• ~And
    (2016-07-14 21:00)
    gdzieś już widziałem takie nosy a tak u geremka mazowieckiego kwacha i michnika
  • ~Wszystko to bardzo pięknie - ale
    (2016-07-15 06:27)
    - jeśli Prezydent Andrzej Duda kiedykolwiek (powtarzam - KIEDYKOLWIEK) się zhańbi i - wzorem Tuska, Kwacha, Bolka i (niestety!) Lecha Kaczyńskiego - założy publicznie jewriejską krymkę teologiczną - to się go wyprę i zacznę nim pogardzać! + + + + + + + + Natomiast bardzo go będę szanował, jeśli natychmiast lub zaraz potem nakaże wznowienie ekshumacji w Jedwabnem!!! - ++ Te prace zostały wstrzymane na polecenie Lecha Kaczyńskiego! ++ Zaniechanie tych prac pomogło ż y dom ukryć prawdziwą liczbę osób zamordowanych z poduszczenia Niemców w stodole - przez co ż y dzi mają czelność twierdzić, że zginęła tam połowa ż y dów zamordowanych przez "polskich nazistów" w Holokauście - a to woda na młyn Grossa i innych wrogich Polsce Szewachów! A może nawet i trzy czwarte?! Za rok zapewne Gross napisze - że zginęli tam wszyscy ż y dzi świata! I że ratowali ich z narażeniem życia niemieccy strażacy w pożyczonych od Merkel pikielhaubach pod wodzą von Pawlaka! I że to Polacy udaremnili tę niemiecką akcję ratunkową! -------------------------------------------------------- Polacy! Przestańcie wreszcie nosić krymki!
  • ~Trak
    (2016-07-14 21:37)
    Friszke, Broszke, Spiewak, Pluwak itp. a karawana jedzie dalej. I tak trzymać!!!! Głupiemu trzeba dać się wygadać. Ble Ble Ble.
  • ~fakty
    (2016-07-15 06:12)
    natychmiast tego naukowca górala ze wzgórz Golan zlustrować jeśli był współpracownikiem TW to obniżyć emeryturę do 2010 zł, to jest szkodnik dla narodu polskiego , mianował go jeszcze BREŻNIEW ,ten drań jest pokroju bolka
  • ~to był k...zamach
    (2016-07-14 21:05)
    zalewska to klacyczna pisowska urzędniczka; mierna bierna ale wierna umiłowanemu naczelnikowi świrosławowi polskęzbawowi
  • ~srmnPS
    (2016-07-14 20:58)
    warto obejrzeć na TVN24 wywiad Olejnik z osobą, która decyzuje o sposobie kształcenia dzieci w Polsce. Jakość czołowych kadr PiS jest niezrównana.
  • ~Albert
    (2016-07-14 21:10)
    Słowa Stanisława Staszica nadal aktualne: "Takie będą Rzeczypospolite, jakie w nich młodzieży chowanie".
  • ~jarek
    (2016-07-14 21:10)
    TY obrzezany nie badz taki pisniety
  • ~nowy student
    (2016-07-14 21:13)
    aha, profesory z uj w akcji - te smieszne oswieceniowe dziadki, ktorych mundrosci juz nikt nie potrzebuje -a przeciez historia to cialo zywe, rozwija sie, dojrzewa, zdobywa swiadomosc - internet nie klamie, dlatego tzw.autorytety nie maja szans, dzsiaj kazdy moze sobie wyrobic swoj poglad -a ze ten poglad jest zbiezny z pania minister to bardzo innym przykro.
  • ~szary obywatel
    (2016-07-15 06:43)
    Panie profesorze jestem pełen szacunku dla pana dlatego proszę nie poniżaj się pan do poziomu tej pani.A Wy szanowni internauci trochę kultury, bełkot obelgi,brudne skarpetki i **** w gębie ,Bóg ,wiara ojczyzna to naprawdę bardzo mało.