• ~januszjanusz
    (2015-10-23 08:18)
    Czy ktos zmuszal tych ludzi do wziecia Kredytu. chcieli byc bogaci, chcieli sie nachapac naraz ... a o ryzyku nie pomysleli ? Szkoda. Za bledy sie placi. Tym bardziej trzeba myslec, gdy idzie sie do banku po kredyt. Dlaczego panstwo ma im pomagac ? niech teraz Kaczynski pomaga wszystkim bez wyjatku ...
  • ~x ten co zawsze
    (2015-10-23 08:45)
    Dlaczego PiS dba wybiórczo o społeczeństwo? Niektórzy mogą kupić mieszkania za złotówkę, niektórym się ulży w kredytach, niektórzy (ci bogaci) nie muszą płaci podatku od spadku. A w kampanii wyborczej mówi się że chodzi o najuboższych.
  • ~Kth3
    (2015-10-23 08:22)
    Po wyborach będę bogaty.Martwię się tym,że nie będę miał kogoś wspomóc.
    Bo nie będzie biednych.
  • ~komuch
    (2015-10-23 18:07)
    Nie chcę splacać kredytów za frankowiczów , nie chcę by pieniadze z moich podatków szły na dotacje i dopłaty dla kapitalistycznych rolników, przedsiebiorców. Mam dość zwalniania wybrańców z podatków, oplat , ubezpieczeń itd, kosztem innych. Chciano kapitalizmu - to na swój rachunek i ryzyko !
  • ~koneser kartoflanych kitów
    (2015-10-23 09:47)
    Ostatnia, przed wyborami, populistyczna wrzuta Maliniaka jako sztabowca Beaty Szydło.

    Na co dzień zajmuje się mniej ekscytującą działalnością - urzędowaniem na stanowisku Prezydenta IV RP.
  • ~AŁTOR
    (2015-11-07 09:26)
    a co kiedy brali kredyt? płacili raty mniejsze niż inni, a teraz się wyrównało, kto jest chytry 2 razy traci, a za wszczynanie burd karać jak kiboli, a jak nie to kulami gumowymi w nich. Sam to mam i nie chcę aby ktoś ********** się w moje życie. A skunksów utrudniających życie innym na ciężkie roboty, albo do SYRII NA FRONT.
  • ~kes
    (2015-10-23 12:44)
    Jeśli tak pracuję jak nad krzywdzącą ustawą emerytalną to współczuję frankowiczom.
  • ~Z KOGO ON SIĘ TAK ŚMIEJE
    (2015-10-23 20:03)
    Po pierwsze - kancelaria prezydenta wyłonionego w castingu na najładniejszego chłopca NIE PRACUJE, bo prezydent CIĄGLE SIĘ ŚMIEJE i na dodatek MUSI PILNOWAĆ wszystkich żyrandoli. I jeszcze musi zwlekać do wyborów.
  • ~sass
    (2015-11-07 15:45)
    14-listopada minie 100-dni żądów /pisownia A.DUDY / i wszystko się spełni , nastaną cuda i obietnice spelnione - tylko nie moim kosztem i nie z moich podatków,Nie chcę splacać kredytów za frankowiczów , nie chcę by pieniadze z moich podatków szły na dotacje i dopłaty dla kapitalistycznych rolników, przedsiebiorców. Mam dość zwalniania wybrańców z podatków, oplat , ubezpieczeń itd, kosztem innych. Chciano kapitalizmu - to na swój rachunek i ryzyko !
  • ~złotówkowicz
    (2015-11-08 07:35)
    Frankowicze mogli pomyśleć zanim wzięli kredyt a nie teraz jęczeć i terroryzować władzę i banki!