• ~Zabuzanin
    (2019-01-11 12:17)
    Ile ten czlowiek narobil Polsce krzywdy,komu potrzebne jest wojsko z USA ,ktore nie ma zadnych szans w walce z Rosja,ktora zadnej wojny nie chce.USA ponosi wspolwine za holokaust,oni maja wiele za uszami.Mogli bombardowac zaplecze obozow koncentracyjnych,stacje ,tory kolejowe.Hiroszyma,Nagasaki, to bylo niepotrzebne ludobojstwo.K.Morawiecki glupot nie opowiada ,nie szczuje nikogo,zna zycie.Co ten glupol narobil wokol katastrofy smolenskiej,namieszal ludziom z blokowisk i wiosek w glowach,roznymi pomowieniami,obrazil D.Tuska i Wl.Putina ,gdzie sa wyniki ekspertyz probek,co chemicy sa tepi nie umieja ustalic co wybucha, a co nie.Kto tego typa paskudnego w koncu rozliczy z pieniedzy wyrzuconych w bloto !.
  • ~Kos
    (2019-01-11 12:26)
    Antoni nie wie co to jest racja stanu.
  • ~Batko
    (2019-01-11 13:43)
    Panie Macierewicz to KOMUNIŚCI zniszczyli Życie twego tate. więc Odpi-- się od Rosjan.Zemsta i Rusofobia to GRZECH Śmiertelny. Bo to Rosjanie zapłacili NAJWIĘKSZĄ Daninę Krwi w walce z Komunizmem. A co do Fort Trump jako Obywatel i Polak jestem PRZECIWNY. Nie ma Baz ZSRR ,to i USA być nie powinno.
  • ~Zartow nie ma
    (2019-01-11 12:42)
    UsA i Rosja nigdy do gardel sobie nie skocza oni maja juz wspolnego wroga,kto madry to rozumie co jest grane.Muzulmanie, to male piwo,ale Azja to juz co innego !.Zreszta wszystko idzie zgodnie z planem - Bozym.
  • ~Dobre
    (2019-01-11 15:44)
    Swir Macierewicz za Polaka probuje robic.
  • ~Co za gluptasy
    (2019-01-11 12:36)
    Do studentow WAT - u,jestescie baranami i bedziecie dalej.Moze jestem jedynym czlowiekiem w Polsce ,ktory spal w bazie nuklearnych rakiet sowieckich,dotykalem sprzetu antyrakietowego i przeciwlotniczego brytyjskiego co prawda w odleglym czasie.Zreszta bylem tylko pionkiem nic nie znaczacym.Wy do dzisiaj nie potraficienic zbudowac dla polskiej armii,o czym tu dyskusja o pospolitym ruszeniu.
  • ~ciocia wiecha
    (2019-01-11 12:45)
    Pozdro dla Wacka B. Starcza mu do pierwszego bo się martwię ?
  • ~stany
    (2019-01-11 15:26)
    Różnica pomiędzy racją stanu, a Polską racją stanu jest taka sam jak pomiędzy krzesłem i krzesłem elektrycznym.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-01-11 12:27)
    My studenci WAT-u murem za ministrem Antonim Macierewiczem!
  • ~leming zdziwiony
    (2019-01-12 11:20)
    A co innego Polska moze zrobic bedac technologicznym skansenem ?