• ~bolo
    (2017-04-26 16:28)
    Zamówiony przez TVN wiarygodnosć śmieciowa.
  • ~PAWLO
    (2017-04-26 16:24)
    komu ten kit CHCECIE WCISNAC myslicie ZE ludzie zapomnieli 8 lat syfu dla POLAKOW TO JEST SONDAZ DLA KOSZERNYCH NIEMIEC I SB POWINNISCIE NAPISAC 100 PROCENT HA HA TE ZŁAMASY Z PO I PSL NIC ZWYKŁYM LUDZIOM NIE DALI PRZEZ 8 LAT I NIGDY NIC NIE DADZA I ZEBY TE OSZUKANCZE MEDIA JAK TYN I WYBORCZA TO TE ZŁAMASY NIE WYGRALI BY WYBOROW PO RAZ DRUGI TYN POWINIEN ZNIKNAC RAZ NA ZAWSZE Z POLSKI BO TO JEST TELEWIZJA ANTYPOLSKA
  • ~REPOLONIZACJA MENDiów tvn,GW,LISWEEK,wp,onet,tvn24........
    (2017-04-26 16:25)
    Eeee tam S R A Ć i O L E W A Ć POstUBecko-żytowską TVN ile wlezie.
  • ~kasia
    (2017-04-26 16:25)
    Chyba was pogielo z ta propaganda, Angela chyba szybko chce nam podeslac swoich migrantow, a na to potrzena PO u steru rzadow.
  • ~kisiek
    (2017-04-26 16:23)
    Od dzisiaj Fakty TVN powinny zmienić nazwę na UKRYTA PRAWDA
  • ~Wilga
    (2017-04-26 17:30)
    Prima Aprilis to już było 1.IV.
  • ~t.
    (2017-04-26 16:39)
    Pamietam pewna sekwence z filmu " Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz ? ": " Dudala - a jak tam z wykonaniem planu ? 90 % panie dyrektorze. Ile ? 75 % panie dyrektorze. A tak naprawde Dudala ? A ktoz to wie panie dyrektorze ? " Komorowskiemu tez dawali 150 % poparcia.tuz przed wyborami...
  • ~mlody wykształcony z wielkiego miasta
    (2017-04-26 17:04)
    A co na to Maleńczuk albo jaki inny Petru. Może być opinia nawet samego Hołdysa. Bez ich światłych wskazówek, nie wiem co powinienem myśleć. Chwalić czy się oburzać?
  • ~to był k.rwa zamach !!!
    (2017-04-26 17:07)
    Jeszcze tylko 3,5 roku i Polacy zaczną sprzątać kacze g.wno
  • ~autor nieznany
    (2017-04-26 17:49)
    to z ubekami musi byc juz bardzo zle, skoro pocieszaja sie takimi bredniami - to efekt planowanej lustracji kolaboranow w urzedach - panika!