• ~Riki
    (2014-09-28 14:21)
    PO - zlodziejska partia z glownym zlodziejem i oszustem , zaklamanym hipokryta Tuskiem.
  • ~sprawiedliwy
    (2014-09-23 14:43)
    Jeżeli juz nic nie stoi na przeszkodzie, to może czas na prokuratorów?
  • ~złodziejska maaffia pełowska
    (2014-09-11 20:14)
    złodziejska maaffia pełowska
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 20:04)
    Trzbe rozliczyc złodziejów
    peowskich! MAfia peowska musi zostać osadzona w więzieniach !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 20:01)
    To już wszystko się przejadło - mam odruch wymiotny , gdy na nich filuję .Ja wolę młodziaków od tylca .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 19:59)
    a wywłoka kasia tusk też wyjeżdża??? a józio bączuś też??
  • ~łowca PIS debili
    (2014-09-11 19:54)
    Robnad-Zagorski ,ty co dziennie udowadniasz swoja durnote,i tak wogole komu ty te dyrdymaly piszesz?
    jedynie jeszcze glupsi od ciebie to lykna.

    Mozes byl molestowany seksualnie w mlodosci przez ojca, albo ksiedza?
    Kto skad taka nienawisc do nieznanych tobie osób?
  • ~Robert d'Artois
    (2014-09-11 19:52)
    Anal prezes zbaw lezy powalony..
    Niech bedzie powalony Jaroslaw Zawsze Dziewica! Teraz i zawsze!
  • ~Darek
    (2014-09-11 19:52)
    Najwyższy czas żeby ten szkodnik i niszczyciel ludzi poszedł sobie chocby na sybir.
  • ~Robert d'Artois
    (2014-09-11 19:51)
    Alleluja
    ""Pozdrawiam wysokiego ministranta, sluzyles dzis do mszy na 18. Widzialem, ze na mnie zerkasz. Zapraszam na oaze w piatek, mozemy sie poznac. Odezwij sie" !
  • ~Robert dArtois
    (2014-09-11 19:50)
    mam coś dla was jełopy POkemońskie, prosto z telewizorni.
    pamiętacie jak to wszystkie merdia, i wy za nimi szczytowaliście niebotycznym wręcz sukcesem Tuska dotyczącym dopłat unijnych?
    te wazeliniarskie panegiryki czołowych z ferajny(vide Radsik), wręcz obrzydliwie żenujących
    300 miliardów, 400, PIŃCSET miliardów.
    przypomina mi się kabaret Tey.
    dla kogo ten wywiad?
    dla TVN?
    a tu, ledwo 300 miliardów, więc licząc spadek wartości euro, inflację, przy 300 miliardach otrzymanych za PIS(przepierniczonych przez PO) to jakoś zaczyna marnie wyglądać
    nieprawdaż doopki?
    tak wyglądało 7 lat haratania w gałę, sorry, pracy 3 dni w tygodniu, tzw.era, efekt czy tam inna hucpa Tuska.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 19:49)
    Mówią o nim Anal Tusc
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 19:45)
    Pisiory, kolek wam w dupe.
  • ~PiS be with you
    (2014-09-11 19:44)
    Lewe zwolnienia i wyludzanie zasilku z ZUS- u ,
    to u Hofmana... jest tradycja rodzinna .

    Skowyt PIS-dzielcow jest melodia dla mych uszów hehe
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 19:38)
    Pół sPOłeczeństwa zostawił gołymi i o miłości oPOwiada !
    On kocha kasiorę lodziarz jeden !!!
  • ~Sąsiad z Sopotu
    (2014-09-11 19:27)
    Z tego co mi wiadomo do Brukseli zamiast z żoną wyjeżdża z napaloną Bieńkowską. Gosia z Sopotu może już sobie szukać innego.
  • ~Robert dArtois
    (2014-09-11 19:21)
    "Koniec ery Donald Tuska", oby.

    nie było żadnej ery, efektu Tuska, w tym mniemaniu, jakim ciemniakom chcą wcisnąć co kosiarze umysłów. zresztą co kosić na betonie?
    od 9 lat było nieustanne bombardowanie indoktrynacyjne PÓłgłówków przez POst -kacapskie merdia, i takie same autorytety" moralne z korzeniami w KPP i innych sowieckich agenturach.
    zrobiono z PÓłinteligentnego pajaca "męża stanu" na użytek takich samych ciemniaków bez historii. całe sztaby do public relations 24 godziny na dobę budowały wirtualny wizerunek klienta.
    jedynym efektem tej ery, to stada barachła bez żadnych wartości, którymi powinien stać Naród, a nie wydoopcony na koniec narodek.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 19:11)
    "hrabia w bulu i w nadzieji"
    wyludnia Polskę
  • ~zorba
    (2014-09-11 19:01)
    Czy patrząc na to zdjęcie,mając też w świadomości co ci dwaj szubrawcy robili i robią z Polską - ktoś jeszcze wierzy w Boga ,demokrację i sprawiedliwość?
  • ~Art
    (2014-09-11 18:22)
    Oby jak najdalej od Polski, choćby na Kamczatkę albo jakąś Brukselkę