• ~pepe11
    (2019-01-08 17:32)
    Rychu obatel , typ który tylko ligi kobiet nie zaliczył to przed nim . Bezwzględny karierowicz z kręgosłupem dżdżownicy
  • ~Jackowski to karierowicz
    (2019-01-07 10:57)
    Nie wiem jakie sa pensje w NBP,ale wiem ,ze we wszystkich bankach w Polsce i na swiecie sa bardzo duze ,Atakowanie Glapinskiego o to to hipokryzja ,Nalezaloby atakowac wszystkie banki bo ten stan jest utrzymywany od wielu wielu lat , A czy aby ten pos ,Jackowski to nie ten sam ,ktory ztaczal sie pijany w sejmie a po plazy nad morzem latal na golasa i dyndal sikusiem czym rozbawil ogladajacych go dzieci i ludzi
  • ~ ~
    (2019-01-09 11:38)
    PiS czyli Posady i Szmal! nigdy nie mieliśmy w Polsce gorzej pazernej na Pieniądze i Stanowiska władzy niż jaką mamy obecnie!
  • ~Marian a B
    (2019-01-07 10:26)
    Proste, Glapiński to PIS a PIS okrada państwo niemiłosiernie. Teraz gdy okradną wszystko oddadzą rządy by znów przeczekać na naprawę gospodarki przez innych.
  • ~ajajaj
    (2019-01-07 10:47)
    Przeciez zarobki Wojciechowskiej to tylko niecaly milion rocznie. Mlodosc kosztuje.
  • ~Karmen
    (2019-01-09 12:47)
    Jan Maria wreszcie dociekliwy .A Glapa wysyła drugi sort i kluczy po średnich .Niby bankowcy a o pieniądzach prymitywny bełkot .
  • ~przyzwoitość
    (2019-01-07 15:44)
    no PiSaki milczycie z pochwałami dla Czarneckiego(!?) i "dojnej zmiany" i tych pań specjalistek z długoletnim stażem pracy na wysokich stanowiskach i bardzo wysokich kwalifikacjach ! no "dojna zmiana obiecywała że nie będzie tak jak za PO , A JAK JEST???? tak się tylko pytam
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2019-01-07 10:54)
    PIS jest swietna partia --wydoić do cna suwerena to wtedy sie dopiero obudzi .J proponuje , zeby o.Dyrektor dostawał miesiecznie milion zł za to ,ze jest
  • ~Jajacek Wolski
    (2019-01-07 10:27)
    Pan Jajacek Sasin chce zeby cos bylo wyjasnione - juz mu wierze. To prawdziwy i nieustraszony nurek prawdy w PiSim szambie. Gleboki wdech Panie Jajacku i dawaj Panu nastepnego nura -zmiescisz sie Pan smialo. Zalosny charakter.
  • ~Batko
    (2019-01-09 11:40)
    Ps: Szanowne Oszołomy ,( które Tylko Umią Pluć Jadem ,dla których PiS-fobia to Sens życia.Bo Kobita nie przytuli ,NIC w Życiu nie osiągnęli) proszę Sprawdzić co ZNACZY NIEZALEŻNOŚĆ Banku.A dopiero BZDETY pisać.