• ~Polska
    (2017-04-29 16:42)
    .....esbecy....wstyd, że protestujecie....wielu z was krzywdziło Polaków... a tera lamentujecie....wstyd
  • ~Polak Lepszego Sortu
    (2017-04-29 16:45)
    2000 to nie jest "godna" emerytura? Duza czesc emerytow musi wyzyc za polowe tego...
  • ~Al
    (2017-04-29 16:43)
    PPR - PLATNE PACHOLKI ROSJI - maja jeszcze czelnosc zabierac glos. Hanba wam i popierajacym was sprzedawczykom z pro rosyjskiego SLD.
  • ~cid
    (2017-04-29 17:15)
    Nic tak nie rozzuchwala łobuzerii jak bezkarność. To dla nich "represja"...
  • ~kierownicza siła..narodu
    (2017-04-29 17:03)
    ...może putinek wam wyrówna....sługusy...
  • ~Stiff
    (2017-04-29 16:58)
    Jak ub-kom za mało niech im Putin dołoży przecież służyli Rosji
  • ~emik
    (2017-04-29 17:07)
    "Przywrocic godna emeryture za sluzbe" a mnie przywrocic godna emeryture za moja ciezka prace.
  • ~Irena38
    (2017-04-29 17:30)
    Mnie bardziej bulwersują przywileje ich rodzin, bo to jest krzywdzące innych ,którzy nigdy tego nie dostaną.Taka żona ESBEKA korzysta ze zniżek kolejowych i autobusowych, dopłat do światła i gazu, zniżki na imprezy i wiele innych.Tak być nie powinno.
  • ~ PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-04-29 16:59)
    Oczywiście różnego rodzaju kapelani,generałowie itp.w sutannach którzy pełnili "służbę" ,za czasów komuny, też zostaną pozbawieni wysokich emerytur i przywilejów!?
  • ~autor nieznany
    (2017-04-29 17:45)
    niech sie ciesza , ze nie sidza za kolaboracje i przesladowanie wlasnego narodu
  • ~przemiany
    (2017-04-29 16:59)
    Najpierw PO obniżyło, teraz PiS obniża dalej. Słodka zemsta na starcach, starych kobietach i ich niepełnosprawnych dzieciach. Gdy trzbea było walczyć z komuną - to dzisiejszych bohaterów nie było. Wystawiła do walki czarna mafia, zwykłych robotników i ona teraz ma się najlepiej. Gdy padała zakłady pracy, kościoły rosły. Po wejściu do Unii większość funduszy zagarnęła ferajna sukienkowa. Dla zwykłych Polaków wyjazd na saxy od 1990 do dziś. Na upadku PRL najlepiej zarobił i zarabia, do dziś, kościół. Dobrze, że choć obecne służby mają jako takie wynagrodzenie.
  • ~AT
    (2017-04-29 21:10)
    Ustawa "dezubekizacyjna" to odpowiedzialność zbiorowa wobec wielu solidnie pracujących mundurowych. Tylko faszystowskie g... popierają tą ustawę!
  • ~świadek
    (2017-04-29 18:07)
    Towarzysze!!!!!!!!!!!!!!, wy nie byliście mściwi, wy byliście litościwi i z tego powodu tłukliście ludzi w Kielcach, Warszawie, strzelaliście do bezbronnych na ulicach Trójmiasta, ludzie nagle z nieznanych powodów umierali, albo bili ich nieznani sprawcy. Ludzie byli pozbawiani pracy, a ich dzieci były relegowane z uczelni, zmuszaliście obywateli do emigracji pozbawiając ich obywatelstwa i my naród wam dziękujemy właśnie w taki sposób. Ładnie z waszej strony byłoby gdybyście przyjęli wyrok narodu ( chciałem napisać z godnością), ale wy nie macie godności, sami się jej zrzekliście. I nie zasłaniajcie się tym jak to broniliście obywateli przed bandytami, bo to wy byliście bandytami i to wy pozbawiliście obywateli obrony przed wami. Na wasze usprawiedliwienie jest tylko jeden argument, musieliście wykonywać rozkazy płynące z Moskwy, ale na litość Boska, czemu tak gorliwie?
  • ~4 dep.
    (2017-04-29 17:36)
    Do "przemian". Już za samą taką nienawiść do Kościoła, która mimo lat jeszcze nie przeszła rzeczywiście należy się wysoka emerytura ;)
  • ~prawy sierPOwy
    (2017-04-29 18:12)
    Wy POwinniscie byc naszymi pucybutami za kromke chleba.
  • ~edek
    (2017-04-29 17:54)
    Niech się te eSB-eckie płotki rozejrzą wokół siebie-kogo z ich byłych szefów brakuje i gdzie oni mogą dzisiaj być z kim robią dziś interesy i kto i dlaczego ich kryje.Żałosne dziady z transparentami nadżarte demencją, zapomniały dzieki jakim "prawom" g....utrzymuje się na powierzchni?
  • ~granit
    (2017-04-29 18:22)
    SS,UB to to samo.
  • ~TOJA
    (2017-04-29 20:50)
    "Godne emerytury" ? A ci przerośnięci chłopcy wiedzą co to GODNOŚĆ ? Działali przeciw wolności i godności współobywateli, dobrowolnie i odpłatnie. Jaka zapłata dziś im się za to należy ?
  • ~Wiktor
    (2017-04-29 17:38)
    Niech im Platformeny dołożą , bo kasy dużo nakradli kiedy rządzili.
  • ~demaskator Pospolitych Oszustow
    (2017-04-29 20:04)
    Czerwoni zbrodniarze razem z PO ! Tacy ,,godni" ludzie. tfu......

Może zainteresować Cię też: