• ~gość
  (2015-06-22 21:47)
  Komorowski urządził dla siebie i dzieci dorosłych zameldowanych w Belwederze tak jak DYKTATOR W LIBII ! Pełne kosztownego przepychu.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2015-06-22 22:13)
  W końcu mamy
  MĄDREGO
  UCZCIWEGO
  SYMPATYCZNEGO I PRZYSTOJNEGO PREZYDENTA I PRAWDZIWĄ PIERWSZĄ DAMĘ
  NIECH ŻYJE PAN PREZYDENT DR ANDRZEJ DUDA
  NIECH ŻYJE POLSKA
 • ~rafal
  (2015-06-28 23:20)
  “Należałoby zresztą wspomnieć, że to, co mówił i co obiecywał w kampanii Andrzej Duda, w sposób oczywisty nie zostanie zrealizowane.

  Po pierwsze dlatego, że obietnice dalece wykraczają poza katalog konstytucyjnych uprawnień prezydenta.

  Po drugie, wykraczają poza finansowe możliwości państwa.

  I można przypuszczać, że duża, o ile nie większościowa grupa wyborców Andrzeja Dudy, zapewne zdaje sobie z tego sprawę. Albo chociaż intuicyjnie to wyczuwa. Inaczej musielibyśmy przecież przywołać bardzo źle brzmiącą frazę Bronisława Geremka o niedojrzałym społeczeństwie.
  Zasadne więc staje się pytanie: PO CO ANDRZEJ DUDA ZOSTAŁ PREZYDENTEM?”


  Troche mnie dziwi ze w kampanii prezydenckiej, praktycznie +nikt nie poruszyl aspektu DOKTRYNY Putina, czyli destablizacji politycznej w krajach osciennych, w Polsce w szczegolnosci oraz wyprowadzenia tych krajow z NATO i UE.

  Zastanawiam sie ktora z polskich partii realizuje to zadanie ?

  Obudziliśmy się w wolnej Polsce

  Tak przynajmniej twierdzi większość. Ja nie bardzo wiem, na czym ma to polegać, więc na wszelki wypadek zrobię zapasy.

  A poza tym oczekuję:

  podwyżki emerytury
  pracy dla młodych z mojej rodziny; oczywiście godziwej
  rozkwitu górnictwa, rolnictwa i przemysłu zbrojeniowego oraz innowacji technicznych
  naprawy służby zdrowia (zastanawiam się, czy nie odwołać prywatnej wizyty u specjalisty?)
  prawa i sprawiedliwości dla wszystkich
  i to w terminie niezwłocznym, jak obiecywał prezydent elekt.

  Oczekuję także, choć już ze znacznie mniejszym entuzjazmem, pomnika Lecha Kaczyńskiego na każdej ulicy oraz zdecydowanych rozmów z Władimirem Putinem w sprawie zwrotu naszej własności oraz z Angelą Merkel (nie wiem o czym, ale także, a jakże, stanowczej).
 • ~Robnad
  (2015-06-29 19:03)
  Pięlna para!
 • ~bobik57
  (2015-06-28 23:42)
  Wystarczyło poczekać kilka godzin i już znane byly dwie pierwsze wizyty Elekta. To zdominowana przez Radio Maryja Jasna Góra oraz pewna krypta na Wawelu i CELEM WIZYTY NIE BYŁ BYNAJMNIEJ MARSZAŁEK PIŁSUDSKI.

  Elekt jest rozmodlony, jego wyborcy wzywali (słyszałem naocznie) Ducha Świętego na pomoc w wyborach, więc teraz dziękuje. No dobrze, ale jako katolik (pewnie nie tak żarliwy jak Elekt, ale jednak) wiem, ŻE JAK CHCĘ SIĘ POMODLIĆ TO NIE PROSZĘ O OBECNOŚĆ KAMER. Z MIKROFONEM TV TRWAM NA CZELE.

  Oczywiście, stare porzekadło mówi "pożyjemy zobaczymy". To mało pocieszające, że Elekt ma 40 lat bo to oznacza, że z ewentualnym odejściem Prezesa na emeryturę wojna polsko-polska może się nie skończyć lecz przenieść na następne pokolenie.

  Nie jest prawdą, że od 1989 wybory nie niosły ze sobą tylu emocji. Przypominam 1995 i ponad 500 tysięcy protestów wyborczych przeciwko kłamstewku Kwaśniewskiego oraz 2007 kiedy mobilizacja wyborców pozwoliła na przerwanie niestrawnej IV RP. Kwaśniewskiego przetrawiliśmy, starał się później zachowywać jak mąż stanu i na ogół mu to wychodziło. Ale był niekwestionowanym liderem lewicy.

  Kaczyński kłóci społeczeństwo polskie już równe 10 lat i wcale nie starał się nigdy "zachowywać". Jaki będzie Duda, sorry, Pan Prezydent Elekt Duda?
  Ano, zobaczymy.

  Liderem nie jest żadnym, mistrzem etyki również nie (vide: zachowanie wobec macierzystej uczelni, wyrok sadowy za klamstwo…).

  A jakim będzie prezydentem...?
 • ~myk
  (2015-06-22 21:25)
  DUDA będzie czynił cuda tylko dla PISU
 • ~bb
  (2015-06-22 22:03)
  z takim wiechciem przylazl i reke obslinil tego europejczyk nie robi a Dudzina z tym nosem jak krzywa klamka,wlosy przyklepane p.Anna ma ladna buzie i piekne wlosy
 • ~ursynowski.2
  (2015-06-28 23:44)
  Zwycięstwo Doody jest minimalne ok.1 proc po uwzględniając głosow nieważnych i absolutnie nie ma on silnego mandatu na sprawowanie wladzy wybranej ponadto przez absurdalne obiecanki na 300 mld PLN glosami wsi z wykształceniem postawowym.
 • ~swawolny jaś
  (2015-06-29 13:28)
  Dudi nie pójdzie nigdy do BBN, bo tam nie dają opłatków, a on nie pije na pusty żołądek
 • ~ludojad100
  (2015-06-28 23:35)
  Jakoś nie mogę sobie przypomnieć spokojnych reakcji zwolenników i polityków PiS po przegrywanych wyborach. Pamiętam za to doskonale "przypadkowego prezydenta", "Komoruskiego" i "sfałszowane wybory". Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

  Nie widzę nic złego więc w twierdzeniach, że:

  1. Niedzielne wybory były sfałszowane

  2. Przemysł pogardy w wykonaniu PiSlamistów osiągnął rozmiary dotąd nieobserwowane

  3. Dupa jest ruskim agentem

  4. Polska stała się watykańsko-węgierskim kondominium
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.