• ~ryś
    (2014-01-16 19:46)
    Tusku ostatnie podskoki Twoje .
  • ~tow. Kaczysław
    (2014-01-11 08:34)
    Zbliżają się wybory i Tusk znów opowiada lemingom bajki. Jak to będzie dobrze i co on nie zrobi , żeby jemu i jego ludziom było lepiej.
  • ~antti
    (2014-01-10 18:53)
    Ten czlowiek nigdy nie powie prawdy.Dlaczego Polacy sa tak naiwnym narodem?
  • ~WWW
    (2014-01-10 18:54)
    tyle draniu kłamałeś i myślisz że społeczeństwo ma do ciebie zaufanie , idź do diabła , tyle co ty zrobiłeś zła i biedy z hołotą buraczaną dla całego społeczeństwa ,a za Smoleńsk zostaniesz ze swoją spodloną ekipą po wszech-czasy potępiony jak Katyń, tak jak bydlak Stalin .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-10 18:59)
    Miejsce tego załganego do szpiku kości bandziora jest w więzieniu. I nie ma się co dalej rozwodzić.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-10 19:10)
    Tusk jest...Mojzeszem...Widac ze w PO,uczciwi ludzie nie maja zadnych szans...poprostu ich sie wywala.Normalna mafia, z pomoca zyczliwych i sluzalskich stacji i propagandzistow udajacych dziennikarzy, znowu szkaluje uczciwych ludzi !Niech ich szlag trafi !
  • ~Fuj
    (2014-01-10 19:12)
    Co ty nie powiesz oszuście ??? A kto ci jeszcze wierzy bo ja nie znam takiej osoby ??? Komu on te bajki opowiada ??? Tu nie przedszkole.
  • ~mojra
    (2014-01-10 19:12)
    wbrew obawom komentatorow nikt nie wierzy tuskowi. juz nie. chocby obiecywal nie wiem co. bezrobocie spadnie bo reszta polski wyjedzie. bezczelny lgarz.
  • ~Wiesio13 bicz na PIS-matolki
    (2014-01-10 19:22)
    Kocham aiwaj-koszerne, chazarskie curusie i synusie UB-eków + NKWD + SB i KPP ji POdpieram A.C.T.A. + GMO i ORMO, POdwyszki i pedauy i RZYTOKOMUNE, oszczendzam tylko w AMBER-GOLD u rodziny rudych BONKUF (goronco PO-lecam)

    Jezdem Wybiórcom PeLO i SLD-UB, Chyrzego Rója i seplijunioncego Pana Polikota HERBU czerwony szwinski RYJ i MIENTKI, PENISEK z GUMY ( <<Tfoje Ròchanie inaczej >>> ) i SIEM SPRZECIFSTAWIAM fszystkim ...

    Imformancje ZACZERPYWAJU s Gazjety Wychotkowej i TVN, TW „Stokrotki”, NewsFUcKA i SYF-i-LISA...

    WIERZEM W PaNA TW. BOLKA W. -- JAK W STALINA !!!

    I w seplunioncego CHYZEGO RÒJA i jego mafiem – jak w Lenina...i w SONDASZE 140% dla PelO s serviera KGB!!!

    Ji BrZóZKI CO StRONCAJOM SAMOLiOTY, jak tesz mondrom i VERY yntjeligientnom PROPAGANDEM, cenzurem + ZAMACHY na sejm goownowozem

    POdpaski nie wpycham jusz zafsze tylko w buziem, a tysz zarufniesz, bynajmniej, jakszeby - mniendzy nogi..
  • ~stary
    (2014-01-10 20:19)
    "Wszyscy mamy wrażenie pozytywnego przełomu w gospodarce" wszyscy znaczy Rząd bo my raczej nie. I p. Premierze najpierw zrób a potem chwal się osiągnięciem. Czyli mierz siły na zamiary :-)))))
  • ~stary
    (2014-01-10 20:24)
    Szef rządu obiecał skrócenie kolejek do lekarzy - to znaczy że więcej nas zejdzie w trybie przyspieszonym aby pozostali mogli ... Panie Premierze jest Pan dorosłym człowiekiem, wykształconym itd ale gadanie banjaluków obala wszystkie te powyżej wymienione zalety.
  • ~głupiemu radośc
    (2014-01-10 23:36)
    kazdemu rózaniec biblie i kondomy bo chronia przed syfilisem i przed czarna zarazą
  • ~hahahahaha polsza
    (2014-01-11 08:06)
    Tylko PIS zniszczy Polskę , pomoże nam przejąć cały kraj pod nasze władanie .Jarosławie , będziesz dostawał pomoc od nas ,żebys tylko przejął władzę , resztą my się zajmiemy
  • ~hahaha polsza
    (2014-01-11 08:09)
    Jaroslawie , już zrobiliście pierwszy krok razem z Macierewiczem, skłóciliście Polaczków .Teraz tylko ogłupić ich ipolska jest nasz , wy Towarzyszu Kaczyński , wyjedziecie do ciepłych krajów , kupi się wam nowego kota
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-11 08:35)
    Krótko i na temat. A ch...j z nim ! rudym oszustem TATOM bONKA z AMBERGOLDTUSK !
  • ~Platforma Obywatelska czyli wina ,zegarki i cygara
    (2014-01-10 18:40)
    Jeśli potwierdzą się docierające do dziennikarzy i polityków przecieki z prokuratury, w roku 2014 CBA dokona serii kolejnych zatrzymań w związku z tzw. infoaferą. Czy działania Biura stworzą szansę do gruntownego przemeblowania sceny politycznej? Wszystko zależy od tego, czy prokuratorzy zajmujący się sprawą dopasują się do kalendarza wyborczego Donalda Tuska.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-11 08:41)
    Tak to możliwe, bo ten Pan ("premier") ma ludzi w d..., jest kompletnie oderwany od normalnego życia, przykład: ostatni idiotyczny pomysł na posiadanie alkomatu w aucie. Już widzę jak ci co mają ponad dwa promile i widzą wszystko podwójnie za kółkiem będą dmuchać zanim zaczną jechać. Brawo !!!
  • ~tow. Kaczysław
    (2014-01-11 08:51)
    wiadomo że to tuskowego łajna robota po pysku tuska widac że to morderca i łajza niszczy co polskie jak i polaków a teraz szuka idiotów aby głosowali na niego i na jego kłamstwa i oszustwa kolejne
  • ~po
    (2014-01-10 17:39)
    A co on
    A co on taki ostatnio aktywny sie zrobil zblizaja sie wybory i popaprancy maja pelne gacie , boja sie rozliczenia .bedzie kadzil dyrdymaly a z drugiej strony da kopniaka oszukal miliony ludzi i jeszcze chce koryta dla siebie i kolesi taki nienazarty
  • ~Eks-frajer PO
    (2014-01-11 15:33)
    Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

    Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

    Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

    Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

    Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

    Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

    Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.