• ~Robnad
  (2015-07-17 10:55)
  PiS partia bezmózgowców!!!
  Mądrego tam nie uświadczysz.
 • ~mkk
  (2015-07-17 10:59)
  Bo w II RP, a tak samo bedzie w IV RP po jesiennych wyborach, wszelkie dokuemnty histpryczne oraz fakty musiały byc najpierw pisemnie przedstawione do akceptacji WOdzusia, a dopiero potem miały prawo się zdarzyć.

  Daltego za sanacji pisano już wyprzedzająco o KAtyniu,wieszczo przewidując matactwa i zbrodnie Stalina, więc Pani Posłanka PiSu mogła czytać o tym w drugorzeczpospolitych okólnikach ...

  JAsne, niedowiarki?
  PiS na czele !!! KAczyński Jarosłw na tron!!!
 • ~wjw
  (2015-07-17 11:25)
  Wniosek jest prosty.
  Do polityki idą nieuki i nieudacznicy...
 • ~Robnad
  (2015-07-17 12:13)
  W PiSie co rzecznik to większy przygłup.

  A kandydatka na premiera Szydło pytana o datę przystąpienia Polski do UE zabawiła się w zgadywankę kuriozum to podanie daty przystąpienia lata 90 czyli ub w.

  Babsko nawet nie odróżnia długu publicznego od deficytu budżetowego.
 • ~Polityk niezależny
  (2015-07-17 11:39)
  W parti PIS zostali tylko przygłupy i nieucy.
  Mądrzejsi już zmienili barwy. Po co trzymac takiego rzecznika? MOże za chwilę znowu zaliczy wpadkę.
 • ~Fedor
  (2015-07-17 11:22)
  Skoro lemingi twierdzą, że Kaczyński rozpętał wojnę polsko-polską, to pani rzecznik ma rację, mówiąc o przedwojennych podręcznikach. Idol Michnika i Urbana też zresztą wprowadził stan WOJENNY - oczywiście po to, żeby zapanował pokój :-)
 • ~S.
  (2015-07-18 17:52)
  zaraz, zaraz. Wypowiedź wg GW brzmi: "Prof. Henryk Zieliński umożliwił mi dostęp do prohibitów i z zapartym tchem siedziałam w bibliotece i czytałam. To były przedwojenne gazety i książki historyczne z okresu międzywojennego. [KROPKA] Stamtąd czerpałam wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow". "Stamtąd" tj. z biblioteki, gdzie znajdowały się prohibity, do których niewątpliwie należały książki o Katyniu, czy układzie Ribbentrop-Mołotw". Z kogo chcecie zrobić durnia? Rozumiem, że coraz gorzej u Was czytaniem ze zrozumieniem, ale żeby aż do takiego stopnia? Przecież to jawne preparowanie 'newsów'! Pytanie dodatkowe: kto i w jaki sposób spisywał wywiad i czy wywiad był autoryzowany? info uzupełniające: Elżbieta Witek jest magistrem historii. Strzelacie sobie w stopę takimi newsami utwierdzając ludzi, że skoro wymyślacie takie brednie, to rzeczywiście nie macie się już do czego przyczepić.
 • ~lele
  (2015-07-18 21:04)
  Nie internauci a gazeta wyborcza, która napisze prawdę jak się pomyli. A pisowcom to najmniejszy lapsus językowy rozdmuchają do afery roku. Ale trudno się dziwić walczą o byt a honor zawsze był im obcy więc wszystkie chwyty dozwolone. Koniec jest bliski.
 • ~dziadek
  (2015-07-17 11:29)
  Tak to już jest z babami, które przekwitły i mają obwisłą skórę
 • ~marek4w
  (2016-03-18 11:58)
  Tych co bronia Panią rzecznik kompletnie nie rozumiem. Przecież wiadomo, że się pomyliła. Nie wiem dlaczego w Polsce musi być tak, że jak ktoś powie że białe jest czarne a czarne jest białe to zawsze znajdą się tacy, którzy będą dowodzić , że miał rację a przeciwników wyzywać od idiotów. Choć prywatnie uznają, że oczywiście czarne to czarne a białe to białe....dlaczego?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.