• ~sklave
    (2013-11-19 06:51)
    To nie rekonstrukcja rządu a ucieczka ministrów przed konsekwencjami jakie mogłyby ich spotkać za nieudolne sprawowanie ważnych funkcji państwowych.
    I odnowa Polska Ludowa zamiast za kratki na Hawaje.
    Rostowski chce odejść?
    Dziś pan Rostowski obywatel brytyjski powinien przed sądem stanąć a najlepiej pod murem.
    A dokąd to a dokąd to tak pospiesznie Vinceto ucieka.
    Na wyspę do królowej tam raj go czeka.
    Dobił Polskę i co Boni go nie goni???
    Kołodko... Belki... pod nogi mu nie podłoży
    bo Bielecki im coś zawsze dołoży.
    Do Polski przybył goły i wesoły a odjedzie jak wielkie pańsko z 40 milionami złotych.
    Miarka się przebrała!!!
    Chciałbym doczekać chwili, kiedy chociaż jednego decydenta, tak tylko jednego rozliczą i odbiorą mu to co zagrabił. Nie jest dla mnie ważne czy to będzie decydent z komunistycznego totalitaryzmu czy z tego nowego demokratycznego Magdalenkowego.
    więcej na stronie: http://sklave.manifo.com/polityka
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-19 06:57)
    tym razem jestem pierwsza
  • ~Celtic
    (2013-11-19 07:06)
    Wymiana na stołkach ministerialnych nic nie da. Trzeba zmienić cały rząd z premierem na czele.
  • ~Ali
    (2013-11-19 07:09)
    Ludzie , którzy w systemie PRL-owskim stanowili elitę nadal brylują w polityce i gospodarce. To jest chore.
  • ~Robnad
    (2013-11-19 07:16)
    ~Taaka prawda2013-11-19 06:57
    "tym razem jestem pierwsza"

    jak zwykle "guzik".
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-19 07:24)
    re ~Robnad2013-11-19 07:16

    ~Taaka prawda2013-11-19 06:57
    "tym razem jestem pierwsza"

    jak zwykle "guzik".
    ---
    jaki guzik?
    przecież tylko o tobie myślałam.Reszta się nie liczy ,he he he
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-19 07:28)
    a pod "Rosyjski sąd zdecyduje o losie Polaka Tomasza Dziemiańczuka" bezwzględnie pierwsza
  • ~Robnad
    (2013-11-19 07:52)
    "Uważam jednak premiera Donalda Tuska za skarb Platformy i jeśli ktoś wchodzi w konflikt z premierem, to szkodzi Platformie i szkodzi Polsce."

    skoro Tusk to Polska, i na dodatek jeszcze skarb ogólnonarodowy, to wszystkie "te" na fotce są skarbami mniejszymi składającymi się na rzeczony treasure.
    PO prostu kruszec musi być najprzedniejszego sortu, więc nie dziwota dążenie do doskonałości i wymiana na bardziej udane egzemplarze.
    to jest droga do doskonałości, ktora POzwala błyszczeć Polsce jako ten Koh-i-noor
    na tle targanej zamętem galaktyce, albo i ze dwóch.

    czego się więc dobrzy ludzie rzucacie, że spytam grzecznie, zamiast rankiem i wieczorem wznosić modły o dalszą nieustającą POmyślność naszego skarbu, czyli POLSKI właśnie?
    trzeba go dobrze strzec przed zawistnikami. co spać nie mogą PO nocach, knują zaś i spiskują byle ten skarb ukraść, gdzieś wywieźć, gdzieś ukryć i samemu w egoizmie bezrozumnym swoim POdziwiać.
    to też proponuję za pancerną szybą, kratami tytanowymi, laserami w forcie Wronki przed bezbożnikami z katoprawicy, i tymi faszystami z PIS umieścić, gdzie w chwale swojej będzie mógł jaśnieć do woli i do końca świata + jeden dzień dłużej.
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-19 07:54)
    Robnad
    przeczytaj to
    to nie ona
    ~InKa2013-11-18 20:56

    Jestem pewien , że przez rok jak Polska żyje zegarkiem min. Nowaka jakiś sprytny PIAR-owiec wymyślił numer na podróbkę.

