• ~Zgredek
    (2013-11-10 13:02)
    Czy agent STASI Oscar to Donald Tusk
  • ~ala
    (2013-11-10 06:43)
    I już po dobrym nastroju. Dziennik to potrafi.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-09 23:10)
    Lobotomia mózgu o nic strasznego. Każdego namawiam gorąco. W naszej partii miłości ten zabieg dla członków jest refundowany.
  • ~Amelia
    (2013-11-09 23:52)
    Komorowski niech zostawi dzieci w spokoju,a nie uprawia namolną propagandę.Dzieci nic z tego nie rozumieją,a on bezczelnie je wykorzystuje dla swojego wizerunku.Obrzydliwe,posadż je na krzesłach,chyba ich nie brakuje,a nie na swoje "kolana".On wogóle ma taką manierę,klepania ,obejmowania.Niech sobie obejmuje kaszalota.
  • ~Fiut Bruno
    (2013-11-10 00:00)
    RE; po-lak z Norwegi
    Cyba ty Józo Bąk Rudy Jak twój stary PO-szust pajac w czapeczce Peruwiańskiej obiezdający Polskę Dzisiaj był w Gdańsku
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-10 00:07)
    Wreszcie wyjeżdżamy z Armandem na długo oczekiwany, upojny urlop. Będzie super. Wracamy na chwilę w poniedziałek, żeby naszemu rezydentu pociągnąc lufę od czołga.
  • ~Biedronka z Palikota
    (2013-11-10 00:08)
    Trzyma te dzieci na kolankach Fjut mu sterczy Kaszolota zostawił na boku
    Co ten Bul myśli Aż strach PO-myśleć Tylko Prokuratura może sprawę wyjaśnić
  • ~Jan
    (2013-11-10 00:14)
    druch Boruch niech da spokój sobie z tymi kotyliami! To nie arystokratyczny bal!!! Wystaeczy juz tych głupich pomysłów !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-10 00:43)
    Trochę się boję, czy nasz wódz i ukochany przywódca, wzorzec przyzwoitości, będzie na święcie niepodległości. Podobno ostatnio miał częste obstrukcje i stwierdził, że na ten czas znowu musi wyjechac do Afryki. Państwo postkolonialne i jego mieszkańcy to jego naturalny żywioł. Tam czuje się najlepiej.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-10 00:44)
    Uciekam pod kołderkę i pobawię się z biedronką Bręgowskiego olewam