• ~Jan
    (2014-06-09 19:39)
    Dlaczego nikt nie wspomniał o prawdziwej przyczynie narastania długów?
    Niegospodarnośc, brak kontroli, polikwidowane, albo sprzedane za złotówkę przedsiębiorstwa kolesiom którzy nie płacą podatków,bezkarne przekręty i oszustwa finansowe, ukręcanie łba aferom,10 krotnie obniżone płace, powodujące masową emigrację,oddanie terenów na supermarkety zagraniczne skąd podatki wypływają za granicę,wielokrotne opodatkowanie płac do wartości 10% nominalnej , czyli 90% gorzej niż w feudaliźmie,niewłaściwa dbałość o potencjał ludzki poprzez morderczą politykę zdrowotną, niedbałośc o zagospodarowanie ziemi poprzez roztrwonienie i zapuszczenie w stan ziemii po PGR zamiast organizować prywatne spółdzielnie własnościowe, dopuszczanie aby w kraju rządzili Niemcy i Francuzi ustalający długośc i krzywiznę ogórków poprzez Unię,Zamiast tego robią zamach na Owsiaka, na lasy państwowe narzucając haracz a w efekcie długów wyciągają łapę po te lasy, tak że zwykły człowiek może zostać odstrzelony jak tylko wejdzie do takiego lasu.Co to za kraj JKorwin pomimo że potrzebuje logopedy ma rację.To całe towarzystwo powinno być postawione przed Trybunałem i rozliczone.
  • ~PiS-az
    (2014-06-02 14:50)
    Hofman tez ma dlugi,sam to mowil i pokazywal kolezankom.
  • ~Zegarmistrz
    (2014-06-02 14:47)
    Ten posel N.W ma piekny drogi zegarek ?.
  • ~Fidel y Raul
    (2014-05-31 09:15)
    W pierwszej dziesiątce dłuzników, siedmiu jest z PO.
    Vamos bien,companeros.
  • ~lex
    (2014-05-31 05:18)
    motto;trzymac sie koryta.
  • ~123987
    (2014-05-30 23:10)
    Jak więc mogą oni dbać o stan Państwa skoro własnych pieniędzy nie potrafią upilnować? Teraz będą się trzymać Sejmu jak pijany płotu i dalej niszczyć Państwo byle by tylko własne tyłki ratować
  • ~gosc
    (2014-05-30 22:43)
    Widocznie kobieta nie kradnie ,jest uczciwa .
  • ~WAW
    (2014-05-30 21:46)
    ~ZbyszekD2014-05-30 09:45

    WAW2014-05-30 09:27 czy mendo nie umiesz czytać, że to spadek po zmarłym mężu?
    ---

    A ON SKAD, PISIA MENDO, MIAL TE KASE..?
  • ~Genitaliusz
    (2014-05-30 20:14)
    a kim jest to babidło leżące na łóżku ?
  • ~koko
    (2014-05-30 19:53)
    do ~`vis`jest jeden odważny, to pan Janusz Korwin mikke!brawo
  • ~folwark zwierzęcy 2
    (2014-05-30 13:17)
    teraz wiadomo, dlaczego się tak pchają do koryta ...
  • ~Bolo
    (2014-05-30 13:09)
    Dzięki wyłudzonemu za wypadek odszkodowaniu (bo przecież był to zamach) niejaka Kaczyńska Marta spłaciła kilkaset tysięcy CHF długu. To mógł być motyw...
  • ~ROBSON
    (2014-05-30 12:38)
    Ale ta Pani Posęl coś się UCISZYŁA, TAK ,TAK lekko się brało ,a tu TRZEBA SPŁACIC
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 11:00)
    Sukcesy peło i Palikota c.d.
    Łapówkarstwo i korupcja w PO to codzienność. Byłemu dyrektorowi śląskiego oddziału GDDKiA Krzysztofowi R. i jemu zastępcy Henrykowi P. zarzucono przyjęcie 2 mln łapówek.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:47)
    Brawo Panie Tusk
    Brawo Panie Tusk,800.000 dzieci glodnych w POLSCE
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:41)
    kiedy pelo do dymisji ?
    Dlaczego dług rośnie ? Bo peło/Palikot nie nadają się do rządzenia !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:38)
    OLEJ PO FALSZYWKI...ten typ skorumPOwany złodziejski TuskAmberGold tak ma ! falszywy Wiesio !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:34)
    peowskie skorumPOwane szambo w "bulu"
    Precz z peło i Palikotem !!!
  • ~z pisu
    (2014-05-30 10:25)
    Dlaczego jarek nie pojechał do Opola ? tam jest powódź ! już po wyborach olał wszystko ?
  • ~vis
    (2014-05-30 10:09)
    w tym kraju nie ma odważnych by pokasować majątki i po zamykać złodziei