• ~Sonia
    (2014-01-10 17:14)
    Tusk, przestań kłamać i się ośmieszać.Jesteś żałosny.Nikt normalny nie nabierze się na twój bełkot.
  • ~dżingis-cham
    (2014-01-10 17:16)
    „Z was się śmieję, z was ! Z całego społeczeństwa, z wszystkich kochanych rodaków ! (...) Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu i płemieł (...) wasz wielki człowiek, (...) to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn ! Idiota niemający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania ! Przyjrzyjcie się jego (..) prostackim manierom ! Skończony tuman, kompletne zero ! (...) Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. (...) To wy wywindowaliście to bydle na piedestał ! „

    A. Dołęga-Mostowicz: "Kariera Nikodema Dyzmy
  • ~niestety
    (2014-01-10 17:19)
    To proponuje co i PALIKOCIARNIA tylko bzdury
  • ~heliot
    (2014-01-10 17:21)
    Kiedyś go 2 godziny słuchałam jak to będzie dobrze i co? zrobił dobrze dla siebie i swoich,zaś naród pozbawił nawet składek emerytalnych...od tej pory już w nic im nie uwierzę!!!1
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-01-10 17:25)
    NIEUSTANNA WIARA TUSKA W ELEKTORAT FRAJERÓW , POTĘGUJE SIĘ WRAZ ZE ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ WYBORAMI ,
    POPRZEZ - JUŻ TERAZ ROZDAWANIE CUCHNĄCEJ KIEŁBASY WYBORCZEJ.

    ŻYCZĘ SMACZNEGO CHĘTNYM NA TE " DELICJE "
  • ~mnpol
    (2014-01-10 17:33)
    Czy ktos w te brednie uwierzy ---to musialby byc pomylony ---aby tylko rzadzic w nierzydzie ---nie da sie tego sluchac a ogladac to takiej twarzy perfidnej z takimi wilczymi oczami to jest charakter i sumienie -wypisana na tej GEBIE ---a te klastwa obiecanki i manipulacje z tej zaklamanej geby jak weze wychodza ---ile razy juz to bylo --Czy nadzieje sie ktos i uwierzy to bedzie odpowiedz czymamy prymitywnach polakow --
  • ~oldboy
    (2014-01-10 17:35)
    Pierdu,pierdu,pierdu,...
  • ~won cepie
    (2014-01-10 17:39)
    ...ZAKŁAMANY...FAŁSZYWY...OBŁUDNY --- TYP...!!!

    PROBLEMEM JEST --- TUSK...TUSK...TUSK...!!!

    --- TYMCZASEM TO BYDLE --- PODEJMUJE DEC. KADROWE...

    ,,,WYMIEŃ SIĘ SAM...TY IDIOTO...!!!
  • ~po
    (2014-01-10 17:39)
    A co on
    A co on taki ostatnio aktywny sie zrobil zblizaja sie wybory i popaprancy maja pelne gacie , boja sie rozliczenia .bedzie kadzil dyrdymaly a z drugiej strony da kopniaka oszukal miliony ludzi i jeszcze chce koryta dla siebie i kolesi taki nienazarty
  • ~motek
    (2014-01-10 17:44)
    POdczerwień tak ma robić POLAKÓW w BALONA
  • ~miaczynski
    (2014-01-10 17:45)
    Ten chory na władzę kaszub kłamie z taką samą łatwością jak oddycha. PrzyPOminam w 2012r. mieliśmy w Polsce płacić w euro.
  • ~radek
    (2014-01-10 17:46)
    i na tym sie to konczy tylko obietnice blazna
  • ~Stenia
    (2014-01-10 17:47)
    CzERWONA ZARAZA ZLIKWIDOWAŁA ZAKŁADY PRACY a młodsi bracja tej CZERWONEJ ZARAZY biorą sie za LASY ROBJĄ Z POLSKI PUSTYNIE
  • ~won cepie,,,,,,WON,,,,,
    (2014-01-10 17:48)
    ,,,KATOLICY Z PLATFORMY...!!!

    WYMIEŃCIE TEGO ZAKŁAMANEGO CEPA ...KRÓL JEST NAGI...

    TO MATOŁ...BURAK...CYNIK...I OSZUST...!!!

    JAK MOŻNA TOLEROWAĆ TAKIEGO WODZA...???...KRETYNA...!!!
  • ~naiwny
    (2014-01-10 17:52)
    Czy ta miełnota cienias słyszy siebie ??? przypuszczam że nie zachowuje się jak wczesny Gierek tylko brakuje mu sławetnego POwiedzenia "TOWARZYSZE POMOŻECIE???".
  • ~KOLEGO CEPIE
    (2014-01-10 17:54)
    JAKIE KATOLICY U TUSKA takich jak Palikot on też byŁ W TEJ BRANŻY
  • ~Berne
    (2014-01-10 17:56)
    Zaa GIERKA ROBOTNIK BUDOWALI a CZERWONE od MILLIERA ROZWALILI ZAKŁADY PRACY W PARE LAT
  • ~strażnik gaju
    (2014-01-10 18:13)
    baju, baju w raju sraju
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-10 18:18)
    Boże, niech ten parszywy, lewacko-złodziejski, PEOWSKI _kołchoz z rudym oszustem wreszcie się całkiem rozwali i zdechnie na wieki wieków. Amen.
  • ~sPISek rudego POomyleńca !!!
    (2014-01-10 18:22)
    TYM WSZYSTKIM KTÓRZY ZAGŁOSUJĄ NA TUSKA POWINNIŚMY CHYBA WYTACZAĆ SPRAWY SĄDOWE ZA TO ŻE CAŁY NARÓD OBCIĄRZAJĄ DŁUGAMI I NISZCZENIEM KRAJU A PONADTO MAJĄ KILKA MILIONÓW LUDZI NA SUMIENIU WYPĘDZONYCH ZA CHLEBEM ORAZ TYCH NIE LECZONYCH I PRZED WCZEŚNIE ZMARŁYCH Z POWODU NIE MOŻLIWOŚCI LECZENIA SIĘ CO JEST ZAGWARANTOWANE W KONSTYTUCJI