• ~Taaka prawda
    (2013-11-19 06:57)
    tym razem jestem pierwsza
  • ~Celtic
    (2013-11-19 07:06)
    Wymiana na stołkach ministerialnych nic nie da. Trzeba zmienić cały rząd z premierem na czele.
  • ~Ali
    (2013-11-19 07:09)
    Ludzie , którzy w systemie PRL-owskim stanowili elitę nadal brylują w polityce i gospodarce. To jest chore.
  • ~Robnad
    (2013-11-19 07:16)
    ~Taaka prawda2013-11-19 06:57
    "tym razem jestem pierwsza"

    jak zwykle "guzik".
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-19 07:24)
    re ~Robnad2013-11-19 07:16

    ~Taaka prawda2013-11-19 06:57
    "tym razem jestem pierwsza"

    jak zwykle "guzik".
    ---
    jaki guzik?
    przecież tylko o tobie myślałam.Reszta się nie liczy ,he he he
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-19 07:28)
    a pod "Rosyjski sąd zdecyduje o losie Polaka Tomasza Dziemiańczuka" bezwzględnie pierwsza
  • ~Robnad
    (2013-11-19 07:52)
    "Uważam jednak premiera Donalda Tuska za skarb Platformy i jeśli ktoś wchodzi w konflikt z premierem, to szkodzi Platformie i szkodzi Polsce."

    skoro Tusk to Polska, i na dodatek jeszcze skarb ogólnonarodowy, to wszystkie "te" na fotce są skarbami mniejszymi składającymi się na rzeczony treasure.
    PO prostu kruszec musi być najprzedniejszego sortu, więc nie dziwota dążenie do doskonałości i wymiana na bardziej udane egzemplarze.
    to jest droga do doskonałości, ktora POzwala błyszczeć Polsce jako ten Koh-i-noor
    na tle targanej zamętem galaktyce, albo i ze dwóch.

    czego się więc dobrzy ludzie rzucacie, że spytam grzecznie, zamiast rankiem i wieczorem wznosić modły o dalszą nieustającą POmyślność naszego skarbu, czyli POLSKI właśnie?
    trzeba go dobrze strzec przed zawistnikami. co spać nie mogą PO nocach, knują zaś i spiskują byle ten skarb ukraść, gdzieś wywieźć, gdzieś ukryć i samemu w egoizmie bezrozumnym swoim POdziwiać.
    to też proponuję za pancerną szybą, kratami tytanowymi, laserami w forcie Wronki przed bezbożnikami z katoprawicy, i tymi faszystami z PIS umieścić, gdzie w chwale swojej będzie mógł jaśnieć do woli i do końca świata + jeden dzień dłużej.
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-19 07:54)
    Robnad
    przeczytaj to
    to nie ona
    ~InKa2013-11-18 20:56

    Jestem pewien , że przez rok jak Polska żyje zegarkiem min. Nowaka jakiś sprytny PIAR-owiec wymyślił numer na podróbkę.

    ps i co z tym guzikiem?
  • ~głos mediów
    (2013-11-19 07:58)
    najdłużej wrządzie tuskomatołów jest debil Niesiołowski ,złodziejski rząd tuska ma najbardziej upośledzonego i debilowatego obronce niesiołowskiego ,który swoim jadem zatruwa życie Polaków jak się jego widzi to się człowiekowi robi niedobrze kłamie obraża i sieje nienawisc wsród Polaków ,
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-19 08:01)
    re Robnad
    czekaj czekaj
    cytujesz Niesiołowskiego i piszesz "naszego skarbu, czyli POLSKI właśnie? "

    Tusk może jest i skarbem Platformy .A co to ma do skarbu,czyli Polski ?

    troche rano jest