• ~Filip
    (2018-01-25 10:49)
    Oczywiste, ze sady w Polsce sa bardziej niezawisłe niz u Niemców. Atak EU na polski wymiar sprawiedliwości nie ma nic wspólnego z prawda, chodzi o propagandowy atak na Polskę.
  • ~To ja.
    (2018-01-25 15:41)
    Obecne sądy w PL.,tylko kryminaliści bronią.
  • ~Ps
    (2018-01-25 14:20)
    Polski przemysł też jest dużo wydajniejszy niż niemiecki, a niemieckich dziewczyn (takiej na przykład Klaudii Schiffer czy Heidi Klum) nie ma nawet jak porównać do Polek (pierwsza z brzegu choćby profesorka Pawłowicz lub posłanka Anna Sobecka). Te dwa państwa to dwie różne ligi. Jedna światowa a druga międzypodwórkowa. Pytanie - które państwo gdzie należy pozostaje otwarte.
  • ~Donald de US
    (2018-01-25 08:54)
    Temat zmian w polskim sądownictwie nie jest zbyt poruszany w Davos - powiedział w czwartek premier - Bo nikt z wami zbyt nie rozmawia, to i zbyt nie porusza.
  • ~echo
    (2018-01-25 14:34)
    W zupelnosci podpisuje sie pod komentarzem Filipa I potrzebny jest temat zastepczy i nagonka bo ktos smial watpic w slusznosc dzialan p Merkel , dzieki ktorej ubogacone zostaly niektore panstwa wselakiej masci dezerterami , ktorzy walcza ale tymi.ktorzy udzielili im wsparcia A dzielalnosc. ulicy i zagranicy i podnoszacych lapke za sankcjami dla P sprzyja wszelakim nagonkom i obrazliwym komentarzom obrazajacym nie tylko kraj nasz ale i narod / p Vaehow ... o 11listop / I gosciu czuje sie bezkarny smiejac sie namw twarz Ale za to jakze uraozony koment p Czarneckiego , ktory wyrazil zdanie zapewne w wiekszosci Polakow ze wypow p Won..,, jest skandaliczna I znow jest powod - dowalic p posl Czrneck... A gdzie p Tusk - obiecal reagowac jak ktos b szkodzil Polsce I co cisza ....Poza tym czolganie sie na kolanach / jak bylo za PO z p T na czele / sie skonczylo Nie jest mi wstyd jako zwyklemu obyw za premiera iprzed rzadu ze jest rozmowana argumenty a nie z pozycji pacholka A zmiany w sadzie sa potrzebne / by p gersd nie narzekala ze nie da sie zyc za 10000zl/ bo ta kasta nie sluzy tylko wciaz sie buntuje i robi co chce. Dzieje sie wiele pozyt rzeczy ale opoz tego nie widzi tylko kompromityje sie coraz bardziej Co mnie razi to zwiazek kosciola z panstwem i z tym sie nie zgadzam ale to co pozyt dostrzegam / nie jest zwolennik zadnej partii ale za tym zeby byl odpowiedzialny rzad kt dziala dla dodra spol i broni racji stanu na arenie miedzyn /
  • ~baczkowski zbaraz
    (2018-01-25 11:11)
    kiedy niemiecki minister MSW na pytanie opozycji - na jakiej podstawie prawnej otworzyl w niekontrolowalny sposob granice niemiec -odpowiedzial krotka na podstawie prawa europejskiego. Jawne zlamanie Konstytucji przez rzad Merkel, elementarnych podstaw prawa wewnetrznego i miedzynarodowego -jest dzsiaj wykladnia lewicowego niemieckiego wymiaru sprawiedliwosci. Niemcami rzadzi juz plutokracja /rzady masonskiej oligarchi pieniadza za ktore kupuje sie prawa/, nami -na szczescie -demokracja. Na szczescie !!! dzieki PiS !!!
  • ~adammmmmmekk
    (2018-01-25 17:48)
    Niemcy się niecierpliwią, już otwarcie . Myśleli, że PO i N. to coś więcej niż nic. Temat podatków w Polsce, konkurencyjności, dotowania niemieckiego systemu emerytalnego (niedozwolona pomoc publiczna - praktycznie zerowe składki na ubezpieczenie społeczne od przedsiębiorców), wspieranie firm na ternie d.DDR (takie zapisy traktatowe, że Niemcy mogą dotować stocznie na t. d.DDR), oraz kwestia reparacji. Gdyby Tusk był premierem nikt nie zatruwałby atmosfery wzajemnego zrozumienia, i Polska byłaby wzorem praworządności i Niezawisłe Sądy nadal by mogły przekazywać znajomym kamienice na tzw. kuratora, lub 100 letni testament wydrukowany na laserowej drukarce...
  • ~Y
    (2018-01-25 11:25)
    Sad nie bedzie karal Swoich tylko przeciwnikow politycznych
  • ~student
    (2018-01-25 09:11)
    nikt z kłamcami nie chce rozmawiać - szkoda czasu
  • ~zdzisiek z bałut
    (2018-01-25 11:12)
    pisowski the bill, kto mu dał tytuł magistra historii?