• ~Zupełnie niepotrzebnie
    (2018-11-22 18:04)
    bolek wałęsa się PO sądach
  • ~Do lemingów
    (2018-11-22 22:34)
    Jak myślicie, kto tak o pisze o bolęsie? Płynący na fali antysemickiej fobii dyktator, bolszewik, pijany ojciec bijący żonę, zagrożenie dla demokracji i jej groteskowa karykatura, ten co zniszczył "Solidarność", podobny do Lenina i Stalina
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-09-26 13:03)
    Wa łęsiak Bolek szkodnik od kablowania STOCZNIOWCÓW do CZERWONYCH a Balcerow to szkodnik od likwidacji ZAKŁADÓW PRACY winni razem siedzieć POd jednym KLUCZEM i rozmyślać jak szkodzili POlsce
  • ~Zorro
    (2018-11-22 10:47)
    Kiedy wreszcie zrobi się POrządki z byłymi konfidentami PeReLowskiej bezpieki. Kapuś TW Bolek jest przykładem wałęsania się po polskiej scenie i szkodzenia Polakom i Polsce na arenie światowej !
  • ~mewy podsłuchały Tuska na molo
    (2018-11-22 13:46)
    Prawda o Smoleńsku : - Tusk spotyka się z Putinem na sopockim molo - uzgadniają wypadek samolotu, - 7 kwietnia Tusk podstawia tupolewa na lotnisko w Smoleńsku i idzie poświęcić cerkiew, - maładcy montują materiał wybuchowe w samolocie, - 10 kwietnia przed lotniskiem w Smoleńsku uruchamiają wybuch, no i PO samolocie !!!!
  • ~też mam żólte papiery
    (2018-09-26 13:49)
    Kontuzja kręgosłupa Boluś to pikuś, zgłoś kontuzję mózgu, dalej rżnij głupa i żaden sędzia cię nie skarze !
  • ~~~
    (2018-09-26 13:52)
    Czarno jo se widza dla TW Bolusia ! Już totek nie będzie taki wsPOniołomyślny do tego bu ca z Najjaśniejszą POnienką w klapie!
  • ~senso
    (2018-11-22 11:01)
    O czym niepiśmienny Bolek mogl by rozmawiac z doktorem prawa ??
  • ~xyz
    (2018-11-22 19:13)
    Dlaczego u Wałęsy jest tyle nienawiści, chamstwa i jadu? Niech zdejmie w końcu Matkę Boską z klapy marynarki. To , co robi to profanacja!
  • ~fakir z wahadłowej szafy IKEA :
    (2018-11-22 10:58)
    Dla mnie Wałęsa to dup_k.