• ~git
  (2015-06-23 14:55)
  Ciagle ta sama spiewka: ile to bedzie kosztowac, skad pieniadze? Wniosek: nic nie robic, niech bedzie, jak jest. Wszyscy tak falszywie zatroskani maja na ogol kieszenie niezle napchane, wiec boja sie, ze moze beda mieli mniej. Juz tego i czytac i sluchac nie mozna.
 • ~wykopać kopaczkę
  (2015-06-23 14:52)
  Dlaczego tych wszystkich pomysłów nie zrealizowano w czasie ośmiu lat? Premier odpowiada, że jest premierem dopiero od 9 miesięcy...

  No tak, wcześniej była „tylko” ministrem zdrowia i zajmowała się „przekopywaniem ziemi w Smoleńsku na metr w głąb” („Gdy znaleziono najmniejszy szczątek na miejscu katastrofy, wtedy przekopywano z całą starannością ziemię na głębokości ponad 1 m i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny. Każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie.” - tak brzmiała oryginalna wypowiedź ówczesnej minister zdrowia, którą później próbowano modyfikować), czy marszałkiem Sejmu, który wiadomo, że tylko siedzi i to w „izbie niższej”, więc nie ma nic do powiedzenia.
 • ~św.NH
  (2015-06-23 15:05)
  Jezu!
  Kiedy wy mądrale przestaniecie się oliwić do capiącego piekłem Eugeniusza obciachu sektę PEŁO?
 • ~111
  (2015-06-23 16:07)
  Kiedy ta brzydka,rozczochrana,kłamczucha zniknie i zamilknie? na co ona jeszcze liczy?
 • ~samodzielny
  (2015-06-23 15:42)
  ależ ta kopaczowa boi się utraty stołka i rozliczenia za 8 lat niszczenia państwa polskiego i socjalu - ileż determinacji - obieca teraz wszystko, by nie utracić władzy i uniknąć odpowiedzialności i rozliczenia za zmarnowanie naszych, publicznych pieniędzy przez Partię Oszustów i PSL - głosuję na PIS i mam nadzieję, że POLACY nie dadzą się już więcej nabrać kopaczowej i jej przydupasom i wierzę, że PIS będzie rządzić SAMODZIELNIE, bez żadnej koalicji - bo to by było najgorsze - dajmy szansę PIS
 • ~wystarczy tylko Kopacz wykopać
  (2015-06-23 15:11)
  skąd kasa -
  Odpowiadam- bogaci zaczną w końcu płacić podatki ( patrz np. na stawki
  podatkowe w Anglii i Niemczech).
  Banki będą płacić podatki tak jak w każdym kraju.
  Tysiące firm z udziałem kapitału zagranicznego zaczną płacić podatki w Polsce, nie pomoże im zmiana nazwy co 4 lata.
  Pięćset złotych które dostaną ludzie, natychmiast je wydadzą , tym samym zasilą budżet VAT-em. Itd, Itd
  Skończymy z łapówkarzami fachowców od kręcenia lodów !!!
  i wiele wiele możliwości.
 • ~heliot
  (2015-06-23 16:07)
  To jest być ,albo nie być dla PO i PSL...oni wiedzą jak ich Polacy rozliczą ,dlatego tak panicznie trzymają się stołków!!!
 • ~gość
  (2015-06-23 14:51)
  Większość postów niepochlebnych PISowi jest pisana dziwnym narzeczem. Cygańskim albo ruskim. I tak ciężko się połapać o co tym POwskim trolom chodzi. Żadnej treści tylko same inwektywy. Szkoda oczu.
 • ~zatroskany
  (2015-06-29 19:01)
  dosyć z niepłaceniem przez koncerny zagraniczne przez 10 lat podatków w Polsce!
  nigdzie na świecie tak nie ma żeby zagraniczne firmy były zwolnione przez 10 lat z płacenia podatków ile biorą w łapę że do tej pory nie zostało to zmienione!
 • ~ramzes
  (2015-06-24 08:14)
  Pis ma dobry program jesli opodatkuje sie banki i sici handlowe to rocznie wplynie do kasy panstwa miliardy ,dzis jak wiemy te placowki sa chronione przez bandziorow z POmafi i w zaden sposob nie mozna ich ruszyc z platnosciami i to samo tyczy sie zagranicznynych inwestorow kturzy nie placa podatkow w polsce ,jesli placimy to wszyscy ,jak to mowia w Polsce jest ******* ale jednakowo
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.