• ~Ed
    (2019-02-11 15:20)
    Tak właśnie wygląda Polska kiedy ją władają politycy z PiS-u. Oplatają nasz kraj niczym ośmiornica swoją ofiarę. Kaczyński też stworzył taki układ wokół Srebrnej.
  • ~dziwne te instytucje
    (2019-02-11 15:11)
    Kto w ogule wymyslil te wszystkie za przeproszeniem fundacje. Powinno sie dokladnie te wszystkie przepisy szczegolnie prawne zlustrowac. Ja nie wierze w dobre intencje tych wszystkich fundacji. One rosna jak grzyby po deszczu a nikt wydaje sie nie byc osobiscie przed prawem odpowiedzialny. Odpowiedzialnosc zbiorowa zarzadu? Czyli niczyja. A kto ten zarzad wybiera?
  • ~Londek ZOjdek
    (2019-02-11 15:10)
    I znowu Prezes nic nie wiedział o Kujdzie i Rydzyku a tu rozkaz przyszedł z Nowogrodzkiej i jest następna Afera PiS z rycykiem w tle.
  • ~adamos
    (2019-02-11 15:06)
    no to Kujda juz siedzi. Nie teraz. Za pol roku
  • ~konsul
    (2019-02-11 17:57)
    BABCIE (zchorowana), za batonika w cenie 0,90gr """"" pisowskie prokuratory prawie na goracym uczynku przechwycily!!! O milionowych PRZEKRETACH dowiaduja sie z gazet,albo telewizji nie rezimowej!!!
  • ~Waldek.Kecki
    (2019-02-13 03:11)
    Znalazłem w internecie filmik z wypowiedzią pani z Fundacji Lux Veritatis, która opowiada jaka jest prawda w tej sprawie i pokazuje manipulacje i kłamstwa jakie są rozsiewane na ten temat. Niestety tu nie można dawać linków. Ci co chcą obejrzeć to muszą wejść na stronę internetową tv trwam, tam jest ten filmik.
  • ~KinLes
    (2019-02-12 17:11)
    Przykro, że geotermią musiał zająć się kapłan. Rządzący sami powinni tym się zająć. Politycy PO woleli jednak niszczyć Polskę niż ją budować.
  • ~MarRze
    (2019-02-12 17:00)
    Geotermia to przyszłość. Platforma źle zrobiła cofając zgodę
  • ~Mieszkaniec
    (2019-02-11 16:49)
    To zwykłe pomówienia i domysły. Sprawa dotyczy roku 2007. Trzeba pamiętać że w latach 2007-2015 rządził rzad PO-PSL i jakby było tak jak tu piszą to rzad PO-PSL zrobił by wszystko by ukarać winnych, a tego nie zrobił więc niczego złego nie było. Więc pisanie teraz takich bzdur to zwykła nagonka i pomówienia. To zwykłe sianie jadem i kolejny przykład mowy nienawiści !!!
  • ~tym
    (2019-02-12 16:37)
    tatko da mu stanowisko prezesa d odwiertow termicznych ,sam sobiete fuche zaplacil z pieniedzy podatnika onego czasu.tacie dla przypomnienia jak kuba..............,albo reka...............