• ~rok2014
    (2014-05-08 16:16)
    kiedys much wchodzila na pagorek rozkrakiem
  • ~rok2014
    (2014-05-08 16:12)
    bienkowska POkazala wytatuowany dzyndzeleki i wszystko sie zmienilo
  • ~rok2014
    (2014-05-08 16:10)
    zachipnotyzowala ,wszystkich i juz sie zaczela kolorowa wyspa tyfuska
  • ~Aboj
    (2014-02-03 12:43)
    Zapomniałeś debilu Matole co obiecałeś zasypanym śniegiem ludziom durniu jeden POpaprana niedojdo. Pierniczysz jak Antonina
  • ~Rolo
    (2014-01-27 07:14)
    Za płacę minimalną da się żyć, ale co to za życie??? Bezrobocie wzrasta i nie ma szans na poprawę. Wsparcia dla rodzin nie ma i nie będzie bo wzrost cen i obciążeń wszystko zniweluje. Darmowy podręcznik? Chodzi chyba o dziennik lekcyjny bo reszta jest kpiną. Szkoda gadać.
  • ~ryś
    (2014-01-16 19:46)
    Tusku ostatnie podskoki Twoje .
  • ~igor
    (2014-01-13 20:52)
    ten malec myśli że polacy mu wierzą jest w błędzie
  • ~emerytka
    (2014-01-13 10:03)
    Premier juz pewnie wie, że nikt już nie wierzy w jego bajki. Panika i strach w oczach przed przegraną w wyborach widoczne gołym okiem. UE juz znika za zakretem. Trzeba tworzyc nową partię, może pare osób z otoczenia się nabierze.Działacze studenccy moga rządzic tylko 4 lata, bo przez ten okres nieróbstwo i brak wiedzy nie jest tak bardzo widoczne. Przez 20 lat nieróbstwa mozna było skończyc kilka fakultetów, podkreslam słowo skończyc i trochę wiedzy by przybyło.
  • ~maria
    (2014-01-12 23:38)
    Wiekszej bzdury to nie słyszałam . Co ma skladka rentowa do miejsc pracy.To jest całe PO aby bzdury i głupoty opowiadac a naród bedzie im wierzył . Kobieto wróc się do przedszkola może tam Cię czegoś nauczą , bo narazie oprócz bzdur i bełkotu nic nie wniosłas.Jak Wam PO-owcy nie wstyd zeby tacy ludzie bez znajopmości zagadnienia sie wypowiadali. składaka rentowa i miejsca pracy HA HA HA Takie plany ma PO aby podnieść wysokość składki to prztbędzie miejsc pracy . no idioci idioci moga tylko tak myslec
  • ~Daniel
    (2014-01-12 10:29)
    Tusku, Tusku, cuda czekają polaków nareszcie, w trzy tysięcznym roku.
  • ~LISIENKO
    (2014-01-11 18:45)
    TUSKU RATUJ. CO TERAZ Z NAMI BEDZIE?
  • ~iza
    (2014-01-11 17:28)
    tusku ratuj, bo giniemy
  • ~mamy ciebie serdecznie dosc..
    (2014-01-11 17:02)
    TUSSSSk ty matole ty szmato ty nas jusz 7lat oszukujesz matole...
  • ~Eks-frajer PO
    (2014-01-11 15:33)
    Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

    Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

    Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

    Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

    Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

    Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

    Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.

    Po prostu daliśmy się złapać na reklamę, zapominając, że prawie wszystkie media, gazety, radia i telewizje są z nimi związane. Uwierzyliśmy napisom na błyszczącym opakowaniu!

    Śmialiśmy się z moherowych beretów, tymczasem okazało się, że cały czas to słuchacze Rydzyka mieli dostęp do prawdziwych informacji, a nas karmiono bajkami o Zielonej Wyspie, która tak naprawdę zamienia się w Zielone Wysypisko a my w śmieciarzy.

    A teraz "nasze" media oswajają nas z pomysłem nowej wspaniałej koalicji PO-SLD!

    Byleby ta mafia mogła naszym kosztem rządzić dalej!

    Ja, jako były wyborca Tuska i PO przyznaję się do błędu i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków.

    Przepraszam z całego serca.
  • ~tow. Kaczysław
    (2014-01-11 08:51)
    wiadomo że to tuskowego łajna robota po pysku tuska widac że to morderca i łajza niszczy co polskie jak i polaków a teraz szuka idiotów aby głosowali na niego i na jego kłamstwa i oszustwa kolejne
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-11 08:41)
    Tak to możliwe, bo ten Pan ("premier") ma ludzi w d..., jest kompletnie oderwany od normalnego życia, przykład: ostatni idiotyczny pomysł na posiadanie alkomatu w aucie. Już widzę jak ci co mają ponad dwa promile i widzą wszystko podwójnie za kółkiem będą dmuchać zanim zaczną jechać. Brawo !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-11 08:35)
    Krótko i na temat. A ch...j z nim ! rudym oszustem TATOM bONKA z AMBERGOLDTUSK !
  • ~tow. Kaczysław
    (2014-01-11 08:34)
    Zbliżają się wybory i Tusk znów opowiada lemingom bajki. Jak to będzie dobrze i co on nie zrobi , żeby jemu i jego ludziom było lepiej.
  • ~hahaha polsza
    (2014-01-11 08:09)
    Jaroslawie , już zrobiliście pierwszy krok razem z Macierewiczem, skłóciliście Polaczków .Teraz tylko ogłupić ich ipolska jest nasz , wy Towarzyszu Kaczyński , wyjedziecie do ciepłych krajów , kupi się wam nowego kota
  • ~hahahahaha polsza