• ~antykomuch
    (2014-09-04 07:32)
    Jedyna normalna w tym rządzie zdrajców.
  • ~storm
    (2014-09-04 08:16)
    ~olo2014-09-04 07:40

    Do Unii wybieraja ludzi,którzy czuja sie europejczykami,nie polakami,ludzie z PiS-u to patrioci i narodowcy,tacy nie sa w Unii potrzebni... " Piekniejsza od Polski jest ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej,przegranej,brudnej i biednej " D. Tusk.

    Buhahaha, Tusk wprowadził europejską politykę i jej standardy na krajowe podwórko. A podwórko nigdy nie było mocną stroną prezesa Kaczyńskiego, który, jak sam kiedyś wyznał, wychował się w lepszych miejscach.
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-09-05 09:30)
    Dama poruszająca się jak Godzilla i ucharakteryzowana na Pannę Migotkę? Dziwadło bez klasy.
  • ~seta
    (2014-09-04 08:28)
    Myslicie że donek wziął ją za sobą bo coś między nimi jest ? jakieś mam takie wrażenie. Pewnie film
  • ~nnnoo no no ...taka Ch...jDoooopaKAMIENI K u p a
    (2014-09-04 10:36)
    .'' Przeklina, szaleje na koncertach... Bieńkowska, jakiej nie znacie.''/...e eee tam-to zwykła CHAMICA
    ,
  • ~wyborca
    (2014-09-04 09:58)
    Dzisiaj slyszalam ze P Bienkowska jest z wyksztalcenia orientalistka. Dziwie się ze UE chce jej powierzyc sprawy ekonomiczne w UE. A ile jezykow zna poza polskim. Dla mnie to głupie babsko poza mruganiem sztucznymi rzesami i botoksem w policzkach nic sobą nie reprezentuje..Mysle ze UE powinna przejść głębokie reformy. Wg mnie to skupisko nierobów, nieukow igonrantow.
  • ~observer
    (2014-09-04 09:11)
    Brawo Elka, szkoda, że nie można jej sklonować :), jest potrzebna i w Polsce i w Unii.
    Jeśli wicepremier Elżbieta Bieńkowska będzie odpowiadać w nowej KE za rynek wewnętrzny i usługi, to jej decyzje będą wpływały na życie ponad 500 mln obywateli państw "28". Zakres obowiązków, jaki może jej przypaść, dotyczy jednego z fundamentów UE.
  • ~rok2014
    (2014-09-04 08:56)
    no np lizie kotki na c i p c e
  • ~rok2014