patrzy się na te zdjęcia to jest nadzieja że ten ciemnogród to grupa na wymarciu, i wtedy będzie normalnie. średniowiecze definitywnie odejdzie do lamusa wraz z moherowymi beretami.
  • ~syku
    (2013-11-09 10:57)
    średnia wieku 80 lat a pisowcy debile totalni kto na nich głosuje jest nikim
  • ~mmm
    (2013-11-07 06:47)
    Nie mogę zrozumieć uwielbienia dla krzyża z figurą ukrzyżowanego człowieka.
    Krzyż , to przecież narzędzie zbrodni, w dawnych czasach bardzo popularne używane do zadawania męczeńskiej śmierci setkom tysięcy a może milionom ludzi , często niewinnym, dla przykładu, dla postrachu, ... gorsze niż gilotyna, szubienica, ... karabin maszynowy.

    Słuchając wypowiedzi obrońców krzyża u wielu odbiorców pojawia się niesmak, niechęć, zdumienie, ... i wiele mocniejszych negatywnych wrażeń.

    Skąd u obrońców życia, krzyża, ... tyle skojarzeń i agresji związanych z kopulacją. No chyba dlatego, że tej czynności nie uprawiają stąd złość , agresja, moralizowanie, ... Ktoś tam obraża ich uczuci religijne, nikt ich nie zmusza do obcowania ze sztuka współczesną!
    Tak się martwią o ateistów. Niech się zajmą sobą, pilnują przestrzegania 10 przykazań u siebie - w swoim życiu, to życie ich i najbliższego otoczenia będzie lepsze. w Dekalogu nie ma nic o krzyżu!

    Kopulacja t to podstawowa czynność służąca tworzeniu życia.
    Twórca programu w DNA tak zaprogramował życie organiczne na ziemi, że kopulacja jest podstawową czynnością do której każdy żyjący organizm dąży i ją realizuje bez względu na sutki.
    Kto nie kopuluje ten ginie, nie przekazuje swoich genów dalej, do przyszłości.
  • ~Polak
    (2013-11-07 06:38)
    Jezu jaki wstyd ze jestem katolikiem, dzięki bogu ze nie jestem moherem je****m.
  • ~WAW
    (2013-11-07 07:34)
    BUEHEHEHEHEHEHE!!!

    TE KLAUNY TO W CYRKU ZA PIENIADZE POKAZYWAC! :))
  • ~GOGUS
    (2013-11-24 19:00)
    pieprzone oszolomy niech was szlak trafi fajna ta swinka pigi sobecka GDZIE JEST KRZYZ WDOPIE OSZOLMY PISLAMSKIE MATOLY
  • ~Dziad
    (2013-11-08 11:00)
    A to leśne dziadki znowu na ulicach
  • ~a
    (2016-03-19 19:05)
    Czy to ta sekta co mordował ,r
  • ~kretacz
    (2013-11-24 19:11)
    ZABIERZEMY WAM TELEWIZJE TRWAM OSZOLOMY PISLAMSKIE//CIEMNOGRODY PISALMSKIE
  • ~Giorgos
    (2013-11-07 07:37)
    Sobecka jak zawsze piękna na tle rusztowania. Oj Sobecka ciągle Tobie w głowie seks, a przecież seks jest zły.