• ~Rabjaj kroliczek gdybaj
    (2018-12-12 19:01)
    POKO dlaczego nie dopuściliście do MÓWNICY SEJMOWEJ GASIUK -PICHSIUK dośc dyktatury KOBIET przez POKO
  • ~romwaw
    (2018-12-12 18:47)
    Połowę komentarzy, odbieram jako wycie do księżyca, za przeszłością?
  • ~Ogłupianie nazi dziennika
    (2018-12-12 14:03)
    Nazi dziennik na usługach gebelsowskiej propagandy jak zwykle.Ocena Morawieckiego na tle takich typów jak tuski pawlaki bolki itp.To szczyt kompetencji i uczciwości.
  • ~Premier zaoral obludnikow z TOTALNEJ ,
    (2018-12-12 13:39)
    Premier Morawiecki zaoral tych nienawistnikow z Totalnej ,Dobrze ,ze przypomnial to co obece wladze zrobily i co poprzednie spartolily ,Dla mnie jest wazne ,ze jest PRACA ,oraz powoli zwiekszaja sie dochody spoleczenstwa ,Wystarczy popatrzec jak teraz ludzie wrecz masowo kupuja auta ,sprzet AGD a takze buduja domy ,Nam nie potrzeba rzadow klamcow ,obludnikow i zlodziei,lapownikow ,Juz to przerabialismy przez 8 lat rzadow PO i PSL , Dzisiejsza opozycja to banda lobuzow ,ktora trzeba rozliczyc i winnych wsadzic do wiezienia ,
  • ~kob.
    (2018-12-12 13:09)
    dla mnie ten facet manipulator i notoryczny kłamca , czekam kiedy pis i premier przestaną rządzić odetchniemy z ulgą
  • ~OZY
    (2018-12-12 12:54)
    belkot i zaklamanie tego cos to genetyczne obciazenie co widac po ustach !!!!!!!
  • ~Vox Populi
    (2018-12-12 12:48)
    On myślał tak jak mówi u SOWY ,że ludzie wierzą w bzdury .Okazuje się panie Morawiecki ,że nie wierzą w wbijanie kołka i nazwanie tego przekopem,pokazanie kawałka blachy jako stępki ,pogłębianie torów wodnych tylko po to by powiedzieć ,wymyślanie elektro mobilności bez możliwości realizacji . Panie my pana rząd to olewamy tak samo jak poprzeniczkę i całą dobrą zmianę na czele z prezesem ,prezesów
  • ~Mario
    (2018-12-12 12:16)
    V kolumna nawoluje Dajcie Tuska to będziemy nowym landem.
  • ~Ed
    (2018-12-12 11:56)
    Morawiecki poprzez kłamstwa ośmieszyłeś się. Do tego stosowałeś kreatywną księgowość, która miała pokazać "sukcesy" rządy. Dopóki gospodarka była rozpędzona, a wprowadzone przez PiS zmiany jeszcze jej nie zakłócały ogłaszaliście jak wspaniale rządzicie. A niewielki kryzys obnażył wasz "sukces".
  • ~Obserwator życia
    (2018-12-12 11:54)
    Gdyby nie Premier Morawiecki już byśmy żyli w Generalnej Guberni, byli komuniści robili by za folksdojczy a Polacy za niewolników.
  • ~Mark Twain
    (2018-12-12 11:41)
    IBRiS na zlecenie „Rzeczpospolitej" !!! To jest wyczajne POpier d alanie kotka Alika za POmocą młotka przez knajackie PO=lactwo, no niema nad czym deliberować ! Ot demokracja POłną gębą w Polsce, na straży której stoi PIS!!!!
  • ~Bohdan Knor
    (2018-12-12 11:34)
    Jako Pracodawca nie mogę się doczekać wygranej PLATFORMY i PSL bo znów będę mógł zatrudniać za PLEWY na CZARNO kręcić lody nie płacić podatków od POLSKIEGO NIEWOLNIKA niech żyje ciemnota i praca do ŚMIERCI kocham PLATFORMĘ i PSL . kocham Frajerów.
  • ~ ~
    (2018-12-12 11:31)
    Morawiecki pies zdradziecki!!! Nie mogę patrzeć na tego bezczelnego kłamcę i manipulatora! Już niedługo trafi do wiezienia i będzie tam gnił do końca swojego żywota o misce ryżu...
  • ~sic.
    (2018-12-12 11:28)
    Mniej niz zero ...
  • ~ajax
    (2018-12-12 11:27)
    Polityka uległości, spolegliwości wobec zagranicy zwłaszcza wobec USA i Izraela(nowelizacja ustawy o IPN) zresztą wobec UE też( nowelizacja ustawy o SN) wręcz poraża.I jeśli twardą polityką migracyjną rządu ma być wpuszczanie do Polski milionów imigrantów ekonomicznych to jaka była by miękka polityka migracyjna w wydaniu PiS rządu, strach pomyśleć?!

Może zainteresować Cię też: