• ~Riki
    (2014-09-28 14:21)
    PO - zlodziejska partia z glownym zlodziejem i oszustem , zaklamanym hipokryta Tuskiem.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 19:45)
    Pisiory, kolek wam w dupe.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 17:08)
    hehehee
    ryży swe podłe życie i tak zakończy w kryminale
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 17:11)
    precz z tuskiem i PO !
    Rudy zaj...ał kasę z OFE więc ma nadwyżkę w budżecie i przed wyborami pieniędzmi zaje...anymi z naszej kieszeni urządzi sobie wybory rozdając (za naszą kasę) kiełbasę wyborczą...TO WSZYSTKO "NA ZMARNOWANIE" !!! TRYBUNAŁ STANU dla tego oszusta !!!...
  • ~zero
    (2014-09-11 17:13)
    Kaczyński to jest ZERO! Kompletne ZERO! Nie kradnie jak Tusk i PO, nikogo nie zabił, na nikogo nie donosił i nie donosi, nikomu laski i loda nie robi, z nikim do Sowy na ośmiorniczki nie chodził, wódy nie chla, nad grobami, pijany jak Kwach w czasie uroczystosci sie nie zatacza. Nie płaci za swoje wydatki kartą słuzbową jak Radek..eeeh co to za dziwak!
    Agentem WSI nigdy nie był. Gdyby był ubekiem i mordował polskich patriotów, aaa to co innego! - no to byłby z niego gość! Miałby szanse zostać nawet polskim prezydentem
  • ~buhahaha
    (2014-09-11 17:15)
    ta busola to przydalaby sie 'chrabiemu' na POlowaniach na jeleni POmatolskich!

    PATOLOGIA A NIE KRAJ!!!
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 17:16)
    ,,Kocham Ruska,kocham Tuska,kocham bronka Komoruska
  • ~wPiSdu
    (2014-09-11 17:21)
    a PiSdzielców krew zalewa aż miło
  • ~Lemingi wynocha z Polski
    (2014-09-11 17:24)
    Nakradnie , nakłamie a potem pobełkocze o miłości a odmózdżone przez TVN i GW lemingii pieją z zachwytu nad jedynie słusznym wodzem.

    Ech wy arcydebile którzy głosowaliscie na PO.

    Brak mi śłów by wyrazić pogardę dla waszej niezmierzalnej głupoty.
  • ~wPISdu z PO yebami i TuskAmberGoldem
    (2014-09-11 17:37)
    precz ze złodziejstwem peowskim !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 17:43)
    kiedy tusk d dymisji
    za afere podsłuchowa i rynasiewicza ?...
  • ~Art
    (2014-09-11 18:22)
    Oby jak najdalej od Polski, choćby na Kamczatkę albo jakąś Brukselkę
  • ~zorba
    (2014-09-11 19:01)
    Czy patrząc na to zdjęcie,mając też w świadomości co ci dwaj szubrawcy robili i robią z Polską - ktoś jeszcze wierzy w Boga ,demokrację i sprawiedliwość?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 19:11)
    "hrabia w bulu i w nadzieji"
    wyludnia Polskę
  • ~Robert dArtois
    (2014-09-11 19:21)
    "Koniec ery Donald Tuska", oby.

    nie było żadnej ery, efektu Tuska, w tym mniemaniu, jakim ciemniakom chcą wcisnąć co kosiarze umysłów. zresztą co kosić na betonie?
    od 9 lat było nieustanne bombardowanie indoktrynacyjne PÓłgłówków przez POst -kacapskie merdia, i takie same autorytety" moralne z korzeniami w KPP i innych sowieckich agenturach.
    zrobiono z PÓłinteligentnego pajaca "męża stanu" na użytek takich samych ciemniaków bez historii. całe sztaby do public relations 24 godziny na dobę budowały wirtualny wizerunek klienta.
    jedynym efektem tej ery, to stada barachła bez żadnych wartości, którymi powinien stać Naród, a nie wydoopcony na koniec narodek.
  • ~Kibic za Wojtkiem C
    (2014-09-11 17:14)
    wygwizdac dziada.Wykopac.
  • ~Sąsiad z Sopotu
    (2014-09-11 19:27)
    Z tego co mi wiadomo do Brukseli zamiast z żoną wyjeżdża z napaloną Bieńkowską. Gosia z Sopotu może już sobie szukać innego.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 19:38)
    Pół sPOłeczeństwa zostawił gołymi i o miłości oPOwiada !
    On kocha kasiorę lodziarz jeden !!!
  • ~PiS be with you
    (2014-09-11 19:44)
    Lewe zwolnienia i wyludzanie zasilku z ZUS- u ,
    to u Hofmana... jest tradycja rodzinna .

    Skowyt PIS-dzielcow jest melodia dla mych uszów hehe
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-11 19:49)
    Mówią o nim Anal Tusc