• ~łowca PIS debili
    (2014-05-30 09:39)
    OLEJ PIS FALSZYWKI...ten typ rozmodlony tak ma ! falszywy Wiesio to hofman/Robnad

    Gdyby nie Walesa L.Kaczynski bylby nikomu nieznanym wykladowca prawa pracy z prowincji.
    Gdyby nie Walesa J.Kaczynski bylby nikomu nieznanym urzedniczyna najnizszego
    szczebla przez cale zycie mieszkajacym z matka...i kotem
    Alika kota racz wrocic nam Panie !!!

    KOMOROWSKI TO PREZYDENT POLAKOW...
    TUSK nasz PREMIER
    a
    kaczynski to panienka Rydzyka.
    (oczywiscie bez obrazania panienek:)
    i chodowca futrzakow
  • ~WAW
    (2014-05-30 09:27)
    18 MLN PLN MAJATKU BEDAC CZLONKIEM PIS??

    A PRZECIEZ PISIORY TWIERDZA, ZE UCZCIWA PRACA NIE MOZNA DOROBIC SIE TAKICH PIENIEDZY...

    CZY POSLANKA ZOSTALA JUZ PRZESWIETLONA PRZEZ ANTONIEGO???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 09:40)
    Glosujcie na PO.
    Wszyscy nabystrzejsi z z PiS juz tam sa!

    U Jaroslawa Kaczynskiego widac wyraznie objawy postepujacego starczego dziecinnienia.
    Pan prezes ostatnio rozumuje i wypowiada sie z naiwnoscia i prostota dziecka,
    smieje sie równiez jak dziecko.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 11:00)
    Sukcesy peło i Palikota c.d.
    Łapówkarstwo i korupcja w PO to codzienność. Byłemu dyrektorowi śląskiego oddziału GDDKiA Krzysztofowi R. i jemu zastępcy Henrykowi P. zarzucono przyjęcie 2 mln łapówek.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 09:16)
    Oddawaj Tusku wiek emerytalny
    Kiedy Tusk wezmie odpowiedzialnosc za Narodowy Basen ? Podczas propagandy przedwyborczej Tusk mowil ze za wszystko wezmie odpowiedzialnosc, wiec jak to jest ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 09:46)
    Kraj w niewoli,Kraj sprzedany, powstań Polsko, skrusz PZPR=PO kajdany...
  • ~vis
    (2014-05-30 10:09)
    w tym kraju nie ma odważnych by pokasować majątki i po zamykać złodziei
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:34)
    peowskie skorumPOwane szambo w "bulu"
    Precz z peło i Palikotem !!!
  • ~z pisu
    (2014-05-30 10:25)
    Dlaczego jarek nie pojechał do Opola ? tam jest powódź ! już po wyborach olał wszystko ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:38)
    OLEJ PO FALSZYWKI...ten typ skorumPOwany złodziejski TuskAmberGold tak ma ! falszywy Wiesio !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:41)
    kiedy pelo do dymisji ?
    Dlaczego dług rośnie ? Bo peło/Palikot nie nadają się do rządzenia !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:47)
    Brawo Panie Tusk
    Brawo Panie Tusk,800.000 dzieci glodnych w POLSCE
  • ~ROBSON
    (2014-05-30 12:38)
    Ale ta Pani Posęl coś się UCISZYŁA, TAK ,TAK lekko się brało ,a tu TRZEBA SPŁACIC
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 09:11)
    tyrać do 67 lat tuskomatoły !
    i stanie się R.Y.Ż.Y
    ...
  • ~Bolo
    (2014-05-30 13:09)
    Dzięki wyłudzonemu za wypadek odszkodowaniu (bo przecież był to zamach) niejaka Kaczyńska Marta spłaciła kilkaset tysięcy CHF długu. To mógł być motyw...
  • ~koko
    (2014-05-30 19:53)
    do ~`vis`jest jeden odważny, to pan Janusz Korwin mikke!brawo
  • ~WAW
    (2014-05-30 21:46)
    ~ZbyszekD2014-05-30 09:45

    WAW2014-05-30 09:27 czy mendo nie umiesz czytać, że to spadek po zmarłym mężu?
    ---

    A ON SKAD, PISIA MENDO, MIAL TE KASE..?
  • ~123987
    (2014-05-30 23:10)
    Jak więc mogą oni dbać o stan Państwa skoro własnych pieniędzy nie potrafią upilnować? Teraz będą się trzymać Sejmu jak pijany płotu i dalej niszczyć Państwo byle by tylko własne tyłki ratować
  • ~Fidel y Raul
    (2014-05-31 09:15)
    W pierwszej dziesiątce dłuzników, siedmiu jest z PO.
    Vamos bien,companeros.
  • ~PiS-az
    (2014-06-02 14:50)
    Hofman tez ma dlugi,sam to mowil i pokazywal kolezankom.