• ~Janusz P.
  (2014-06-18 10:33)
  Przekaz dnia nr 2014 / 06 / 14 - 001

  Dzisiejszy przekaz dnia:

  Z przykrością muszę stwierdzić, że niektórzy dziennikarze zaczynają wymykać się spod naszej kontroli, co bardzo utrudnia nam pracę nad urabianiem opinii publicznej za pomocą mediów. Staramy się w tej sprawie coś robić.

  Prawdziwe sondaże pokazują, że coraz mniej ludzi chce na nas głosować (13,5 %) oraz, że rośnie liczba niezdecydowanych, którzy rozważają głosowanie na PiS.

  W tej krytycznej sytuacji trzeba maksymalnie forować "prawicowe" partie Korwina Mikke oraz Gowina jako "alternatywy" dla PiS !!!

  RZECZ JASNA, NIE REAGOWAĆ NA UPOZOROWANĄ KRYTYKĘ ZE STRONY RUCHU (POD RÓŻNYMI NAZWAMI) PALIKOTA CZY RUCHU GOWINA! W ważnych sprawach RP / TR i PR zawsze będą głosować razem z nami.

  JEDYNYM NASZYM PRZECIWNIKIEM JEST PiS.

  UWAGA: w mediach nie wolno atakować SLD, bo to nasz cichy sojusznik. Rozmowy idą w dobrym kierunku. To samo dotyczy Solidarnej Polski, PJN, Nowej Prawicy itp. Firma jest przecież dokładnie ta sama. Pamiętajcie: to nasza wspólna szalupa ratunkowa, czyli nowa Platforma przyszłości!

  Pamiętajcie: ewentualny przyszły rząd pisowski z całą pewnością nie tylko zreaktywizuje, ale i wzmocni CBA -- i wtedy już nie będzie tak łatwo robić interesy.

  Zróbcie coś, mobilizujcie wszystkie media, piszcie na wszystkich forach, bo TONIEMY, a razem z nami mogą zatonąć WASZE interesy! Wszystkie chwyty dozwolone.

  Powtarzać w kółko, że według wszystkich sondaży PiS nie ma szans, ponieważ prawie połowa ankietowanych chce głosować na nas lub na Gowina / Palikota.

  Dalej na forach wyśmiewać na wszelkie sposoby wszystkie wrogie media, w szczególności "Gazetę Polską", Radio Maryja, TV Trwam, "Nasz Dziennik", "W Sieci" oraz "Do Rzeczy". Wszystkie chwyty dozwolone.

  Unikać tematu długu publicznego! To samo dotyczy podatków. Te tematy są na przyszły rok, ponieważ to jest nasz najsłabszy punkt. W żadnym wypadku nie posługiwać się określeniem "terapii szokowej"! Niestety Vincent trochę się wygadał w Brukseli, co nam tylko utrudnia zadanie.

  Rozmawiając o gazie łupkowym, starannie unikać tematu ustawy o koncesjach. Niestety to było nasze niedopatrzenie. W miarę możliwości nie dopuszczać ekspertów PiSu do głosu w tej sprawie.

  We wszystkich mediach publicznych i prywatnych bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2008 r. Donald Tusk nie zawetował zmiany w pakiecie klimatycznym polegającej na przyjęciu innego roku bazowego. To był rzeczywiście straszny błąd, ale teraz nie możemy się do niego przyznawać. Trzeba ludziom wmawiać, że to wina nie nasza, lecz Lecha Kaczyńskiego.

  Także bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2012 r. razem z SLD oraz PSL głosowaliśmy przeciwko wnioskowi PiS o zarządzenie ogólnopolskiego referendum w sprawie renegocjacji pakietu klimatyczno-energetycznego.

  Wmawiać ludziom, że klapa autostradowa, klapa stadionowa, klapa służby zdrowia oraz drożyzna są skutkami celowych działań i zaniedbań opozycji, czyli PISu.

  W tej chwili koniecznie trzeba zwalczać PIS. Wyśmiewać na wszelkie sposoby, korzystając z naszych ludzi w mediach publicznych oraz w zaprzyjaźnionych mediach prywatnych. Słyszałem dzisiejsze wiadomości o 9-tej rano w Trójce -- dobra robota!
 • ~qwe
  (2014-06-19 09:31)
  A czy ta "wódeczka" nie była w czasie pracy? Bo jak była to wypadałoby tych panów zwolnić dyscyplinarnie za spożycie alkoholu w czasie pracy...
 • ~cccp
  (2014-06-18 19:31)
  jak matołki w szkole nie nauczyli się co to super demokracja, super wolność, super prawo , super och i ach w super kapitaliźmie to teraz może wziąć korepetycje i w końcu ogłosić wyższość kapitalizmu nad socjalizmem (?) !!!
 • ~Kielczanin
  (2014-06-18 19:48)
  Tacy są kompetentni fachowcy z PO.
 • ~do:~ch.j d.pa i kamieni kupa
  (2014-06-18 20:57)
  Dla mnie jestesie zwyklymi chamami i antysemitami - ty i twoj dziadek!

  Twoj nick jest po prostu oblesny. Czujesz sie OK? NIc tam w lepetynie nie brakuje? Jestes po prostu wielkim ZEREM!
 • ~fb
  (2014-06-18 21:07)
  tak tankowiec się złamie i pierniczne tego durnego ministra w łepetynę
 • ~z.j.
  (2014-06-18 21:50)
  katastrofa intelektualna, panie premierze skad pan sciagnal tych ludzi do rzadu, jak tacy sa wszyscy to juz po nas...
 • ~marcelek
  (2014-06-18 21:50)
  od dawna wiadomo, że te tuskowe ministry, to matoły-oszołomy, ale jaki pan, taki kram!
 • ~do....@"~z.j.''...2014-06-18 21:50
  (2014-06-18 22:49)
  jodpowiedź nasuwa się sama -JAKI PAN TAKI KRAM ...a jesli l e m i n g o w a t y elketorat PełOwski ma taki rozum jak ty -to nić dziwnego że zrobiliście z POLSKI ...cyt z waszej strony:"..ch...ooy -doooopa i kamieni kupa"-koniec cytatu języka którym porozumiewa sie mafia (dziwnym zrządzeniem wyborów ruskich serwerów nazywająca się urzędnikami państwowymi)
 • ~uszatek_2
  (2014-06-18 23:24)
  ...jak widać stado baranów dzieli się na DWA... I jedni i drudzy chcą rozmontować państwo i całkiem dobrze im to wychodzi... Tylko, że jeszcze jest TRZECI kościół kat. i Watykan ...Oni na pewno skrzętnie skorzystają z okazji i dalej będą żyli w PYSZE i PRZEPYCHU... a na pewno nie pomogą...
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.