• ~pol
    (2014-09-13 11:08)
    tak jestem PiSdzielcem i jestem z tego DUMNY
    wojna z ROSJĄ nam nie grozi
    największym ZAGROŻENIEM dla POLSKI są NIEMCY którym tak chętnie wasz tusk DUUPSKA lizał - wiadomo w jakim celu
  • ~gazag
    (2014-09-13 10:03)
    Najpierw rozkradł co było do rozkradzenia, a potem stworzył jakieś "ciało" do rozdawania tego swoim ziomkom. A reszta, wszystko dla ludzi - niespełnione.
  • ~Emerytka niewierząca z wyższym wykształceniem
    (2014-09-13 11:17)
    Ja też jestem z PISem! I jestem z tego dumna.
  • ~wer
    (2014-09-13 11:02)
    tusk narobił SMRODU i ten smród po nim POZOSTAŁ
    mam nadzieję że teraz będzie ŚMIERDZIAŁ tylko w brukseli
  • ~gazag
    (2014-09-13 09:59)
    Wszystko, co obiecywał, że będzie gorzej - spełnione. Wszystko dla poprawy jakości życia - niespełnione. "W toku" się nie liczy, bo ten kłamliwy sk...n już nie rządzi!
  • ~pol anka
    (2014-09-13 10:31)
    ocena podjętych zobowiązań przez Premiera Tysiąclecia nie ma kompletnie sensu.. Tusk ma wrodzoną urokliwą zdolność prowadzenia, uwodzenia słuchacza. Ten talent zaprocentował sukcesem Platformy i awansem materialnym osobistym. Współpracownicy bardzo szybko rozszyfrowali Szefa. Lojalność wobec Premiera i Platformy. Co pomaga i umocniło mafię Paltformy, a dość klarowny podział sceny politycznej, Platforma Obywatelska stateczność , opanowanie i rozwaga a po stronie drugiej oszołomstwo, hel, mgła, Pawłowicz, zona Hofmana, ordynarny katolicyzm. Czy Platforma jest partią nowoczesną, odpowiadającą potrzebom Polaków?. Bezsens, to perfekcyjnie prowadzona mafia polityczna chodząca z Biskupami pod rękę i puszczająca oko do ateistów. Poziom ubóstwa polskiego społeczeństwa osłabił subiektywne odczucie kryzysu, Najtrafniej stan państwa oceniali bohaterowie afery podsłuchowej, jak w być w Polsce to "szara myszka,drugi szereg" Rady nadzorcze zarządy( patrz Parafianowicz, albo uciec do Brukseli ( patrz Tusk ), bo tu jak powiedział Bartłomiej "ch.., d..., kamieni kupa". Od rządów Krzaklewski Buzek jesteśmy w trendzie spadającym, rządy Tuska proces ten przyspieszyły. Koledzy od reformy emerytalnej znaleźli mu fajną posadę, ma "nie przeszkadzać".
  • ~prokurator
    (2014-09-13 10:03)
    a jak z odpowiedzialnością za zakamuflowany mord pod Smolenskiem ? - panie Tusk ?
  • ~Robnad
    (2014-09-13 15:01)
    Jarek, zrób sobie audyt odbytnicy...
    Maly sflustrowany fob ciemnogrod i zacofanie to domena pisiorow
  • ~zebybylo
    (2014-09-14 09:51)
    Dalej głosujcie na PO/PIS/SLD/PSL i spodziewajcie się dobrobytu. Jedyną partią, która chce zmienić złodziejski system na wolnorynkowy i wolnościowy to KNP. W Polsce jest w tej chwili 35 mln Polaków, 2-5 mln wyjedzie w ciągu najbliższych kilku lat, w kraju zostanie być może 29-30 mln starszych ludzi. Nie ma przyszłości w tym kraju, dlatego wyjeżdżajcie i zapomnijcie o Polsce, tutaj zawsze będzie PO/PIS/SLD/PSL czyli powolna zagłada. Jak potem będziecie szukać winowajców poszukajcie najpierw w lustrze.
  • ~MELANIA
    (2014-09-13 14:58)
    Przez siedem kolejnych lat Kaczyński zapowiadał rychły upadek Tuska a ten po dwóch kadencjach premierowania zostaje prezydentem Europy !!! Chyba przestanę głosować na PiS wbrew sugestiom naszego dobrodzieja !!!