• ~Polak
    (2014-05-30 06:48)
    Spoko koko ,my Polacy zapłacimy za nich długi,, taki mamy klimat w kraju.
  • ~SCHETYNA
    (2014-05-30 06:57)
    TUSK jak obłąkany zadłuża Polskę, a z niego biorą przykład jego partyjne maszynki do głosowania i zadłużają się na potęgę.
    precz z Platformą Obszczymurów !!!
  • ~@SCHETYNA
    (2014-05-30 07:04)
    Piszesz nie na temat Nie wyspałeś się PISdusiu?
  • ~Michał
    (2014-05-30 07:18)
    Nic dziwnego że zadłużeni po uszy frajerzy zrobią każdą podłość aby tylko trwać w tej zabetonowanej scenie politycznej.
  • ~4krzych1
    (2014-05-30 07:23)
    patrzcie Państwo! same p-osły PO i PSL...

    muszą się mocno trzymać przy korycie...!!!
  • ~glaś
    (2014-05-30 07:37)
    sorry taki mamy naród !!! ze mu to nie przeszkadza a nawet POdoba
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 07:41)
    Alika kota racz wrocic nam Panie !!!

    KOMOROWSKI TO PREZYDENT POLAKOW...
    TUSK nasz PREMIER
    a
    kaczynski to panienka Rydzyka.
    (oczywiscie bez obrazania panienek:)
    i chodowca futrzakow
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory - nadane z Tworek
    (2014-05-30 07:53)
    A u nas w Tworkach co drugi nazywa się Wiesio13 bicz na PISiory..
    Uspkajamy się dopiero po porannej masturbacji i tabletkach.
  • ~sdsds
    (2014-05-30 07:57)
    kto chętny robić zamieszki w miejscu gdzie będą wypoczywać dzieci z Ukrainy, nie możemy pozwolić na to żeby bandyci (dzieci z Ukrainy) wypoczywały za nasze pieniądze!!! nie możemy pozwolić żeby bandyci przebywali w Polsce!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 08:07)
    PIS - rozpoczal FALSZOWAC POSTY...normalka ))))
    jak lojalka kartofla !!
    Kabaret PiSu znowu w trasie. A kolejna "miesiączka" już za dwa tygodnie...
    Co to jest PIS? Grupa ludzi dotkniętych zespołem Macierewicza.
    Bredzinski pokazal jak PIS falszowalo wybory, stawiajac kciukiem drugi krzyzyk obok kandydata z PO, aby uniewaznic glos
  • ~olooo
    (2014-05-30 08:09)
    Większość z PO i PSL. PiS najmniej kradnie, dlatego muszą mieć szansę rządzić chociaż 1 kadencję.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 08:14)
    Premier Tusk przewidzial.
    Sweterek prezesa zniknal, Antonio wrocil.
    wybory skończone ... i znowu mamy dzień świra .z PIS.. naczelny pisowski świr wyłazi z kapelusza ..
    Na urnach znaleziono ślady trotylu, a w pobliżu jednej z komisji rosła brzoza.
    PRZYPADEK? NIE SADZE.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 08:20)
    Precz z PO !
    PO, PSL i palikot to banda kłamliwych nierobow !

    ...
  • ~Greg
    (2014-05-30 08:24)
    nam odwraca się uwagę głupotami, a tu robi się majątki póki jeszcze stołki ciepłe !
    co tam wyborcy, do majątku po trupach !
    "a po nas choćby potop" !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 08:29)
    Czy to znaczy że ...POlska jest dojona i rozkradana przez gestaPOwskich,skorumPOwanych szamPOnurkow pod wodza rudego niemca???
    ...
  • ~maja
    (2014-05-30 08:34)
    DLACZEGO NIE PODAJECI INNYCH DLUZNIKOW - PODAJAC, Z JAKICH sa PARTII ??
    TO SKANDAL, ze podajecie w czolwoce dlug FIRMY ZMARLEGO MEZA POSLANKI wz PiS, a nie podajecie, innych - z SLAD, PO< PALIKOTA etc, KTORZY SAMI POZACIAGALI OGROMNE DLUGI !

    WSTYD ! GAZETA na smyczy RZADZACYCH i lewicy???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 08:40)
    TERAZ wiecie dlaczego tak Platforma z PSL TUSKIEM na czele boi się rządów PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. Dlaczego w tvn trwa nadal lizanie d...y Tuskowi.ALE TEN CZAS nadejdzie i rozliczenie będzie bolało..Nie pomogą klakierzy tvn ..Już pasiaki szyją i majątki zagrabione powrócą do skarbu państwa.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 08:50)
    WNOSZĘ, JAKO OBYWATEL POLSKI , O PILNĄ DELEGALIZACJĘ PARTII PLATFORMY OBYWATELSKIEJ . UZASADNIENIE: PARTIA TA, TO SKONFEDEROWANA ORGANIZACJA, SZERZACA KORUPCJE I NEPOTYZM W MOIM KRAJU .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 08:57)
    ...jeszcze jedna kadencja rządów aferzystów z PO pod wodzą Tuska, to w Polsce zostaną tylko wymierający emeryci. ...
  • ~łowca PIS debili
    (2014-05-30 09:02)
    PISiur falszujacy posty,
    jak masz problem wyborczy to kup sobie koze, bedziesz miec zajecie,
    mleko i przyjemnosci w cenie )))
    ---
    Hofman cmoknijcie w koncu prezesa w prostate i nie marudzcie tutaj na forum .