• ~krakowiaczek
    (2014-11-25 18:15)
    To ,że zostali w 1990 roku pozytywnie zweryfikowani nie żadnym plusem i nikt nie powinien na to powoływać się ,bo okazało się ,że wielu weryfikatorów z tzw Solidarności to zwykli kolaboranci i współpracownicy poprzednich służb.
  • ~PROSBA
    (2014-11-25 06:26)
    Jesli chodzi o tych panow co sa w komisji,to wiek wskazuje na to,ze pracowali w PRL-U--czy konstytucja nasza mowi,ze w komisji musza zasiadac tylko I wylacznie sedziowie na emeryturze???
    Tak sie niefortunnie sklada,ze o sedziach,ktorzy pracowali w PRL, A NIEJEDNOKROTNIE WYDAWALI WYROKI W STANIE WOJENNYM, po prostu nie mamy do nich zaufania,wiekszosc narodu nie ma do nich zaufania,ale okazuje sie ze SLD TEZ MA JAKIES ZASTRZEZENIA.
    Nie wiem co mowi na ten temat konstytucja, kto ma wybierac sklad komisji I czy sprawdza sie ich przeszlosc,czy wybiera ich jedna osoba,czy jakas komisja, a skoro komisja,to kto jest w tej komisji. Moze cos pisano na ten temat,a ja przeoczylem,jak ktos cos wie,niech napisze.
  • ~pip
    (2014-11-23 07:51)
    JUŻ W POPRZEDNICH WYBORACH BYŁY NIE PRAWIDŁOWOŚCI , ALE JAK ZWYKLE ZAMIECIONO JE SZYBKO POD DYWAN, W IMIĘ DEMOKRACJI.
  • ~Zdzicho
    (2014-11-21 00:29)
    Przypominam sobi , ze przed wyborami wladze polskie zaprosily ukrainskich delegatow , aby w grupach rozjechali sie po Polsce i przygladajac sie pracy naszych komisji , uczyli sie jak prawidlowo przeprowadza sie wybory . Mysle , ze nauczyli sie bardzo duzo .
  • ~NIEPOKONANII..precz z komuna...
    (2014-11-20 23:24)
    GONIC ta bande czerwona raz nazawsze skonczyc z frajerami z pzpr sld i sku wieli Nocnej zmiany wystarczy ostatnie 7lat kraj do nendzy doprowadzili banda kwasa,milera,i pozostalych frajeruf z po i snopuf z psl..
  • ~xp
    (2014-11-20 19:00)
    UWAGA!!! DEMONSTRANCI ZAJĘLI PKW , PROSZĄ O WSPARCIE po to a żeby sędziowie dobrowolnie podali się do dymisji
  • ~czaplicki czyli buzia opatrzona.... kto
    (2014-11-21 00:10)
    takich łobuzów powołuje na odpowiedzialne stanowiska państwowe ??? Przecież to PRL !!! Same cwaniaki,które dla kasy zrobią każde świństwo i głupstwo (durnie bo ich wykształcenie to dno komuchowe nie przystające do czasów dzisiejszych).Wywalić tych gamoni na zbity pysk.
    Warto przypatrzyć się też polskim "prawnikom",którzy stworzyli prawo dla siebie a nie dla obywateli.
  • ~łowca PIS debili
    (2014-11-20 18:46)
    IDZIEMY PO WAS IDZIEMY PO "prezesa" TW klamczynskiego !
    IDZIEMY PO WAS IDZIEMY PO "prezesa" TW klamczynskiego !
    IDZIEMY PO WAS IDZIEMY PO "prezesa" TW klamczynskiego !
    TARGOWICA PIS DO likwidacji !
  • ~aplika
    (2014-11-20 23:29)
    Grupa Żyrandolystów w STANIE SPOCZYNKU.
  • ~Ślązak - Nie Polak
    (2014-11-20 18:42)
    Na fotce młodzi gniewni.
    Każdy wart 20 tysięcy na miesiąc.
    Od dziesiątków lat!

    To zasrane "cuś" nazywa się P O L S K A !