    ps i co z tym guzikiem?
  • ~głos mediów
    (2013-11-19 07:58)
    najdłużej wrządzie tuskomatołów jest debil Niesiołowski ,złodziejski rząd tuska ma najbardziej upośledzonego i debilowatego obronce niesiołowskiego ,który swoim jadem zatruwa życie Polaków jak się jego widzi to się człowiekowi robi niedobrze kłamie obraża i sieje nienawisc wsród Polaków ,
  • ~Taaka prawda
    (2013-11-19 08:01)
    re Robnad
    czekaj czekaj
    cytujesz Niesiołowskiego i piszesz "naszego skarbu, czyli POLSKI właśnie? "

    Tusk może jest i skarbem Platformy .A co to ma do skarbu,czyli Polski ?

    troche rano jest
  • ~Robnad
    (2013-11-19 08:14)
    Taaka prawda2013-11-19 08:01
    re Robnad
    "czekaj czekaj
    cytujesz Niesiołowskiego i piszesz "naszego skarbu, czyli POLSKI właśnie? "

    Tusk może jest i skarbem Platformy .A co to ma do skarbu,czyli Polski ?

    troche rano jest"

    no właśnie babciu, za rano.
    skoro szkodzi Tuskowi, to szkodzi Polsce.
    czyli Tusk to Polska, jakby nie patrzeć, i własnie cenzor się dopatrzył i zniknęło .
  • ~adelaide
    (2014-10-06 09:34)
    Trzeba pogonić tę przyspawaną do stołków klikę POWSI-PSL i od koryta i z parlamentu, to byłby sukces.



    Kopacz, na fotelu premiera, to wielkie zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski.

    Nowa premier, jest nieudacznikiem i bankrutem; ma wprawdzie odłożone w gotówce 68 tys. zł oraz kilka tysięcy dolarów i euro, ale tak naprawdę, jest zadłużona po uszy. Wg złożonego oświadczenia, ma aż pięć kredytów na łączną sumę ponad 550 tys. zł. Do spłaty pozostało jej o ok. 100 tys. zł mniej.

    Poza tym, jej majątek, to toyota yaris z 2007 roku (wyceniona na 18,5 tys. zł) oraz skromne mieszkanie
    o powierzchni 43 metrów kwadratowych.


    Nowa premier, ma też, szefa doradców, w osobie byłego ministra, Jacka Rostowskiwgo vel Jana Antony Vincent-Rostowskiego, posiadajacego podwójne obywatelstwo a więc zobowiązanego do lojalności wobec co najmniej dwóch państw.

    Co najmniej dwóch, bo oprócz lojalności, wobec Polski i Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, być może, jest także zobowiązany do lojalności wobec Federacji Rosyjskiej, gdyż był osobistym doradcą d/s makroekonomicznych, prezydenta Władimira Władimirowicza Putina, za jego pierwszej kadencji, na urzędzie prezydenta FR.


    Rostowskiego nie darzy sympatią, nawet prezydent Bronisław Komorowski, który publicznie krytykował wcześniejszy pomysł, aby uczynić go szefem MSZ, w rządzie Kopacz. Rostowski był ministrem finansów w latach 2007–2013. W tym czasie zadłużenie Polski zwiększyło się o 357,4 mld zł. Oficjalnie, bo księgowość w Polsce jest "kreatywna" czytaj szachrajska, zakodowana, tajna.

    Licho więc tylko wie, gdzie co je, ile tego je i cyje co je ...

    Donek, dobrze wie, dlaczego do Brukseli rejteruje ...

    W podwójnych, potrójnych księgach, może Rostowski tylko, co kuma, bo to on zastosował tę "kreatywną" księgowość w finansach państwa, dlatego mimo, że jako skompromitowany, nie mógł być dalej ministrem finansów, to musieli go zrobić szefem doradców aby inny doradca nie zakapował czego, z tej fuszerki
    i szwindli do KE, bo dopiero by się sprawa rypła i byłby kryzys - większy niż w Grecji, bo my już niczego, ani wysp, jak Grecja, do sprzedania nie mamy !

    Tylko Rostowski, może wie, ile kasy wsiąkło, bo on z ZUS-u i z OFE naszą kasę ponoć na łatanie bużetu,brał, i w ZUS-ie te długi schował, zadłużając ZUS, na biliony a zganiając wsio na mały przyrost naturalny, starzenie się społeczeństwa, bezrobocie, na to że jakoby renciści wyłudzają nienależne świadczenia, udając chorych, a dochód ZUS ze składek maleje etc. czym tłumaczył też podwyższenie wieku emerytalnego ...