• ~osa
    (2016-12-14 15:05)
    PiS obniżył stawki za udział w proteście, nikt nie będzie marzł i narażał się na pośmiewisko za mamrota,
  • ~aa
    (2016-12-14 12:07)
    Gwiazda wygląda jak ,,Wilkołakczyżby prezes chciał z nim walczyć.
  • ~moher
    (2016-12-14 11:46)
    Towarzysza,,Piotrowicza zamieniliście na towarzysza ,,Gwiazdębo nie widzę go w pierwszym rzędzie. Ciekawe z kim chce walczyć Gwiazda skoro u boku ma Piotrka.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-12-14 10:33)
    Zacznij niegodziwcu od swojej rodziny,a co z U-krami ?.To skunks !.
  • ~wkórzony
    (2016-12-14 07:13)
    takie gadki to w oborze panie oborowy......straszenie i zakłamywanie to domena katotalibanu z piSS.
  • ~slazak
    (2016-12-14 06:25)
    Hitler tez mowil o statecznym zwyciestwie. Ten Endsieg nie bardzo wyszedl jemu i jego bandzie na zdrowie
  • ~K. Stucha
    (2016-12-13 23:50)
    Coś prezes jest bladziutki. Antybiotyki przestają pomagać. Kiepściutko...
  • ~Carmen
    (2016-12-13 23:30)
    Czy ten poseł nie zauważył ,że podobno już zwyciężył ? A o co on teraz gra ,że znów zapowiada jakieś zwycięstwo .Pogłubił się chłopina stojąc na tym taboreciku.
  • ~Czajkowski
    (2016-12-13 23:17)
    Odwaliło mu do reszty.
  • ~wiem
    (2016-12-13 22:57)
    tak zwana "dobra zmiana" skonczy zle, to jest pewne!
  • ~Amber
    (2016-12-13 22:36)
    Nie byl internowany ponieważ stan wojenny to było "kulturalne wydarzenie"
  • ~Dam dolara za Mistrala
    (2016-12-13 22:29)
    Kaczyński jak będzie w piekle, to i tam znajdzie wrogów. Ten typ tak ma.
  • ~gazeta smoleńska codziennie
    (2016-12-13 22:27)
    Mamy chwilową przerwę w kontynuacji Państwa Polskiego zawłaszczonego przez partię kłamstwa, szamaństwa, prymitywizmu i podłości. Namiastka Polski ciągle nie może trwać, musimy wrócić do wielkiej Europy, a nie wlec się w jej ogonie.
  • ~pronto
    (2016-12-13 22:24)
    Ależ bredzi! O co on jeszcze walczy? Zachowuje się tak, jakby był wciąż w opozycji. Co chce udowodnić i komu? Ten człowiek jest opętany przez żądzę władzy. Ma ją i jeszcze mu mało? Widać, że chce być lepszy od Hitlera.
  • ~Suweren
    (2016-12-13 22:24)
    Moralny karzel ma czelnosc nas pouczac. Zacznij rozliczanie od swoich starych i ubeckiej rodziny, piotrowicza i innych pisowskich klamcow lustracyjnych. I od siebie - byl dobry powod dlaczego nie byles internowany w stanie wojennym!
  • ~acek
    (2016-12-13 22:14)
    módlmy się za kaczyńskiego , żeby Bóg mu wybaczył .
  • ~wypych
    (2016-12-13 22:12)
    a z kim on chce zwyciężać ? , chyba chodzi o zniewolenie Narodu , bo wybory już wygrał
  • ~eu
    (2016-12-13 21:49)
    Przyjdzie czas ze was tez rozlicza
  • ~amen
    (2016-12-13 21:41)
    "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3
  • ~Babcia
    (2016-12-13 21:39)
    Panie Kaczyńskie, jesteś pan u władzy więc z kim chce pan walczyć i kogo zwyciężać.

Może zainteresować Cię też: