• ~TO JEST TO
    (2015-05-08 20:32)
    BO TAKA JEST POLSKA - BANDYCKA
    TUTAJ RZĄDZĄ PRZESTĘPCY TAK WYGLĄDA POLSKI KAPITALIZM
    DOOKOŁA ZŁODZIEJE OSZUŚCI I JEST CORAZ GORZEJ
    TEGO CHCE POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO GDYŻ NIC Z TYM NIE ROBI
    WIĘC ŻYJEMY W RAJU MÓWIĄ PRZESTĘPCY
  • ~Matwiej Płatow
    (2015-05-08 19:50)
    Pytam tzw...prezydenta",pytam Donalda T-potomka ,,dziadka z Werm---u,pytam pozostałych oficjeli Polskich dlaczego wypróżniacie się na groby 120 tyś.zarzniętych Polaków przez Ukraińską Powstańczą Armie,dlaczego plujecie pogardą na pomordowanych Polaków z Galicji Małopolskiej? I Wy się mienicie przedstawicielami ELIT Narodu Polskiego?Czy wam nie wstyd podawać RĘKĘ .HAŃBA.1000 -krotnie bardziej szanuję Rosjan,niż Ukraińców spod znaku Bandery.
  • ~111
    (2015-05-08 19:22)
    Do kicha mycha-nie broń banderowskiego pomiotu,widac nie wiesz jak to bydło mordował polaków! Ta nacja to urodzeni mordercy,przeklęte rezuny!
  • ~aż się boję
    (2015-05-08 20:30)
    ale mordy na tym zdjęciu,
    sami mordercy Polaków !
    Putin to anioł !
  • ~Co za upadek
    (2015-05-12 12:21)
    Ukraincy na Westerplatte w otoczeniu idiotow i Tuska.
    Hahahaha.
    Zamiast podziekowac Rosjanom za wyzwolenie debile stoja na Westerplatte z gangsterami Banderowcami ktorzy nigdy wczesniej o westerplatte nie slyszeli hahaha i waz z Tuskiem ktorego ojciec sam byl w Wermachcie obchodza uroczystosci :-))

    Pekam ze smiechu.
  • ~111
    (2015-05-08 19:22)
    Do kicha mycha-nie broń banderowskiego pomiotu,widac nie wiesz jak to bydło mordował polaków! Ta nacja to urodzeni mordercy,przeklęte rezuny!
  • ~obcokrajowiec
    (2015-05-08 19:44)
    Macie takiego przyjaciela jak zaslugujecie. Sami go sobie stworzyliscie. Macie faszystow za sasiadow--a wszystko dlatego, ze w Polsce panuje obledna rusofobia, ktora energicznie podtrzymuja obecni politycy.
  • ~wyborca
    (2015-05-08 21:38)
    Właśnie dlatego nie głosuję na Bronka.
  • ~Tom - Tom
    (2015-05-17 19:47)
    Nie rozumię tego, jak polscy politycy mogą się tak zeszmacić i stanąć w jednym szeregu z oprawcami własnych przodków, tak jakby nigdy nic nie było.
  • ~heniu
    (2015-05-11 13:56)
    Panie Komorowski Panie TUSK jak można tak kompromitować swoją ojczyznę .Sprzedaliście POLSKE i zrobiliście z niej poligon dla USA
  • ~x
    (2015-05-11 08:08)
    Polityka ukraińska będzie kosztować Komorowskiego prezydenturę.
  • ~Ludwik
    (2015-05-11 14:02)
    Bardzo żałuję że wcześniej głosowałem na Prezydenta Komorowskiego, ale już tego błędu nie POpełnię, bo on nie szanuje innych kandydatów na prezydenta nie biorąc udziału w debacie. Nie szanuje polaków dzieląc na takich co się POdobają i takich co nie, a Prezydent POwinien być dla wszystkich, oraz trwanie w samo uwielbieniu, egoizmie i robienie obciachu na świecie.
  • ~Breslau
    (2015-05-12 19:09)
    Ktoś nas wali młotkiem w poroże , a my mówimy , jak nam dobrze .
  • ~baba
    (2015-05-08 20:52)
    Do "Realista" ty "bochaterze " polecam szkołę podstawową tam może nauczysz się pisać ortograficznie. Żenada!!
  • ~ulisse
    (2015-05-08 21:26)
    70 la to wystarczajaco dlugo, zeby osoby i wydarzenia II ws traktowac w kategorii historycznej. Nikt z obecnie zyjacych nie jest osobiscie odpowiedzialny za kluczowe decyzje - a nie ma odpowiedzialnosci zbiorowej. Kazdy kto uzywa wojennej argumentacji w kontekscie dzisiejszych wydarzen to demagog lub idiota. Nalezy na trzezwo oceniac sytuacje w oparciu o fakty i mozliwosci i stosowac skutecznych metod zaradczych - przede wszystkim bez rozglosu. Rosja nie ma pragmatycznych powodow napadac zbrojnie na zachod - problemem Rosji jest jej bezdyskusyjne zapoznienie cywilizacyjne i to nie w porownaniu z EU i USA ale z Chinami, Indiami i nawet Pakistanem , Turcja i Iranem - i tam pojawia sie powazniejsze problemy - tamtym, silniejszym i bogatszym niz Rosja narodom zaczyna dramatycznie brakowac surowcow i ziemi - i bedzie sie o co bic.
  • ~Zgadzam sie z tym :
    (2015-05-08 22:40)
    Manifestowanie takich barw - i to w takim miejscu jak Westerplatte! - jest ze strony ukraińskiego prezydenta policzkiem wymierzonym rodzinom ofiar OUN i UPA, żyjącym nie tylko w Gdańsku, ale i w całej Polsce. Jest to także afront wobec władz Trzeciej Rzeczypospolitej, która jest kontynuatorką II RP.
  • ~Xiąże
    (2015-05-10 09:58)
    Ale tu się zleciało dzielnych studentów wiadomo skąd pochodzących!
  • ~Naparstek
    (2015-05-08 22:18)
    Dla Polski naprawdę będzie na rękę, gdy Noworosja powstanie na wschodniej Ukrainie.
    - Im więcej terytorium zostanie przyłączone do Separatystów tym lepiej dla Polski.
    Ukraina juz Polskę olewa...
    A co będzie, gdy dojedzie do siły ? - Zajmie południowo wschodnią część Polski.
  • ~alf
    (2015-05-08 22:09)
    kresowianka - lecz się . Mój dziadek umarł i nigdy nie wybaczył Ukraińcom Wołynia ale mineło 70 lat . Daj spokój. Oni nie mają swojej historii więc dla nich UPA to ktoś kto chciał wolnej Ukrainy. Oczywiście my mamy swój punkt widzenia i dobrze ale nie osądzaj 20 latków za zbrodnie ich dziadków i pradziadków. Rosja to jest zagrożenie i na to trzvba uważać
  • ~pa