• ~panna mania
    (2015-03-30 23:10)
    Do Redaktora Naczelnego (donos obywatelski)
    Zwracam się z pokorną prośbą, aby autora tekstu przymusić do przeczytania z uwagą tego, co orzekł w tej sprawie sąd.
    Czy PISdzielskie myślenie już tak się wam w rozum wżarło, że bezrefleksyjnie powtarzacie PISdzielskie brednie?
    Co bredzi autor? „Agenci CBA wzięli pod lupę dwóch biznesmenów, którzy chwalili się wpływami w resorcie rolnictwa i możliwością <<odrolnienia>> dowolnego gruntu”.
    Oni ich nie wzięli „pod lupę”. Oni ich doprowadzili do popełnienia przestępstwa, wydając przy tym masę państwowych pieniędzy. I za to owi oni dziś zostali skazani!
    Durne PISdzielce zwąchały jakąś rybkę i wpadły na genialny powód, jak na tę rybkę złowić i i ubezwłasnowolnić Leppera. A tu KICHA!
    Podstawą wyroku było to, że bez należytych podstaw Kamiński et consortes podjęli tzw. prowokację wobec wytypowanych przez siebie osób w sytuacji, w której takich podstaw nie było.
    To Kamiński i jego podwładni, CBA, podżegali ludzi, którzy gdzieś, coś po pijanemu „chlapnęli”, do popełnienia przestępstwa. To oni ich podżegali! To Kamiński et consortes są sprawcami, inicjatorami przestępstwa!
    Że Ryba i ten drugi wzięli łapówkę? To pewne. Takie są ich prawomocne wyroki . Jednak tak jak sprawca odpowiada podżegacz Kamiński.
    Tak jak Kamiński, żaden funkcjonariusz praworządnego państwa postępować nie może.
    To, i tylko to stwierdził dziś sąd.
    Panna mania
  • ~mniej niż zero
    (2015-03-30 23:16)
    powinien siedzieć razem z Ziobro
  • ~Zenek
    (2015-03-31 00:21)
    Re panna mania 2015-03-30 23:59
    Jesteś dyżurnym pisarzem ?Twoja nienawiść do Kaczyńskiego nie może przesłonić faktów.Prawda jest tylko jedna.Nie chodzi wcale o aferę gruntową tylko o aferę sądową.W 2008r.CBA Mariusza Kamińskiego wykryło wielką aferę korupcyjną w Sadzie Najwyższym.Chodziło o załatwianie wyroku w sprawie o miliony złotych,powiązanej z bohaterami afery hazardowej.Są dowody z podsłuchów,w sprawę zamieszane są orły Temidy z najwyższych gniazd.Pisała o tym kilkakrotnie "Gazeta Polska ".Od 2008 r.śledztwo trwa do dziś.Zapytany kilkakrotnie prokurator generalny Seremet o to śledztwo w sprawie korupcji w Sądzie Najwyższym,odpowiedział,że nadal się toczy.Ciekawe co dalej - zostanie może umorzone ?Rozgrzany do czerwoności sąd warszawski oprócz sygnału politycznego,wysłał też jasny sygnał korporacyjny - nie tykajcie nas ! Każda ręka podniesiona na korupcję,zwłaszcza w sądach,zostanie odrąbana ! Dlatego wyrok skazujący M.Kamińskiego jest wyjątkowo SKANDALICZNY !
    Tyle i tylko tyle.
  • ~Hard-collection Moskva
    (2015-03-30 22:40)
    A gdzie ci sędziowie prywatnie mieszkają? Chcemy osobiście pogratulować...
  • ~KomoRusek ze WSI
    (2015-03-30 22:43)
    Kaminski skazany ,bo odwazyl sie scigac przestepcow z UKLADU,a Hofman ,bo zadawal KomoRuskiemu niewasciwe pytania ,czyli POwracaja UBeckie BEZPRAWNE WYROKI zaluja tylko ze nie moga ZAMORDOWAC I na LACZKE
  • ~won z IV RP i kaczym świrem
    (2015-03-30 23:00)
    ~uciekinier2015-03-30 22:12
    to POLSKI juz nie ma trzeba wiac

    spierd.laj na Madagaskar PiSdzielski pomiocie
  • ~007
    (2015-03-30 22:45)
    Kto tu jest w większości? Czy siłą trzeba naprawiać Polskę?
  • ~jaro
    (2015-03-31 07:25)
    Jakiś głupek napisał, ze kolej na Kaczora - tak jest - a potem Białoruś.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-03-30 22:05)
    Prezes Zbaw Dupalin--- zdechnie i PIS szambo- wychodek

    rozleci sie jakby ktos wrzucil do tego gooowna granat !
  • ~alik
    (2015-03-30 23:11)
    Wezcie tego chorego ubeka wiesia bicza...i dajcie mu troche odzywki dla wzmocnienia ,zanuzcie biedaka w szambie niech ludzik nazlopie sie do woli i nie meczy sie .Nie zalowac mu rarytasu bo dobrze plecie bzdury .