• ~balial
    (2014-06-30 14:51)
    Ciekawe co by pisiory gadały, jakby to Tsk pozyczył 200 tys. od jakiegoś Kulczyka albo innego bogackiego i nie wpisał od kogo pożyczył.
    No ale Kaczyńskiemu to wolno, toć to zbawca ciemnego luda (i nie mylić z murzyńskością).
    Ps. I nie kobiecą rękę się ciągnie na siłę do góry do swojej twarzy, tylko to kobiecie się pokłon oddaje.
  • ~WAW
    (2014-06-30 22:27)
    STRASZNIE WSIUŃSKIE JEST TO CAŁOWANIE W RĘKĘ - ZARÓWNO KOBIET, JAK I KSIĘŻY...

    NO, ALE WE WSIUŃSTWIE, TO ON WIEDZIE PRYM...
  • ~szczam na PiS
    (2014-06-30 23:17)
    prezes ma zmienić dane osobowe i ma się nazywać Conchita Parówa .
  • ~wyborca
    (2014-06-30 20:44)
    Jarus moze i maly, ale wyglada ladnie i nie kradnie.
  • ~hm
    (2014-06-30 23:38)
    Dziadku a oddech macie swiezy?
  • ~zimny jarek
    (2014-06-30 23:07)
    gej gej
    Krypto-gej i jego kobiety...he he he
  • ~mjk.
    (2014-07-01 08:17)
    I wszystko jasne. Jarek urodził się niedotleniony i pewnie nieznaczne uszkodzenie mózgu to spowodowało. Stąd ta nienawiść do myslących inaczej, podejrzliwość, mania zdrady jedynie słusznej sprawy.
  • ~Igor
    (2016-03-19 21:18)
    Pan Kaczyński jest odmiennej orientacji i żadne PR-owskie zabiegi tego nie zmienią.
  • ~Drzazga 101
    (2014-07-25 17:38)
    O Matko, co by tu nię powiedzieć o Jarkowyczu, to ta jego skłonność do obcałowywania babskich dłoni od wierzchu - bo od środka to WIADOMO o co chodzi - jest NADWYCZAJ OBRZYDLIWA. Ja bym to rozumniał, gdyby to Jarkowycz robił z jakąścić REFLEKSJĄ, że taki, słowiański pocałunek, ma się odbyć na TRZY tempa: tempo RAZ - czuły uścisk dłoni. Tempo dwa - znaczęce spojrzenie w oczy. Tempo trzy - wysmakowane cmoknięcie w wierzch dłoni.
    Ale Jarkowycz to cmoka bez opamiętania wszystkie łapy, jak mu podlecą, nawet chciał cmoknąć w dłoń jakiegoś swojego ministra z rozpędu. No to może by któś - nawet HOFMAN - spowodował jakowąś zmianę preferencji SMAKOWYCH Jarkowycza, że to nie przystoi kandydatowi na męża stanu takie, infantylne zachowanie, kuervas !
    Hej !-
  • ~Prezes
    (2014-07-07 18:53)
    Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha...