• ~POśmiewisko
    (2015-06-11 13:37)
    Zostały im już same matoły...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-11 14:34)
    PIS destabilizuje Polske- Putin mowi MALADIEC Prezio !

    Nadchodzi totalny kataklizm!
    Na jesieni premierem zostanie Jas Fasola, który po pijaku przy stole zazartowl, ze idzie w polityke i poszedl, a malolaty na niego zaglosowaly:

    wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Sensacyjny-sondaz-partia-Kukiza-zwyciezylaby-wybory-Eksperci-za-wczesnie-by-otwierac-szampana,wid,17613370,wiadomosc.html

    Wicepremier wyjdzie z worka:
    i.wp.pl/a/f/jpeg/29811/szydlo_pap600.jpeg
    Prezydentem bedzie nie tak dawno nikomu nieznany Obiecanek Cacanek;
    obietniceprezydenta.pl/

    A nad ta cala ferajna piecze bedzie sprawowal niestabilny psychicznie facet, który bedzie trzymal leje i tym wszystkim powozil:

    www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634128170396055699.jpg

    Oj bedzie sie dzialo, az strach sie bac. IV RP to byl przy tym co nas czeka maly Pikus.
  • ~Nawigator
    (2015-06-12 22:00)
    Panowie, PO-to Partia Okazyjna i tak ją nazywajmy.
  • ~do gnoja
    (2015-06-12 11:36)
    Jedne POdłe świnie zastąpią odpędzone
    knury od koryta !!!
    PO to wielka chlewnia, wielki burdel
    z groźną Burdel Mamą na czele !
    Kto jeszcze POpiera Koparę ?
    Żłodzieje i banda przestępców !!!
  • ~Autor znany
    (2015-06-11 21:46)
    Złodzieje, szubrawcy uciekają z oczu, to są tak zwane dymisje.
    NIECH WRESZCIE szubrawcy a pieniący się rządzonymi (Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe ) znajdą si w kryminale!!!

    DOŚĆ JUŻ TEGO OKRADANIA NAS POLAKÓW -POLSKI ! !!!
  • ~SKOK Cookies umoczonych w Pis
    (2015-06-12 11:02)
    PISDUDA aż pali się do rządzenia, chociaż reprezentuje opozycyjny nierząd - dać go na czoło, niech zobaczy, jak się rządzi Polską, a nie tylko usługuje Fu.jarkowi na wycieraczce.
  • ~wyb
    (2015-06-11 17:24)
    Mnie to lotto,mam wywalone na nich.Jakby mieli odrobinę honoru,to cały Rząd podali by do dymisji i wybory zrobili razem z referendum.I tak szans nie mają żadnych,a koszty dubeltowe.
  • ~mostek
    (2015-06-11 17:18)
    SZOK !
    „Washington Post” Michael E. Miller zwraca uwagę, że cała sprawa przypomina thriller szpiegowski z podsłuchami i ekskluzywnymi restauracjami w tle. Dziennikarz nie omieszkał zwrócić uwagi czytelników na fakt, że nagrani na taśmach politycy pili wino kosztujące 1200 dolarów... za butelkę.
  • ~OMEN
    (2015-06-11 16:56)
    Taa... Tych trzech na zdjęciu to zastąpią : C**J , DUPA i KAMIENI KUPA.
  • ~XQ
    (2015-06-11 16:35)
    Osiem lat, ośmiornica, ośmiorniczki.