• ~Jakub Szela
  (2016-12-20 03:39)
  NIE UCZYŃCIE TYLKO KRZYWDY JAROSŁAWOWI BO WZGÓRZE WAWELSKIE TEGO NIE WYTRZYMA ?
 • ~goya
  (2016-12-17 08:26)
  Lewandowski wygadał się w Brukseli, ze będzie jak w Aleppo ale nie było czyli wszystko było przygotowane, kto o 23 wychodzi z domu robić zadymę?
 • ~Rydel
  (2016-12-17 05:27)
  Tym ludzipm pdebralo rozum,oni nie bronia zadnej demokracji tylko dostepu do panstwowej kasy.Nawek Zdradek sieojawil,zabraklo na osmiorniczki.Ludza sie ,ze wroca,powrotu do zlodziejstwa nie bedzie.
 • ~Niezadowoleni na ulicach.
  (2016-12-17 05:25)
  Kod miał wygrać wybory,ale nie miałby najmniejszej szansy wobec tego swoje nie zadowolenie przenosi na ulice.
 • ~gcfg
  (2016-12-17 03:18)
  Kod to jedyna siła która może ten atak na państwo powstrzymać!
 • ~wam
  (2016-12-17 02:09)
  Nocna zmiana bis.
 • ~Powiedział mi z nonszalancką wyższością
  (2016-12-17 01:47)
  i niezachwianą pewnością siebie człowieka wtajemniczonego we wszystkie arkana życia: "Łatwiej tłumić wyrzuty sumienia niż żałować straconych okazji!". Odruchowo dałem mu w pysk - ale nie wziąłem go pod obcasy! - No bo w końcu g n i d a to też jest stworzonko Boże!
 • ~efdur
  (2016-12-17 01:33)
  Wszechogarniająca i napierająca bezczelna mentalność "polactwa" teraz już przelała się przez ogrodzenie corralu (Sejmu) i wręcz zalała i odebrała nam przestrzeń kiedyś uznawaną za elitarną! To nie jest zresztą do końca tak, że "chamstwo wdarło się na salony" ("Viridiana") - tylko ludzie, dla których godność człowieka i rzekomo przyjęty na siebie obowiązek służenia Ojczyźnie powinny być wyznaniem wiary i wyzwaniem - ci właśnie ludzie ochoczo i gremialnie (oczywiście "pod naporem okoliczności i bez swojej wiedzy i zgody oraz bez udziału ... itd.") wykonali jako swój ostatni popisowy numer skok z wieży z kości słoniowej do szamba i dla wzmocnienia efektu skok ten wykonali z odbezpieczonymi granatami w rękach! Pomysł godny kiboli rzucających płonące race na boisko - tylko że kibole i tak nigdy nie mieli nic do stracenia! Natomiast ci "kibole cywilizacji europejskiej" udający "politycznych graczy ligowych" - skacząc wzniecili falę, która pokonała ostatnie dekoracje i zabezpieczenia, która zerwała ostatnie mosty - niepomni tego, że utracili w ten sposób możliwość powrotu na wieżę - choćby nawet tylko po to, żeby - głodni wrzawy medialnej i owacji na stojąco - powtorzyć numer! Bo taki skok można wykonać za życia jednego pokolenia (a może i za życia narodu?) tylko raz! Ta mentalność dla polskiej racji stanu i polskiej "racji istnienia" zawsze była niezwykle groźna - Bo prąd łatwizny porywał Polaków coraz bardziej i niewielu potrafiło się jej oprzeć! - jako że wolność w Polsce kojarzy się raczej - albo tylko - z "musi to na Rusi", z "róbta, co chceta" i z "dziewczyną młodą" - a nie z wyrzeczeniem, dyscypliną umysłową i ascezą! W Polsce niestety mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że - żeby zostać swoim panem (Master) - najpierw trzeba siebie samego ujarzmić i zostać swoim niewolnikiem (Slave), bezwzględnie i skwapliwie podporządkowującym się na własny rozkaz nakazom nadchodzącej konieczności, którą na dodatek trzeba się nauczyć antycypować i za każdym razem jej sprostać! Takich prostych aksjomatów nikt nikogo w Polsce nie uczy - bo w Polsce od wieków "Marcin uczy Marcina" i - zgodnie z idiotycznym (nomen-omen) idiomem - "wychowuje się dzieci" - zamiast wychowywać ludzi dorosłych, którzy tylko chwilowo są dziećmi i ten krótki okres dzieciństwa jest jedynym danym nam okresem kształtowania osobowości nowych pokoleń, a więc odradzającej się w miarę płynnie tkanki narodu! Ta polska mentalność kiedyś (w spokojniejszych czasach) była tylko odległym pomrukiem groźnej bestii naszego niedocieczonego wątku i nieznanego losu, który Polacy zwykli zaklinać nieznanym innym nacjom porzekadłem: "Jakoś to będzie!" - ale teraz już niestety słychać całkiem bliski huk wodospadu, ku któremu zmierza rozchybotana przez samych Polaków (z domniemania - rozchybotana przecież przez nich świadomie!) polska tratwa!
 • ~vh
  (2016-12-17 01:13)
  Po ciuchach widze ze to sa specyficzne grupy, dzieci kawiorowej lewicy, roznej masci dzialcze, troche starszych ludzi ktorzy staja w opozycji do moherow no i troche aktywu politycznego - takich co zawsze protestuja i zawsze sa w opozycji a zdanie zmieniaja po uiszczeniu oplaty na rzecz organizacji ekologicznej w ktorej sa zatrudnieni.
 • ~Legia
  (2016-12-17 00:42)
  Legia, Legia, Legia, Ktoś nam spać nie daje. Ale zaraz tam będzie cicho, chociaż przez chwilę będzie głośno i lament.
 • ~brawo PIS
  (2016-12-17 00:34)
  POgonić im koda
 • ~walenciak
  (2016-12-17 00:25)
  Chcę powiedzieć że miejsce upadłych elit jest dokładnie tam gdzie te pseudoelity teraz się znajdują. Na ulicy. Tam też zostaną rzuceni pod nogi i zdeptani, bo roztrwonili nadzieje jakie w nich pokładaliśmy. PO Nowoczesna zablokowali obrady Sejmu RP żeby nie dopuścić do uchwalenia ustawy deubekizacyjnej. Nic dziwnego, swój do swojego ciągnie, swojego broni i o swoje walczy. W tym dzisiejszym przypadku walczy też o możliwość mizdrzenia się do "swoich" dziennikarzy. Przecież oprócz tego nic w Sejmie nie robią, z góry wiadomo że przegrają każde głosowanie.
 • ~#
  (2016-12-17 00:18)
  Oj, bo Marszałek zejdzie z pomnika i szablą rozniesie to całe zaKODowane …estwo i …jstwo.
 • ~Brawo PIS!
  (2016-12-17 00:13)
  A niech się esbeckie govna tam po.s.rają! Kit z nimi! PIS ma robić swoje! Polacy są z nimi!
 • ~Hahahaha
  (2016-12-16 23:54)
  Miłej nocki esbeki! Doooobranoc!
 • ~Max
  (2016-12-16 23:41)
  Juz rozmontowalismy sobie gospodarke, teraz rozmontowujemy armie i sejm. Brawo My.
 • ~Nie dajcie się manipulować !
  (2016-12-16 23:40)
  Widać, że idą na całego. Uważajcie, esbecka sitwa nie odpuści. KUCYK TO PIONEK W TEJ GRZE, TYLKO PIONEK.
 • ~abra
  (2016-12-16 23:13)
  Nie udało się 10-go, nie udało się 13-tego, to ta mafia ubecka chciała dzisiaj rozróby - to wszystko było dokładnie przygotowane! Ale znowu się nie udało - ciekawe co jeszcze wymyślą?
 • ~christun
  (2016-12-16 23:12)
  Targowica PIS-owska zostanie pszez Narod Polski rozpendzona na wschod do swych mocodawcow znad Newy.
 • ~Dobranoc.
  (2016-12-16 23:06)
  A kogo to obchodzi? Najważniejsze, że esbeki mają obniżone emerytury!

Może zainteresować Cię też: