• ~Pół-panek
    (2018-04-21 18:59)
    Do łopaty Lewicowe ******a.
  • ~Broniaż wiecznie żywy
    (2018-04-21 18:51)
    Premiera Millera a PO tem Premiera Tuska zaPOmnieli POprosić o POdwyżkę !
  • ~obserwer_1
    (2018-04-21 19:00)
    wszyscy wszystkiego się domagają to i ja sobie pozwolę: wprowadzić dla tych tzw nauczycieli 40 godzinny tydzień pracy, żadnych dodatkowych dni wolnych tylko normalny urlop w wymiarze 26 dni roboczych, nauczyciel którego uczniowie będą zmuszeni do korzystania z korepetycji będą musieli zwracać koszty korepetycji. po wprowadzeniu tych zmian mogą domagać się wyższych zarobków. idi.o.ty broniarza nie słuchajcie bo on na tt na swoim koncie umieścił wpis że 300+ na podręczniki raz w roku to więcej niż w skali rocznej kwietniowa podwyżka uposażeń tzw nauczycieli
  • ~Elementarz
    (2018-04-21 19:09)
    Wywalić religię ze szkół i kasa będzie się zgadzać.
  • ~Bronisław Lewatywa
    (2018-04-21 18:49)
    Panie Broniarz masz Pan 4 fakultety i PO rządnej pracy nie umiesz znaleźć ? Weź chłopie kredyt i szybko zmień pracę !
  • ~rekprdzista
    (2018-04-21 18:53)
    Komunizm upadł, a Broniaż ciągle na stanowisku !!!!!!
  • ~M
    (2018-04-21 18:44)
    To Broniarz powinien odejść, a nie minister Zalewska. ZNP najpierw przybudówka PZPR potem SLD w latach 1993- 2005 ok. 60 posłów w Sejmie, 8 lat współrządzili, powinnni skorzystać z okazji i siedzieć cicho.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-21 19:08)
    Ja dla tych Lewackich Oszołomów mam propozycję .Na kasę do Lidla ,dają 3500 na rękę. Jakaś oszołom,ka robi larum ,że ma 2000 zł na rękę czyli netto ,a ile ma BRUTTO???????
  • ~pilny_uczeń
    (2018-04-21 23:27)
    Belfrom odbiła szajba. Nie dawać, nie ustępować !! Jest program podwyżek i tego się trzymać. Nie płacić tym, którzy i tak nie zagłosują na PiS , czyli Polskę ale na ruskie SLD
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika