• ~Jimmy Bounce
    (2016-12-16 22:10)
    Poczekajcie jak się naród naprawdę wku...wi i cały ten kod pogoni, na razie naród baardzo cierpliwy
  • ~bob
    (2016-12-16 22:14)
    Brawo PIS. Grandziarze znowu zostali z g... w ręce.
  • ~k
    (2016-12-16 22:06)
    kodziarze w akcji
  • ~po łbie
    (2016-12-16 22:12)
    kodziarze i ali ment w akcji koryta brak,brak koryta a pałom im po łbie gas poscic jak miler l puszczał na nas a wy WYJECHAC CHCIELI POSZLI VOM,,RAUS z POLEN EMERYTURY IM ODEBRAC ZYC ZA 1,6 TYS NA MSC
  • ~zyx
    (2016-12-16 22:14)
    A cała ta hucpa z powodu wydania broszurki o funkcjonowaniu Nowego Centrum Informacyjnego w sejmie...Oczywiście o treści broszurki ani słowa, bo żadnego "blokowania informacji" tam nie ma.
  • ~#
    (2016-12-17 00:18)
    Oj, bo Marszałek zejdzie z pomnika i szablą rozniesie to całe zaKODowane …estwo i …jstwo.
  • ~wit1
    (2016-12-16 22:30)
    Uwielbiam PIS! Kuchciński jest genialny!Gdy wyobrażam sobie PO-wskich nieudaczników blokujących mównicę, podczas gdy obrady przeniesiono do sali obok, chce mi się kwiczeć ze szczęścia.
  • ~KAMIENI KUPA
    (2016-12-16 22:06)
    POSŁAC ZOMO NA NICH JAK ONI NA NAS TERZ LIS MOWI TYLKO ZA ILE NIESIOŁ TEZ -HIHIHI WSZYSCY OD KORYTA ODRZUCENI A POSZLI WY DO ROSJI
  • ~ajax
    (2016-12-16 22:23)
    Esbecja KODziarska chce obalać demokratycznie wybrany rząd?
  • ~gaga
    (2016-12-16 22:05)
    Tylko Majdan w Warszawie może rozwiązać tą sytuację , jakoś tak kiedyś powiedział szef Platformy .
  • ~ajax
    (2016-12-16 22:24)
    Komitet Obalania Demokracji?
  • ~pb
    (2016-12-16 22:31)
    Recydywa ciągle żywa. I stosuje stare esbeckie "techniki operacyjne".
  • ~Kisiel
    (2016-12-16 22:49)
    KODziarze zadymiarze doigracie się coś czuje
  • ~Dobranoc.
    (2016-12-16 23:06)
    A kogo to obchodzi? Najważniejsze, że esbeki mają obniżone emerytury!
  • ~abra
    (2016-12-16 23:13)
    Nie udało się 10-go, nie udało się 13-tego, to ta mafia ubecka chciała dzisiaj rozróby - to wszystko było dokładnie przygotowane! Ale znowu się nie udało - ciekawe co jeszcze wymyślą?
  • ~Lustrator
    (2016-12-16 22:29)
    Lisi Lis pyta - "to może wyjedziemy z tego kraju żeby nie przeszkadzać Kaczyńskiemu?"- nareszcie coś mądrego wściekły Lisie.Wyjeżdżajcie czym prędzej,szczególnie ty,dopóki ktoś nie przypomni sobie że skończył się okres ochronny na lisy. ...Przed chwilą zadzwoniła nauczycielka Szczerby - matematyczka.I jak stwierdziła, jeśli chodzi o matematykę i pochodne to bardzo cienko,natomiast kretyński wyraz twarzy to nie gra,to naturalny obraz...od dzieciństwa.Przed Sejmem Stefan,Kalisz itp grzmią jako trybuny "wolności i demokracji". W Sejmie kolejny zrównoważony - Mieszkowski,ćwiczy hop,hop na schodach.I to na jednej nodze.Petru robi za gońca i kursuje między plenarną a kolumnową ,a Schetyna z grobową miną woła o kneblowaniu ust,likwidacji wolności słowa i innych wynalazkach totalnej,histerycznej opozycji.A te wynalazki,w/g M Wolskiego -"cała Unia to powtarza,zamiast rzucić euro worek. Z przeznaczeniem na lekarza,i budowę nowych Tworek" - dla histerycznej opozycji.
  • ~szczafff
    (2016-12-16 22:53)
    ub offfcy traca,zomofcy, czerwone psy raus z polen
  • ~Hahahaha
    (2016-12-16 23:54)
    Miłej nocki esbeki! Doooobranoc!
  • ~maria
    (2016-12-16 22:34)
    planowana robota --nagle takie poparcie -traca ubowcy wiec trzeba protestowac i pomoz swoim troche kasy na swieta przyda -----i to w Taki dzien ci psesolidarnosciowcy pokazuja swoja twarz do konca jakie to podle ---ni pies ni wydra
  • ~Nie dajcie się manipulować !
    (2016-12-16 23:40)
    Widać, że idą na całego. Uważajcie, esbecka sitwa nie odpuści. KUCYK TO PIONEK W TEJ GRZE, TYLKO PIONEK.

Może zainteresować Cię też: