• ~xzx
    (2016-12-15 09:28)
    to są wpisy pisowkiej sekty nienawiści dla drugiego Polaka
  • ~kers
    (2016-12-14 12:21)
    G...no prawda, wystarczy spojrzeć na zdjęcia 5 tysięcy szKODników to góra.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-12-14 10:41)
    Kretyny za co uwielbiacie PiS i PO ?.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-12-14 10:29)
    Kogo jest wiecej madrych czy glupich ,bogatych czy biednych.To widac w czasie wyborow w Polsce!.Gdzie ten dynamit,trotyl,itd,trupy przebadane no i co ?.Skoro nic nie znaleziono no to oszczercy pod sad !.
  • ~strachy na Lachy
    (2016-12-14 10:24)
    Patrze i widze jak wariujecie,ale was robia w konia.Samiscie sobie zalozyli podwojnego nelsona.Co dalej na kolankach z raczka wysunieta do przodu,narodzie durny.Cyrk solidarnisciowy,podobnie jak duch CIA ,ktory powolal komedianta z Wadowic na tron Wielkiej Nierzadnicy,to juz historia.Teraz was strasza,tym razem wujek Wania nie pomoze,nie ma w tym interesu !.
  • ~taka prawda
    (2016-12-14 10:23)
    część rodziny na dalekiej wsi, naiwny sąsiad za ścianą i pan janek z sąsiedniej klatki-oto awangarda i trzon"dobrej, katopisdzielskiej zmiany" rujnującej 25 letni dorobek naszej ojczyzny...
  • ~6y6
    (2016-12-14 09:06)
    Maleszka ich duchowym patronem. Szambo.
  • ~grzes
    (2016-12-14 07:44)
    prawo wyborcy pisu komuna okrzepla piotrowicz kaczynski piekny dued pierwszy zwalczal walczacych o wolnosc lata temu drugi probuje zabrac ja dzisiaj maska ukrutego komunisty kaczynskiego opadla
  • ~antykodzik
    (2016-12-14 07:34)
    Kodziaży było około 9 do 12 tyś . (część odchodziła podczas marszu ) . Jak na takie ogólnopolskie nawoływanie to frekwencja bardzo słaba !!! , a TW Bolek cały czas coś bredzi " o milionach" !!! . Biedne te UB-eckie POmioty !!! . Oby się nie rozpadli no bo kto będzie rozbijał głosy w opozycji !!!
  • ~rys
    (2016-12-14 06:47)
    Szambo dzery.
  • ~fredotor
    (2016-12-14 06:38)
    rozpleniły się na tym forum pismatoly zza stodoły.kaczyński w mundurze generała to obraza munduru /podlega karze/ten osobnik w prawdziwym wojsku mógłby byc co najwyżej ofermą kompanijną.
  • ~J23
    (2016-12-14 06:00)
    Tylko Kaczor ze swoim zaangażowaniem uporządkuje sprawy w kraju. Co by nie mówić nikt nie ryzykował, nikomu się nie opłacało ocenić przeszłości uczciwym i polskim okiem
  • ~kij i stan
    (2016-12-14 05:07)
    ... ​O tym trzeba wiedzieć. Dziadek Kijowskiego zatwierdzał stan wojenny! ................................................................................................. W 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego KOD i jego zwolennicy – popierani przez byłych esbeków, ormowców oraz zomowców, a także osoby nazywające stan wojenny „kulturalnym zdarzeniem” – demonstrowali w Warszawie. Skandaliczne, że akurat tę bolesną dla Polaków datę wybrali sobie, aby protestować przeciwko obecnej władzy. Ciekawostką – o której pewnie wie niewielu, a wiedzieć warto – jest fakt, że jednym z posłów, który w Sejmie PRL zatwierdzał stan wojenny, był dziadek lidera KOD – Józef Kijowski. .....Jednym z posłów, zatwierdzającym w Sejmie stan wojenny, był Józef Kijowski, który zasiadał w parlamentarnych ławach z ramienia Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego. To dziadek lidera tzw. Komitetu Obrony Demokracji – Mateusza Kijowskiego.
  • ~Mir
    (2016-12-14 04:50)
    .....KOD to antypolskie stowarzyszenie!!! A tych liderów to wysłać na niedźwiedzie....KOD to anarchia.....
  • ~niePiSman
    (2016-12-14 03:46)
    Na zdjęciu powyżej widoczny jest dramat nieinternowanego osobnika ,któremu chęć bycia bohaterem przesłania dobro kraju -po mnie choćby ogień i woda - to jest naczelne hasło Pomylonych i Szkodników .Posadżmy go jeszcze na białą kobyłę !
  • ~wam
    (2016-12-14 03:16)
    30 tysięcy k u t a s ó w. To dużo.
  • ~Clex
    (2016-12-14 02:46)
    Ilu pisowcow pojawilo sie wczoraj? Byly znamienite figury, Piotrowicz, Wolski, Kryże. Kiedys sekretarze PZPR teraz cudownie odmienieni.
  • ~leming
    (2016-12-14 02:27)
    A niech będą te zmiany, tylko żeby POtem było tak jak było a nawet więcej.
  • ~.Nowoczerska
    (2016-12-14 02:06)
    "13 grudnia spałeś do południa"... a ja już od północy biegałem z pałą po ulicach.
  • ~Lustrator
    (2016-12-14 02:01)
    Widzieli te 30 tys jak św inia gwiazdy.Demonstracja BYŁA ZAREJESTROWANA na 30 tys...i to tyle.Tak czy owak zasmrodzili zas rańcy pół Warszawy i za ten dyskomfort mieszkańców rabin Kijkowski i zastępca,vice rabin Frasyniuk zostaną pociągnięci za konsekwencje.Aż do powtórnego pozbawienia napletka włącznie.Poza tym poniosą koszty naprawy nawierzchni zniszczonej przez nierogaciznę.

Może zainteresować Cię też: