• ~Marian
    (2014-11-28 08:21)
    Nagrody dla bandziorów, brawo!
  • ~oswiadczenie komitetu partii
    (2014-11-28 12:46)
    Gdyby nie wszystkowiedzacy nasz umilowany bolek,ktory lobalil komunistow a pozniej lobalil z nimi hektolitry gorzoly nigdy nie byloby w naszej Polandii demokracji.
  • ~tak widac z Kanady
    (2014-11-29 06:15)
    na wszystko przychodzi czas, Lenina tez zdjeli z cokola
  • ~gdzie ludzie majo rozum?
    (2014-11-28 10:14)
    wzruszajace jest to zdjecie : W Polityce", starszego sympatycznego naszego rodaka , ktory zablakal sie gdzies po wojnie, ubranego w marynarkeod garnitura udekorowana medalami i w originalnej czapce ze stopniem majora wojskowego. To nie w kij dmuchal, co to teraz stajo do medali za to, ze np. wybudowali, a raczej wyremontowali dworzec kilejowy , za publiczne pieniadze i to w czasie pracy, a dworzec i tak jest pusty, a lokale do wynajecia,Aha i na kredyt , a w tej panstwowej robocie to jeszcze lazo po innych platnych radach i robotach,tzn.extra job. Gdzie ludziemajo rozum?
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-11-28 10:27)
    Kulczyk ma komu i z co nagradzać !!! Brakuje jeszcze Jaruzelskiego ,może po pośmiertnie i Kiszczaka . Nagroda kapitalistów ,którzy dzięki tamtym układom złodziejskim dorobili się majątków. Nagroda za deformację i destrukcję Polski !!!
  • ~GAMA
    (2014-11-28 10:32)
    Jacy porządni ludzie. A gdzie Michnik, Kiszczak i Urban? Szkoda, że zabrakło Gawronika i Stokłosy. Godne sobie towarzystwo.
  • ~tt
    (2014-11-28 10:40)
    "Nagrody przyznali Pracodawcy RP osobom oraz instytucjom, które przyczyniły się do transformacji polskiej gospodarki..."

    To jest tylko ocena Towarzystwa Wzajemnej Adoracji i nie ma nic wspólnego z ocena dokonaną przez społeczeństwo.
  • ~wałyfaszystowskie
    (2014-11-28 10:45)
    tosa faszysci banderowcy hunty kijowskiej bolek był wkijowie i mówił ze zhunta nikt nie wygra po raniec tuska zabiłprzeciwnika świtonia
  • ~kolecjoner ,,orderuf"
    (2014-11-28 10:52)
    Sami swoi na ,,wybiegu".
    O takie PO-lskie walczyłem.A was idioci pusciłem w skarpetkach ,jak obiecałem
  • ~GrE
    (2014-11-28 11:17)
    złodzieje i przekręci sami siebie nagradzają , brawo