• ~#
    (2017-11-22 16:49)
    Wybory samorządowe 2014 to był POPSLowy skok na unijną kasę pompowaną do samorządów. Stąd odpowiednia ilość głosów (5.331.227) uznana zostala za nieważne (choć nie wskazano przyczyn ich unieważnienia), aby sami swoi obsadzili sejmiki i samorządy lokalne. Wysoki — nawet 40% odsetek głosów nieważnych — dominował zawsze tam, gdzie stara sitwa trzyma się koryta od lat. Sitwa nie przewidziała jednego — że za rok przerżnie wybory prezydencko-parlamentarne i następny sejm z rządem odłączy od kurka finansowego królika europy, jego krewnych i znajomych :)
  • ~ipn
    (2017-11-22 15:43)
    w cccp byli takze KOMISARZE, tyle tylko -ludowi. no iskad ten rumor.historia kolem sie toczy.
  • ~patryk j
    (2017-11-22 15:52)
    kamery muszą być,inaczej to oszuści PO-wscy mogą wygrać wybory,trzeba oszustów pilnować.
  • ~czi
    (2017-11-22 15:39)
    walka z suwerenem, bo tak chce suweren.
  • ~zmianaKONIECZNA
    (2017-11-22 16:45)
    PIS stawia system wyborczy z głowy na nogi...ZSL nie będzie miał 30%...urny przezroczyste ,podgląd internetowy ,i po 22.00 godz. wstępne wyniki wyborów do wiadomości publicznej ...! , a nie że tam ktoś w Wypni Wólce zaspał czekamy ( może manipulujemy ! ) z wynikami może do 24.00 godz.....To bardzo podejrzane !.
  • ~keson
    (2017-11-22 15:54)
    ZBOJKOTUJMY WYBORY! Niech PiS uzyska 99% dołączając Polskę do grona takich krajów jak Korea Pn. Ciekawe czy Trump odważy się przyjechać do takiego kraju albo sprzedać mu jakieś rakiety...
  • ~Armagedon
    (2017-11-22 16:54)
    Przecież to oczywiste jest,że raz zdobytej władzy PIS nie odda .Pisowcy jeszcze sporo mają do zrobienia,gdyż na półmetku swojej kadencji nie sposób zniszczyć dokumentnie Polski. Nie rozpoczęto jeszcze stawiania pomników, zmieniania nazewnictwa ulic oraz instytucji w całej Polsce na cześć Lecha Kaczyńskiego i jego matki.Prawdopodobnie po przegranych wyborach przez Jarosława Kaczyńskiego pomniki które nastawiał dla swego brata z nikną w trymiga z miast Polski.Członkowie sekty pisowskiej wraz ze swym Guru na czele dają do zrozumienia suwerenowi swoim zachowaniem nacechowanym butą ,chamstwem ,bezczelnością ,arogancją że raz zdobytej władzy nie oddadzą.Pisowcy obawiają się także konsekwencji jakie poniosą za łamanie konstytucji i inne karygodne czynu w stosunku do społeczeństwa. Dlatego już na potęgę grzebią przy Ordynacji Wyborczej oraz organizacji wyborów by nie dopuścić do przegrania wyborów.
  • ~dziś
    (2017-11-22 16:27)
    Dług publiczny Polski:1 034 537 015 030 PLN ,
  • ~Demaskator
    (2017-11-22 16:01)
    PIS się ustawia jak może. Lud im przyklaskuje. Ciekawe kiedy PIS zwróci się przeciwko ludowi? Wtedy może się okazać że król siweren może okazać się nagi.
  • ~Terlecynowski
    (2017-11-22 16:48)
    Czy ten sarkofag zr zdjecisvto obraz mumii egipskiej oststnio odnalezionej.Jak te pare tysiecy lat to jako tako sie trzyma.