• ~Robnad
    (2015-07-17 10:55)
    PiS partia bezmózgowców!!!
    Mądrego tam nie uświadczysz.
  • ~mkk
    (2015-07-17 10:59)
    Bo w II RP, a tak samo bedzie w IV RP po jesiennych wyborach, wszelkie dokuemnty histpryczne oraz fakty musiały byc najpierw pisemnie przedstawione do akceptacji WOdzusia, a dopiero potem miały prawo się zdarzyć.

    Daltego za sanacji pisano już wyprzedzająco o KAtyniu,wieszczo przewidując matactwa i zbrodnie Stalina, więc Pani Posłanka PiSu mogła czytać o tym w drugorzeczpospolitych okólnikach ...

    JAsne, niedowiarki?
    PiS na czele !!! KAczyński Jarosłw na tron!!!
  • ~wjw
    (2015-07-17 11:25)
    Wniosek jest prosty.
    Do polityki idą nieuki i nieudacznicy...
  • ~Robnad
    (2015-07-17 12:13)
    W PiSie co rzecznik to większy przygłup.

    A kandydatka na premiera Szydło pytana o datę przystąpienia Polski do UE zabawiła się w zgadywankę kuriozum to podanie daty przystąpienia lata 90 czyli ub w.

    Babsko nawet nie odróżnia długu publicznego od deficytu budżetowego.
  • ~Polityk niezależny
    (2015-07-17 11:39)
    W parti PIS zostali tylko przygłupy i nieucy.
    Mądrzejsi już zmienili barwy. Po co trzymac takiego rzecznika? MOże za chwilę znowu zaliczy wpadkę.
  • ~Fedor
    (2015-07-17 11:22)
    Skoro lemingi twierdzą, że Kaczyński rozpętał wojnę polsko-polską, to pani rzecznik ma rację, mówiąc o przedwojennych podręcznikach. Idol Michnika i Urbana też zresztą wprowadził stan WOJENNY - oczywiście po to, żeby zapanował pokój :-)
  • ~S.
    (2015-07-18 17:52)
    zaraz, zaraz. Wypowiedź wg GW brzmi: "Prof. Henryk Zieliński umożliwił mi dostęp do prohibitów i z zapartym tchem siedziałam w bibliotece i czytałam. To były przedwojenne gazety i książki historyczne z okresu międzywojennego. [KROPKA] Stamtąd czerpałam wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow". "Stamtąd" tj. z biblioteki, gdzie znajdowały się prohibity, do których niewątpliwie należały książki o Katyniu, czy układzie Ribbentrop-Mołotw". Z kogo chcecie zrobić durnia? Rozumiem, że coraz gorzej u Was czytaniem ze zrozumieniem, ale żeby aż do takiego stopnia? Przecież to jawne preparowanie 'newsów'! Pytanie dodatkowe: kto i w jaki sposób spisywał wywiad i czy wywiad był autoryzowany? info uzupełniające: Elżbieta Witek jest magistrem historii. Strzelacie sobie w stopę takimi newsami utwierdzając ludzi, że skoro wymyślacie takie brednie, to rzeczywiście nie macie się już do czego przyczepić.
  • ~lele
    (2015-07-18 21:04)
    Nie internauci a gazeta wyborcza, która napisze prawdę jak się pomyli. A pisowcom to najmniejszy lapsus językowy rozdmuchają do afery roku. Ale trudno się dziwić walczą o byt a honor zawsze był im obcy więc wszystkie chwyty dozwolone. Koniec jest bliski.
  • ~dziadek
    (2015-07-17 11:29)
    Tak to już jest z babami, które przekwitły i mają obwisłą skórę
  • ~marek4w
    (2016-03-18 11:58)
    Tych co bronia Panią rzecznik kompletnie nie rozumiem. Przecież wiadomo, że się pomyliła. Nie wiem dlaczego w Polsce musi być tak, że jak ktoś powie że białe jest czarne a czarne jest białe to zawsze znajdą się tacy, którzy będą dowodzić , że miał rację a przeciwników wyzywać od idiotów. Choć prywatnie uznają, że oczywiście czarne to czarne a białe to białe....dlaczego?