• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-05-29 09:44)
  2 miliony zl w PIS-doo co roku...bo kurdupel moczy sie ze strachu...
  Ile PiS wydaje na ochrone prezesa Kaczynskiego? Dlaczego ochrona Kaczynskiego jest tak droga?
  Jaroslaw Kaczynski jest jedna z najlepiej ochranianych osób w panstwie.
  Wydatki na ochrone prezesa PiS wyniosly w 2012 roku grubo ponad 1.8 miliona zlotych
  Milion+ 800 000 zl na ochrone Jaroslawa Kaczynskiego i milion dla zaprzyjaznionej firmy – tak placi PiS. Dokumentacje partii za ubiegly rok przeanalizowal "Newsweek".

  PiS korzysta z uslug firmy Grom Group, zalozonej przez dwóch emerytowanych snajperów jednostki Grom. W ich ofercie znajduja sie uslugi bylych komandosów, oficerów sluzb specjalnych i funkcjonariuszy BOR.

  Kaczynskiego obstawia nawet 20 funkcjonariuszy, którzy strzega prezesa PiS wszedzie. Jezdza z nim po Polsce, zabezpieczaja spotkania z sympatykami, pojawiaja sie na wyborczych konwencjach i pilnuja jego domu.
  Z ustalen "Newsweeka" wynika, ze w 2012 roku PiS wydalo na ochrone prezesa prawie 1,7 mln zl. To srednio ok. 90 tys. zl na miesiac. Dodatkowo tygodnik podaje, ze tak wysoka stawka rzadko jest spotykana w branzy ochroniarskiej.

  Dodatkowo w dokumentacji partii sa tez slady po pieciu przelewach na laczna kwote ok. 1,8 mln zlotych, które trafily na konto niewielkiej spólki MTML. Jej prezesem i wspólwlascicielem jest Tomasz Pierzchalski, dyrektor warszawskiego biura europoslów PiS i czlonek rady Nowego Kierunku, fundacji kojarzonej z partia Kaczynskiego. MTML zajmuje sie dzialalnoscia sportowo-rekreacyjna oraz swiadczy uslugi marketingowe. Niestety nie wiadomo, za co partia Kaczynskiego przelala firmie ponad milion zlotych. Europosel Tomasz Poreba, szef kampanii PiS w 2011 r. nie ma pojecia o interesach Pierzchalskiego, swojego mlodszego kolegi. Gdy uslyszal o milionie przelanym na konto jego spólki, tylko jeknal: "O, Jezu…".

  To wlasnie Polska ...PIS !
  . Czy w tym Sejmie i senacie nie ma powaznych ludzi aby te pieniadze na ochrone Kaczynskiego przekazac na HOSPICJUM albo na leczenie dzieci z nowotworami. Kaczynski zapomnial co to '' BÓG -HONOR-OJCZYNA. On sie boii o wlasna du... a nie mysli o losie malych Polaków. Nie dziwie sie sam nie ma dzieci . Paranoja napisana PRAWEM i SPRAWIEDLIWOSCIA. To moralne dno !
 • ~bono
  (2014-05-29 10:15)
  No i nasz niepelnosprawny umyslowo Wiesio... znawu usiluje cos powiedziec.
  Ostrzegam - przed krytykowaniem - osob niepelnosprawnych nie godzi sie rugac.
 • ~NIEMCY NIE PODARUJEMY WAM SUKI TEGO HOLERNEGO PRAW
  (2014-05-29 19:01)
  TO WY WPROWADZIELISCIE TE HOLERNE PRAWO PLATFORMO
  WIEC ***** POLSKIE ZA ROK GERMANY UDUPA CALKOWICE ?
  SZMATY POLSKIE CALUMI LATAMI BEDA ZPŁACAĆ TE ODSTEKI ?
  NAM GERMANO I POLAKOM ? BO POLACY TEZ SIE DOMAGAJĄ .
  ***** POLSKIE ZA ROK SIE NIE WYPŁACICIE LADUJECIE ZA ROK W TYCVH SAMYCH RZADACH HOLERNYCH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !
  TO TYLE CO GERMANY MIELI DO NAPISANIA
 • ~dziad
  (2014-05-29 18:14)
  Jakie to klarowne, precz z komuną ! no i nie ma ICH na liście.
 • ~wxx
  (2014-05-29 14:49)
  Wiesio 13 z 9 44
  A ty co - następca ryska cyby ? . Masz dłuższą broń , ale ochrona ci przeszkadza? ty masz nie tylko pianę na pysku ale i g--- w gaciach?
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-05-29 13:39)
  ha ha...wszystkie posty opocz pierwszego to PIS FALSZYWKI...

  PIS -cyngiel...musi falszowac robi to samo co za komuny !

  Jak odbierze sie Kaczynskiemu wykorzystywanie wraku i tragedii do reklam wyborczych to zostanie
  z niczym, bo ten niedowartosciowany karzelek nie ma nic wiecej
  lojalka-jarus...))))
 • ~SYLVEK
  (2014-05-29 13:11)
  Durne tematy zastepcze -gdy od dzis w Kopenhadze zaczyna sie boj o losy swiata pomiedzy Bilderberg Group Nowy Porzadek Swiata a Arcymistrzem Putinem -dzis wlasnie powstal zawiazek Unii Azjatyckiej -Rosja Bialorus i Kazachstan
 • ~Gosc
  (2014-05-29 12:43)
  w jaki sposób posłowie wywiązują się z działalności posła skoro wykonują przy tym inne zawody, czyli działalność poselska jest traktowana po macoszemu, zdobyć kontakty, coś załatwić kumplom itd i potem są ustawy do kosza
 • ~goje głosujcie nadal na PO
  (2014-05-29 11:58)
  Sitwa PO i PSL zalała całą POlskę !!!
  Złodzideje obsadzili wszystkie stanowiska
  w rządzie, samorządach, sądach i prokuraturze
  no i bezkarnie lody kręcą !!!
  Mandat POsła czy senatora służy im tylko
  do robienia lodów - żaden z tych krezusów
  jakoś nie wyróznił się w pracy POselskiej !
  No może jeden łysy Rostowski, który dodatkowo
  okradł jeszcze na miliardy budżet oaństwa !!
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-05-29 11:21)
  Zdjęcie przedstawiające gen. Mariana Janickiego, byłego szefa BOR‑u, podczas wieczoru wyborczego w sztabie PO, tuż za plecami Donalda Tuska, najlepiej pokazuje, o co chodziło w tych wyborach. Janicki jest typowym wyborcą PO, dla którego zmiana polityczna jest groźna, bo oznacza rozliczenie z tego, co robił lub robi pod parasolem władzy. Tusk stworzył system, w którym grupa jego zwolenników i koalicjantów stanowiąca ok. 30–40 proc. elektoratu objęła 100 proc. stanowisk kierowniczych w państwie i w zależnych od państwa strukturach. W polityce grupa ta – od ministra do sekretarki – ma jeden cel: miejsce przy korycie. Realizuje go w sposób bezczelny, przejadając we własnym gronie gigantyczne środki publiczne i europejskie, łamiąc i naginając prawo. Dlatego też ludźmi tymi rządzi strach przed upadkiem aktualnej oligarchii i chwilą, kiedy do Polski wróci demokracja. Jest to strach przed utratą dochodów, poniesieniem odpowiedzialności, weryfikacją kompetencji. To do tego strachu, a nie do sytuacji na Ukrainie, odnosiło się hasło wyborcze PO: „Głosuj na bezpieczeństwo”. Mobilizacja obozu władzy była wielka, ale wyniki wyborów pokazały, że jest się czego bać.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.