• ~Czerwony Mak
    (2016-07-10 10:03)
    Już jesteście chorzy z tej nienawiści - symbol który Poroszenko ma wpięty w klapę to Czerwony mak - upamiętnia poległych żołnierzy w wojnach. Analogicznie - żółty źonkil w Polsce symbolizuje rocznicyę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Poczytajcie… douczcie się a potem doszukujcie się skandali...
  • ~Wlodzimierz
    (2015-11-15 12:09)
    Jakim prawem w tak waznej uroczystosci biora udzlal wrogowie Polski !?
  • ~Hendo
    (2015-05-26 16:48)
    Szkoda, ze ksiedza Isakowicza nie oburzaja slowa jego kolegi pana Pazia, ktory w niewybredny sposob okazal pogarde poleglym w uczciwej walce zolnierzom. To sie nazywa hipokryzja.
  • ~krisgonz
    (2015-05-23 23:33)
    coś w tym jest"...
  • ~Tom - Tom
    (2015-05-17 19:47)
    Nie rozumię tego, jak polscy politycy mogą się tak zeszmacić i stanąć w jednym szeregu z oprawcami własnych przodków, tak jakby nigdy nic nie było.
  • ~Jerzy Oszelda
    (2015-05-15 10:49)
    prymitywizm niektórych wpisów - poraża...(od psychopatów,wolę instynkt oraz grację zwierząt...) !
  • ~Breslau
    (2015-05-12 19:09)
    Ktoś nas wali młotkiem w poroże , a my mówimy , jak nam dobrze .
  • ~Poroszenko
    (2015-05-12 19:08)
    Znaj Lasze, po San nasze!
  • ~nina@hli.org.pl
    (2015-05-12 12:55)
    TO oficjalne LOGO ukraińskich państwowych DNI PAMIĘCI I POJEDNANIA! Logo
  • ~perechrestja@onet.eu
    (2015-05-12 12:53)
    KWIAT MAKU - znak PAMIĘCI.- oficjalne LOGO ukraińskich państwowych DNI PAMIĘCI I POJEDNANIA!
  • ~Co za upadek
    (2015-05-12 12:21)
    Ukraincy na Westerplatte w otoczeniu idiotow i Tuska.
    Hahahaha.
    Zamiast podziekowac Rosjanom za wyzwolenie debile stoja na Westerplatte z gangsterami Banderowcami ktorzy nigdy wczesniej o westerplatte nie slyszeli hahaha i waz z Tuskiem ktorego ojciec sam byl w Wermachcie obchodza uroczystosci :-))

    Pekam ze smiechu.
  • ~Ludwik
    (2015-05-11 14:02)
    Bardzo żałuję że wcześniej głosowałem na Prezydenta Komorowskiego, ale już tego błędu nie POpełnię, bo on nie szanuje innych kandydatów na prezydenta nie biorąc udziału w debacie. Nie szanuje polaków dzieląc na takich co się POdobają i takich co nie, a Prezydent POwinien być dla wszystkich, oraz trwanie w samo uwielbieniu, egoizmie i robienie obciachu na świecie.
  • ~heniu
    (2015-05-11 13:56)
    Panie Komorowski Panie TUSK jak można tak kompromitować swoją ojczyznę .Sprzedaliście POLSKE i zrobiliście z niej poligon dla USA
  • ~hiena
    (2015-05-11 12:54)
    Ukrainscy "przyjaciele: pluja Polakom w twarz, a rzad polski udaje, ze pada deszcz. Rosja juz godzi sie z zachodem, ale Polsce nie bedzie wybaczone za agresje, wsciekle szczekanie, podjudzanie i prowokowanie. Miejsce Polski na rynkach rosyjskich zostalo bezpowrotnie stracone, szansa na normalizacje stosunkow z Rosja zaprzepaszczona. Coz za wspaniale zwyciestwa polskiej klasy rzadzacej. Barack Hussein Obama jest z was dumny, pokazaliscie, ze jestescie gorliwym i wiernym pudlem bojowym Ameryki. Wbrew wlasnym interesom pudel wsciekle rzucil sie na niedzwiedzia i tylko litosc Rosji nas ocalila. Polska jest pionkiem, a USA pionki poswieca ! USA jest w trakcie ogromnych zmian demograficznych, za 30 lat nie bedzie juz Ameryki tylko bedzie drugi meksyk. Gdzie beda wtedy wasi przyjaciele? Bo Rosja bedzie caly czas sasiadem Polski. Najbardziej boli zachowanie polskich oszolomow-rusofobow. Oni wrecz marza o tym, by zdechnac w walce z Rosja. Dla nich liczy sie tylko 1 rzecz na swiecie - pokazacj Rosji, jak bardzo nia gardza. Sa gotowi Polskie pograzyc i zniszczyc, byle tylko "kacapom" pokazac, jak bardzo ich neinawidza.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-05-11 12:00)
    My zolnierze , rezerwy i sluzby czynnej.Nie obronilismy Polski przed zlodziejami nadzieji.Wrogami byli komunisci i cwaniaki z Solidarnosci !.Teraz
  • ~007
    (2015-05-11 10:29)
    Jaki gospodarz tacy goście.
  • ~vh
    (2015-05-11 10:11)
    Cieszcze sie - wrogowie Polski sie tluka ze soba - Ukraincy i Rosjanie - dla nas dobrze.
  • ~PiS-korowski
    (2015-05-11 09:41)
    Tylko M Y mamy "dobre" kolory w rozecie. Tylko "naszą" propaguje Prezydent, któremu "kuki-kuki" wystawiają "czerwona kartkę". Czerwoną - też kolor "be". Można by jednak przy okazji zastanowić się nad "zasługami" władz II-giej RP w rozwoju "banderowszczyzny". Bezmyślne, konfliktogenne tzw "osadnictwo" wojskowe w środowiskach o przewadze miejscowej ludności ruskiej (ukraińskiej) czy białoruskiej - bez objęciem tej ludności podobnymi/analogicznymi przywilejami - musiało skrajnie zaostrzyć lokalne napięcia. Osadnicy z regionów o odmiennych zwyczajach, kulturze relacji miedzy ludzkich itp - nie "łagodzili obyczajów". Wykorzystywali to nacjonaliści ukraińscy ale także komuniści (ukraińscy, rosyjscy i ..polscy).
  • ~x
    (2015-05-11 08:08)
    Polityka ukraińska będzie kosztować Komorowskiego prezydenturę.
  • ~Waldhoffer
    (2015-05-11 01:57)
    LUDZIE!!! To NIE BYŁA rozetka symbolizująca UPA tylko oficjalne LOGO ukraińskich państwowych DNI PAMIĘCI I POJEDNANIA! Logo ma symbolizować KWIAT MAKU - znak PAMIĘCI. Wpiszcie sobie w ANGIELSKIEJ Wikipedii hasło: "REMEMBRANCE POPPY". Tego symbolu używa się też na zachodzie, mniej w Rosji, od lat na Ukrainie podczas świętowania zwycięstwa w II WŚ wielonarodowej ARMII CZERWONEJ, a nie UPA!!!