• ~De
    (2019-01-31 14:38)
    Solidarność to mit styropian owcą nic się nie należy bo dali się wykiwać komunistom bezrobocie 2 milionowe najbardziej stracili robole na przemianie a w Czechach było inaczej niskie bezrobocie najwyżej 4% bo był Havel a nie Wałęsa oprocentowanie w banku były 3,4% na mieszkania nikt nie brał kredytów we frankach co tu mówić więcej w Czechach było zawsze tak jak teraz w Polsce niskie oprocentowanie niskie bezrobocie po 28 latach
  • ~niech zbierają
    (2019-01-31 13:53)
    To centrum to jak buda, zardzewiała buda. Szkoda aby zwiedzać i opłacać to coś dla jakiś adamsów czy bolków.
  • ~były soliaruch 59
    (2019-01-31 13:54)
    kasy im nie brakuje, niech bronią, pokażcie na co was stać, najłatwiej za państwowe,
  • ~STEFF
    (2019-01-31 14:24)
    Komu potrzebny jest ECS ? dla kolesi aby mieli posadki za kasę która powinna iść np, na szpitale. na chore dzieci , ECS niech zacznie zarabiać na swoje utrzymanie
  • ~świry do Tworek
    (2019-01-31 17:10)
    Bolek !...A dlaczego z moich podatków ma iść kasa na Twoją fundacje ? ? ?...Niech Ci POmoże peło !
  • ~xxl
    (2019-01-31 13:44)
    PiS przejął muzeum II wojny światowej , teraz chcą przejąć ECS i podpasować pod swoją kuratelę .
  • ~gorszy sort
    (2019-01-31 13:55)
    Pisowska szarańcza zniszczy wszystko. Smutne. Trzeba będzie dosłownie odbudowywać kraj po tej zarazie.
  • ~Klari
    (2019-01-31 14:51)
    Co by tu jeszcze spie..yć, ... „Sellin: Jesteśmy otwarci na rozmowy” - to tak ładnie medialnie brzmi. To fakt. Całe szczęście, że „(...) prezydent miasta Gdańska ma najwięcej władzy, jeśli chodzi o powoływanie Rady Programowej, Kolegium Historyczno-Programowego i dyrektora ESC (...)” . I tu jest pies pogrzebany! Chcieliby historię o „Solidarności” tłumaczyć po swojemu. Never!
  • ~fredo
    (2019-01-31 14:25)
    ECS jest solą w pisowskim oku - mówi prawdę o Solidarności i utrudnia pisowskiej sitwie fałszowanie historii. Trzeba bronić tego miejsca. Uważam że należałoby w rocznicę zorganizować np. koncert, zaprosić gości z całego świata, posadzić - i powiedzieć że koncert się nie odbędzie, bo pisowskie władze odmówiły finansowania...
  • ~Krzychu
    (2019-01-31 14:50)
    Pis nie uszanuje niczego, co nie jest ich dzielem. Jak takie alfa z w i e r z e ta , ktore s r a j a na wszystko, markujac swoje wlasne tereny! No a Polska, cala nota bene, jest terenem Pisu, ich wlasnoscia, no nie?