• ~Bingo
    (2017-04-04 14:43)
    Ten Legutko ciagnie z EU kase. Niestety ta kasa z moich podatkow. Najchetniej napisalbym przy placeniu podatkow: na wszystkie wydatki oprocz tego lajdaka Legutki.
  • ~Filip
    (2017-04-04 14:03)
    Polska cholota w cywilizowanym swiecie! Mozna ich poznac po tepych gebach i prostackim zachowaniu!
  • ~ceper
    (2017-03-31 15:29)
    Legutko - jak mawiaja na Podhalu jest zwyczajnie Lekutki czyli leniwy ,chcacy leciutko przejsc przez zycie.
  • ~gracka
    (2017-03-31 08:58)
    Nie jest lubiany nawet przez znajomych
  • ~nina
    (2017-03-30 16:40)
    Jacy oni w PiSie sa brzydccy ,jakie maja zle spojrzenia.
  • ~misiek
    (2017-03-30 15:49)
    I taki leń dzieci pouczał. Dzisiaj pewnie matury by nie zdał. :)
  • ~jula
    (2017-03-30 06:56)
    Szczeka leń a łapy po pieniądze unijne wyciąga. Wyjątkowa glizda.
  • ~xyz
    (2017-03-29 17:02)
    Ten Legutko tylko w jednym jest mocny: w gębie.
  • ~gosc
    (2017-03-29 15:59)
    Legutko, Jurek i inne nygusy niech oddadzą pieniądze, za co dostali tyle kasy? dojna zmiana bez honoru
  • ~Carmen
    (2017-03-29 15:33)
    Polska to piękny kraj. Mamy wspaniałego orła ,którego wybiera dwudziestusiedmiu europejskich premierów i mamy totalnego , nie golonego lenia , tego na fotce. Różnorodność. A gęba lenia budzi odrazę . Fe.
  • ~oglupiony
    (2017-03-29 13:20)
    Wyglada na to ze ten pis to MA przerabane ... jak myslicie?
  • ~PrzypadkowyCzytelnikTegoPortalu
    (2017-03-29 12:34)
    Aby nazwać kogoś "EUROLENIEM", należałoby stwierdzić nie tylko absencję podczas głosowań, ale także "nic nie robienie" w tym czasie. W przeciwnym razie można by nazwać redaktora naczelnego jakiegoś portalu "REDAKTOROLENIEM" dlatego, że publikuje mało materiałów. Czy to byłoby uczciwe, zważywszy że zarządza on całą redakcją?......
  • ~Okradziony
    (2017-03-29 11:45)
    Legutko to też komornik w Krakowie
  • ~Ola
    (2017-03-28 22:52)
    Fałszywcy!!!!Na yu tubie są debaty z unii ,gdzie Pan Legutko ośmiesza unijnych leni i broni kraju!!!!!!!Jak śmiecie--- bałwany!
  • ~autor nieznany
    (2017-03-28 14:24)
    nie podbija na lewo karty obecnosci tak jak po-niektorzy , by skasowac za dzien pobytu.
  • ~icek
    (2017-03-28 12:48)
    PiS dzielec i kościółkowiec , liczy się tylko SZMALEC .
  • ~Natenczas Wojski
    (2017-03-28 12:27)
    Dla mnie pan Legutko jest jednym z symboli schodzenia UJtu krakowskiego na PiSy.Jest. jednym z osobników ,ktorych uważam ,ze maja przedrostek prof który niema nic wspolnego z tytułem bez wyjatku czy uczelniany czy belwederski.
  • ~młodzierz z Krakowa (rozwydrzona)
    (2017-03-28 12:12)
    Ty legutka, a pamietasz sprawe w sądzie która przegrałes !? Uwazaj bo cie teraz pozwiemy do sądu za lenistwo i nie wypełnianie obowiazów posła...prufesorze!
  • ~kicha
    (2017-03-28 11:14)
    Jakaś głupota dziennikarska. Od połowy 2014 do marca 2017 to około 1000 dni wliczając śwęeta , soboty , niedziele. Akurat tak pracuje Eu parlament. Dziennikarz chce stworzyć wrażenie , że Pan Legutko nie bywa na posiedzeniach. Należałoby podać nie sumaryczną liczbę głosowań, a liczbę spraw, w których nie głosował lub liczbę posiedzeń parlamentu które opuścił. Zastanawiający jest fakt, że głupi dziennikarze mają wszystkich za idiotów. Dobrze wam płacą ?
  • ~Jarosław.....jarosław....
    (2017-03-28 11:12)
    Na zdjęciu legutko głeboko mysli jakby tu jeszcze wydojić ta wstretna UE,,,dla chwały prezesa i PISlandu....

Może zainteresować Cię też: